Lord of the Ocean

Star Star Star Star Star

Lord of the Ocean recenzja tajemniczej gry

We „Władcy Oceanu” cały czas unosi się nastrój tajemniczości. Przygotowano tu relatywnie spory świat pełen posągów, skarbów i nietypowych postaci. Bębny zaś kręcą się na tle mrocznych oceanicznych głębin. Jednocześnie podczas rozgrywki nie następuje żadne przedstawienie precyzyjnych wątków fabularnych. Cóż, każdy gracz może sam sobie dopowiedzieć, jaka historia kryje się w tle rozgrywki tej maszyny. Za to pod względem bonusowym nie ma większych zaskoczeń, czy niedomówień. Ta maszyna zawiera kilka najpopularniejszych bonusów, jakie są dostępne w cyfrowych jednorękich bandytach.

Lord of the Ocean automat do gry został opracowany przez duet Greentube i Novomatic. Greentube to brytyjskie studio, które w 2010 roku zostało przejęte przez austriackiego potentata i-gamingu, czyli właśnie Novomatic. Krótko mówiąc, za tą grą stoją uznani specjaliści. Sam Novomatic od lat uchodzi za mistrza tworzenie raczej prostych, ale niezwykle wciągających maszyn, a „Władca Oceanu” jest tego kolejnym przykładem.

Naturalnie w kasynie internetowym można zagrać na tym automacie z użyciem rzeczywistych środków finansowych. Z nami możliwa jest jednak alternatywa pozbawiona ryzyka. Na łamach naszego serwisu udostępniamy przecież darmowe gry hazardowe, takie jak właśnie Lord of the Ocean demo. Wystarczy tylko parę kliknięć, by zacząć rozgrywkę. Nie wymagamy żadnych wpłat ani żadnych rejestracji. Demonstracyjna wersja gry na fikcyjne pieniądze pozwala nabrać w prawy, a przy tym jest źródłem bezstresowej rozrywki.

Nagrody i bonusowa klasyka w Lord of the Ocean

Symbolika gry to mieszanka klasycznych znaków karcianych i symboli bezpośrednio związanych ze światem przedstawionym w maszynie. Tabela wypłat (10 linii wypłat + 1 żeton postawiony na każdą linię, a więc całkowita stawka zakładu wynosząca 10 żetonów) jest ukazana poniżej.

Symbol x2 x3 x4 x5
10, J, Q 5 25 100
K, A 5 40 260
Skrzynia, posąg 5 30 100 750
Kobieta 5 40 400 2,000
Król (Wild) 10 100 1,000 5,000
Artefakt (Scatter) 20 200 2,000

Pod względem systemu bonusowego Lord of the Ocean gra to absolutna klasyka. Wild zastępuje więc wszystkie inne symbole gry, a jednym wyjątkiem jest oczywiście Scatter. Z kolei sam Scatter wiąże się z tym, co w większości automatów, a więc z darmowymi spinami. Trafienie tego symbolu oznacza przyznanie 10 obrotów wolnych od opłat. Dodatkową zaletą jest losowe wybranie jednego z symboli, który rozciąga się na całą rolkę podczas darmowych spinów.

Pojawia się tu też inna doskonale znana funkcja, czyli tryb Gamble, z którego korzystanie jest w pełni dobrowolne. Po wylosowaniu kombinacji zwycięskiej nie trzeba więc po prostu odbierać nagrody, ale spróbować ją pomnożyć. Tryb Gamble polega tu na przewidzeniu koloru zasłoniętej karty. Dobry typ oznacza pomnożenie wygranej x2, a błędny prowadzi do całkowitego wyzerowania zdobyczy uzyskanej z kombinacji.

Cechy maszyny do gry Lord of the Ocean

Ten klasyczny automat od Greentube przedstawia planszę zbudowaną z pięciu bębnów oraz trzech rzędów. Liczba linii wypłat jest ustalana indywidualnie przez gracza w zakresie od jednej do dziesięciu linii. Przed zakręceniem bębnami wybiera się stawkę o wysokości od 1 do 3000 żetonów.

