Lucky Reels

Star Star Star Star Star

Lucky Reels – recenzja gry

W dobie ogromnej ilości automatów online coraz ciężej jest znaleźć gry hazardowe naprawdę warte czasu. Jeżeli chcesz zagrać na oryginalnym automacie, który zagwarantuje ci dużo dobrej zabawy, a także wysokie wygrane, koniecznie sprawdź Lucky Reels online. To gra firmy Wazdan, która znana jest z automatów o wysokiej jakości.

Nie inaczej jest z tą produkcją – mimo tego, że Lucky Reels na pierwszy rzut oka może wydawać się zwykłą owocówką, gra oferuje szereg ciekawych funkcji i urozmaiceń, dzięki którym skutecznie wyróżnia się z tłumu. Do tego dochodzi naprawdę dobra oprawa graficzna oraz wspomniane już wysokie wypłaty. Jeżeli już teraz chcesz się przekonać o tym, jaką grą jest Lucky Reels, koniecznie zagraj na naszej stronie. Lucky Reels bez rejestracji jest tutaj kompletnie darmową grą! Nie zagrasz co prawda o realne pieniądze, ale będziesz w stanie potrenować przed właściwą rozgrywką w kasynie online – dzięki temu na pewno będzie szło ci znacznie lepiej!

Jakie bonusy posiada Lucky Reels?

Opisywanie automatu zacznijmy od tego, co wielu graczy lubi najbardziej – czyli od funkcji dodatkowych. Jakie bonusy można znaleźć na tym automacie? Pierwszym jest symbol Wild, który na swojej grafice posiada wszystkie owoce znajdujące się na automacie, a także napis WILD. Zastępuje on dowolny inny symbol, tym samym tworząc dodatkowe kombinacje wygrywające. Posiada on też własną wartość, dzięki czemu kombinacja z samych tych symboli również nagradza pieniędzmi. Drugim symbolem specjalnym jest Scatter – przedstawiony jako diament. Zdobycie przynajmniej 3 jego egzemplarzy, gdziekolwiek na liniach, nagradza darmowymi spinami. Maksymalnie gracz może zdobyć 30 darmowych obrotów za jednym razem.

Lucky Reels gra posiada też jeszcze jedną specjalną funkcję – jest to mnożnik. Zdobyć go można losowo podczas zabawy, a jego wartość może wynosić x2, x4 lub x8. Co więcej, po zdobyciu takiego mnożnika zostaje on w grze aż do momentu trafienia kolejnego! Haczyk polega jednak na tym, że mnożnik może iść także w dół – przez co z x4 możemy spaść na podstawową wartość x1. Mimo wszystko jednak funkcja ta pozwala na zdobycie naprawdę wysokich wygranych nawet z mniejszymi symbolami!  No właśnie, symbole – jakie pojawiają się na automacie? Gracz spotka się tutaj z wiśniami, cytrynami i śliwkami, a także ze szczęśliwymi 7, które wypłacają najwięcej z podstawowych symboli. O jak dużych wygranych mówimy? Grając za 2 kredyt są one następujące:

Symbol x3 x4 x5 x6
Wild 5 10 25 50
7 2,50 5 10 25
Scatter 5 10 15 20
Winogrono 2 4 8 16
Śliwka 1,50 3 6 12
Wiśnie 1 2 4 8
Cytryna 0,30 0,60 1,50 3
Gruszka 0,30 0,60 1,20 2,40

Do tego gra posiada też tryb gamble, który pozwala na powiększenie wygranych. Zrobisz to stawiając swoją ostatnią wygraną w specjalnej grze – jeżeli poprawnie wybierzesz kolor karty, zostanie ona zwiększona. Jeżeli jednak ci się nie uda, utracisz całą wygraną!

Budowa Lucky Reels

Po samej tabeli wypłat można szybko zorientować się, że Lucky Reels automat nie posiada klasycznej budowy. To fakt – składa się on z 6 bębnów i 3 linii. Gra posiada także 20 linii wygrywających, co jest dosyć dużą liczbą jak na taki automat. Gwarantuje to częste i wysokie wygrane, szczególnie przy większych kombinacjach.

Wygrane zdarzać się będą także dosyć regularnie, gdyż RTP slotu to 96.60%. Plusem dla gracza powinien być też fakt, że zabawa na tym automacie jest dosyć tania – najniższy zakład wynosi raptem 0,20 kredytów. Oczywiście, im wyższa stawka, tym lepsze wygrane – największe przyniesie zakład za 100 kredytów, który jest najwyższym możliwym.

Automat owocowe ma także funkcję autogry, jak i przycisk pozwalający dostosować zmienność – niska oznaczać będzie jeszcze częstsze wygrane, ale raczej niższych kwot. Odwrotna, czyli wysoka, to rzadsze, ale i większe wygrane. Lucky Reels uruchamia się także na urządzeniach przenośnych – rozgrywka na nich jest bardzo przyjemna, a automat świetnie dostosowuje się do różnych rozmiarów wyświetlaczy.

Przebieg rozgrywki w Lucky Reels

Jeżeli zdecydujesz się zagrać na tym automacie, warto, byś pamiętał o kilku rzeczach. Przede wszystkim, zanim zaczniesz rozgrywkę – nawet wybierają Lucky Reels demo – koniecznie zapoznaj się z instrukcją obsługi. Znajdziesz ją pod przyciskiem “?”. Wyjaśni ona dokładne działanie pozostałych guzików, a także funkcji na slocie czy innych ważnych rzeczy. Jest ona dostępna po polsku, co jest dodatkowym plusem.

Po przeczytaniu możesz dostosować wysokość zakładu, wybierając kwotę z paska na środku panelu sterowania. Wybrana kwota zostanie podświetlona na czerwono. Gdy już ją zatwierdzisz możesz uruchomić automat – to zrobisz okrągłym przyciskiem po prawej stronie. Obok niego znajduje się też guzik autogry oraz przycisk odpowiedzialny za przyspieszenie obrotów bębnów. Naciskając na symbole na bębnach możesz zobaczyć ich wypłaty, które aktualizowane są wraz ze zmienianiem przez ciebie stawki. To bardzo wygodne i umożliwia szybkie zweryfikowanie swoich wygranych.

Lucky Reels – co myślimy o grze?

Ciężko powiedzieć coś innego niż pochwalić ten automat. To świetnie przygotowana gra, która oferuje sporo dodatkowych funkcji. Dzięki temu rozgrywka wciąga na długie godziny i gwarantuje dużo dobrej zabawy. By przekonać się o jakości tej gry, po prostu uruchom Lucky Reels automat do gry na naszej stronie. Zagrasz w nią kompletnie za darmo i bez rejestracji, co pozwoli ci na zapoznanie się z nią i przygotowanie się do grania o realne stawki!