Lucky Lady’s Charm Deluxe

Star Star Star Star Star

Lucky Lady’s Charm Deluxe – recenzja

Tym razem producent gier hazardowych online – Novomatic, przeniesie Was w świat szczęścia, a przecież nie od dziś wiadomo, że służy ono graczom podczas podbojów świata wielkich wygranych. Lucky Lady’s Charm Deluxe automat, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier austriackiego producenta. Lucky Lady’s Charm zdobyła popularność, dzięki naprawdę sporym szansom na wygraną i atrakcyjnymi bonusami, o których przekonał się już nie jeden gracz.

Tematem Lucky Lady’s Charm online jest szczęście, gracz więc napotka na symbole z nim związane: podkowy, kryształowe kule (scattery), czterolistne koniczyny i złote monety. Towarzyszką gry jest niebieskooka  Lucky Lady – symbol wild. Na naszej stronie możecie zagrać w Lucky Lady’s Charm Deluxe bez rejestracji, bez konieczności rejestracji. Wprawa czyni mistrza – gdy poczujecie się już pewnie, to nie pozostaje nic innego tylko zagrać w Lucky Lady’s Charm Deluxe na prawdziwe pieniądze.

Atrakcyjne bonusy w Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe online oferuje atrakcyjne bonusy, począwszy od rund bonusowych, aż po naprawdę atrakcyjne wygrane, które przedstawiamy w poniższej tabeli. Podane wygrane dotyczą gry przy obstawianiu 50 creditsami wszystkich 10 linii.

  Symbol       x2       x3       x4       x5
Lucky Lady (Wild) 500 12500 125000 450000
Szklana kula (Scatter) 1000 2500 + 15 bonusowych gier + wygrana x3 10000 + 15 bonusowych gier + wygrana x3 450000 + 15 gier bonusowych + wygrana x3
Moneta i koniczyna 750 3750 12500
A i K 500 2500 6250
9 100 250 1250 5000
Biedronka i amulet 100 1250 6250 37500
Podkowa 1000 5000 20000
J, Q i 10 250 1250 5000

Charakterystyka automatu do gry Lucky Lady’s Charm Deluxe

Dostawcą oprogramowania do Lucky Lady’s Charm jest wiodący producent rozwiązań kasynowych, także online – Novomatic. Lucky Lady’s Charm Deluxe automat do gry, to klasyczny slot. Mimo braku rozwiązań 3D grafika zaprojektowana jest szczegółowo i efektownie, gracz nie ucierpi na pewno na jej braku dzięki żywym kolorom. Gracz do dyspozycji ma 10 linii i 5 bębnów. Minimalnym zakładem na jedną linię jest 1 credit, a maksymalnym 200. RTP gry, to 95,13% jak podaje Slot Catalog. Mimo, że wynik plasuje się nieco poniżej standardu RTP gier Novomatic, to i tak gra ma ogromny potencjał wygranej.

Symbolem Wild w Lucky Lady’s Charm Deluxe jest Lucky Lady – niebieskooka blondynka. Wild zastępuje w grze każdy inny symbol, z wyjątkiem scattera, którym jest kryształowa kula. Ta z kolei zapewnia rundy bonusowe i potrójne opcje wygranej, co czyni grę naprawdę atrakcyjną!

Gra posiada także opcję automatycznego odtwarzania, dzięki czemu nie musimy za każdym razem uruchamiać jej manualnie. Jak już wspominaliśmy rundy bonusowe możemy uzyskać wylosowaniem potrójnej kombinacji symbolu scatter – kryształowej kuli. Lucky Lady’s Charm Deluxe gra nie oferuje gry wieloosobowej ani opcji jackpotu. Slot dostępny jest także w wersji mobilnej.

Jak zbudowany jest automat w Lucky Lady’s Charm Deluxe?

Automat skonstruowany jest w przejrzysty nawet dla początkującego gracza sposób. Panel sterowania jest umiejscowiony na dole slotu. Tam możemy sprawdzić ustawienia: wybrać ilość aktywnych linii, ilość obstawionych creditsów. Możemy tam także wybrać opcję autoplay. Na dole strony znajdziemy:

  • tabelę wypłat (pod przyciskiem PayTable)
  • dodatkowe informacje (pod przyciskiem More Info), gdzie gracz znajdzie szczegółowe informacje co do wygranych, jakie zapewniają kombinacje symboli.

Grafika jest efektowna, wyrazista  i przyciągająca wzrok, co nie tylko umila sam proces ale też zapewnia 100% przyswojenie informacji koniecznych do rozpoczęcia gry. Przed rozpoczęciem grania w Lucky Lady’s Charm automat zalecamy zdecydowanie skrupulatne zapoznanie się z zasadami gry, tabelą wygranych i wszystkimi niezbędnymi informacjami potrzebnymi do świadomego i odpowiedzialnego grania.

Lucky Lady’s Charm Deluxe slot – czy warto zagrać?

Gra nie bez przyczyny jest jedną z najbardziej popularnych propozycji na rynku – możliwości wygranych są naprawdę spore i zdecydowanie łatwo dostępne, nawet dla niewprawionego w bojach gracza. Nie pozostało nam nic innego, jak tylko zaprosić Was do przekonania się o tym na własnej skórze – na naszej stronie jest dostępne demo gry, zupełnie darmowe i niewymagające rejestracji konta. Po podjęciu wyzwania z wersją Lucky Lady’s Charm Deluxe demo, możecie próbować szukać tytułowego szczęścia w grze na prawdziwe pieniądze. Powodzenia i wielkich wygranych!