RTP nie jest największym atutem tej gry, gdyż wynosi przeciętne 95,1%. Dobrze prezentuje się zaś maksymalna możliwa wygrana mogąca opiewać na 10,044x stawki. Uwagę zwraca też wysoka zmienność oznaczająca wysokie prawdopodobieństwa osiągania szybkich i dużych wygranych lub odwrotnie znacznych strat w krótkim czasie. Zalecamy, by przy grze na duże pieniądze i wysokim poziomie zmienności, nie przesadzać z wysokością stawek zakładów.

Lord of the Ocean automat wykonano w technologi HTML5. Gra działa więc w przeglądarkach (np. Google Chrome, Opera, czy Mozilla Firefox), a więc można ją bez problemu uruchomić nie tylko na komputerze, ale i na telefonie. Maszyna ma też wbudowany tryb autoplay. Jest on jednak pozbawiony możliwości określenia precyzyjnych warunków działania. Po prostu autogra trwa do momentu, w którym gracz nie postanowi jej przerwać.

Jak grać w Lord of the Ocean online?

Pod względem wizualnym ten slot prezentuje się przynajmniej nieźle. Elementy graficzne są dopracowane i spójne. Zastrzeżeń nie powinno się też mieć do oprawy audio. Ekran gry podlega sporemu przeistoczeniu podczas aktywowania darmowych spinów. Wtedy to plansza zaczyna się mienić złotem. Równocześnie usłyszeć można pompatyczną ścieżkę dźwiękową. Łącząc to z darmowymi zakręceniami, otrzymuje się świetny klimat.

Pod względem nawigacji postawiono tu na minimalizm. Główne okno gry składa się z planszy rozgrywki, trzech okienek (saldo konta, wysokość wygranej, wybrana stawka) i dwóch przycisków usadowionych po prawej stronie ekranu. Przycisk w kształcie kółka umożliwia puszczenie bębnów w ruch (jedno kliknięcie) bądź uruchomienie trybu autoplay (przytrzymanie tego przycisku). Z kolei przycisk oznaczony napisem Menu wyświetla dodatkowe okienko, gdzie steruje się rozgrywką:

  • Lines to miejsce wybrania liczby linii wypłat.
  • Bet/Line to pole do określenia liczby żetonów postawionych na pojedynczą linię wypłaty.
  • Klikając Max Bet, wybiera się maksymalną możliwą stawkę w zależności od limitów gry i aktualnego stanu środków do gry.
  • Wybierając pozycję Paytable, przechodzi się do tabeli wypłat oraz producenckich instrukcji rozgrywki.

Rekomendujemy by na samym początku gry w Lord of the Ocean bez rejestracji, sprawdzić instrukcje przygotowane przez twórców tej maszyny.

Lord of the Ocean — nasza opinia o grze

Slot Lord of the Ocean online to udana gra kasynowa. Jej największą zaletą jest wysoki poziom grywalności i specyficzny, tajemniczy klimat. Dobre opinie wzbudza również oprawa graficzna, czy łatwość w nawigowaniu. Na plus można też zaliczyć działanie dostępnych bonusów. Chyba jedynym niewielkim mankamentem jest tu wskaźnik RTP, który mógłby być nieco wyższy. Ponadto przydałoby się więcej opcji sterowania trybem autoplay.

Polecamy tę grę wszystkim poszukującym hazardowych emocji. Ten tytuł szczególnie dużo frajdy przyniesie zwolennikom slotów z klasycznym mechanizmem rozgrywki. Polecamy samemu wyrobić sobie opinie o tym slocie. Wystarczy tylko wybrać tę grę w naszym portalu internetowym, by zagrać w trybie darmowym. Mamy nadzieję, że głębia oceanu okaże się szczęśliwym miejscem i w ekspresowym tempie uzyskasz wysokie nagrody.