Mad Mechanic

Star Star Star Star Star

Mad Mechanic Recenzja automatu do gry

Automat do gry Mad Mechanic to gra produkcji studio Apollo Games. Jest to slot o 5 bębnach przepełnionych masą ciekawych animacji, dodatków i funkcji. Na tej ogromnej maszynie parowej trafisz na symbole wynalazców, którzy z pewnością nie raz pomogą Ci w ułożeniu kombinacji wygrywającej i zdobyciu paru ładnych kwot pieniężnych.

W Mad Mechanic bez rejestracji i całkowicie za darmo możesz zagrać na naszej stronie internetowej, jak i w inne popularne gry typu sloty owocowe. Jest to idealna okazja na przetestowanie gry jak i siebie samego, przed wyruszeniem do licencjonowanej strony kasyna online i grą w Mad Mechanic na prawdziwe pieniądze.

Dodatki Bonusowe i tabela wypłat Mad Mechanic

Najbardziej pomocnym symbolem Mad Mechanic, jeśli chodzi o wszelkie kombinacje wygrywające jest Wild – wynalazca. Zastępuje on wszystkie inne normalne symbole w grze, pozwalając na zdobycie dodatkowych wygranych. Wszelkie kombinacje z udziałem Wild, liczone są dwukrotnie. Symbol ten może pojawić się też dzięki funkcji Shifting Wild, która uruchamiana jest losowo bo spinie bez wygranej. Podczas tego trybu, symbol wild zostanie na bębnach, przesuwając się o jedną pozycję w dół przy każdym zakręceniu nimi za darmo. Dodatkowo Random Appear Wild to symbol, który losowo pojawia się na bębnach i rozprzestrzenia w różne kierunki, skutkując w dodatkowych wygranych.

Kolejny dodatek gry Mad Mechanic, tryb Reel Respin polega na pojawieniu się ogromnej ręki robota, która dodatkowo zakręci pojedynczymi bębnami Mad Mechanic. Podobną rolę pełni Reel Replacement, gdzie to cały bęben zostaje zastąpiony nowym, z nowymi symbolami. Może to przytrafić się 1 do nawet 3 różnych bębnów Mad Mechanic.

Mad Mechanic automat pozwala też na użycie funkcji Gamble, dostępnej po każdej wygranej. Jest to standardowa mini gierka, polegająca na odgadnięciu koloru losowanej karty. Możesz wtedy podwoić swoją wygraną lub ją stracić. Wygrana liczona jest w momencie wylosowania tego samego symbolu wzdłuż jednej z 5 linii wygrywających. Doliczane są następnie wszelkie bonusy, i kwota wypłacana jest zgodnie z tabelą wypłat. Przykładowa tabela wypłat Mad Mechanic online (stawka 100 monet):

Symbol/Ilość 2x 3x 4x 5x
Ciśnieniomierz (Bonus) 200 500 2000 10000
Robot 200 600 4000 20000
Wild 1400 10000 40000
Maszyna 300 1500 5000
Kobieta 100 400 2000 10000
Narzędzia 200 1000 2500
A, K 100 500 2000
Q, J 100 200 600
10, 9 40 100 500

Darmowe spiny w Mad Mechanic również mają swoje miejsce. Wystarczy wylosować minimum 3 symbole Scatter (Ciśnieniomierz), aby otrzymać odpowiednią ilość Free Spins. W trakcie tych gier, Mad Mechanic gra prezentuje ci losowe symbole Wild, zwiększając wszystkie twoje wygrane. Każde kolejne elementy scatter, to dodatkowe darmowe gry.

  • Scatter x3 = 10 Free Spins,
  • Scatter x4 = 20 Free Spins,
  • Scatter x5 = 30 Free Spins.

Podstawowe informacje o grze Mad Mechanic

Mad Mechanic automat do gry jest wyposażony w 5 mechanicznych bębnów i 5 linii wygrywających. Apollo Games stworzyło ten video slot biorąc pod uwagę każdy detal gry. Zakład możliwy do ustawienia na tej maszynie zaczyna się od 0,10 monety, a kończy na 100. RTP Mad Mechanic w wysokości 95%, jest rekompensowane sporą ilością dodatkowych trybów gry, w tym symbolami Wild i Scatter.

Wersja mobilna slotu Mad Mechanic, dostępna jest dzięki technologii HTML5 i działa świetnie, na każdym urządzeniu, niezależnie od producenta. Nie ma potrzeby instalowania żadnych dodatkowych programów, typu Flash Player aby cieszyć się tą grą. Wystarczy odpalić slot w odpowiedniej przeglądarce, a następnie zacząć grę i wygrywać.

Rozgrywka na slocie Mad Mechanic

Aby zakręcić bębnami tej maszyny wystarczy kliknąć w przycisk Start, widniejący po prawej na dole ekranu. Zaraz obok niego wyświetla się aktualny zakład, a nad nim stan Twojego konta. Stawkę za spin edytujesz w ustawieniach, które znajdziesz pod czerwonym przyciskiem Menu (Lewy dolny róg ekranu slotu).

Do znalezienia są tam też zasady gry, tabela wypłat, przebieg tych 5 linii wygrywających oraz wszelkie informacje dotyczące symboli i trybów bonusowych. Są to informacje, z którymi Ty, jako nowy użytkownik Mad Mechanic online, powinieneś się dokładnie zapoznać przed rozpoczęciem gry. Grę automatyczną uruchomisz za pomocą tych samych ustawień pod przyciskiem Menu (koło zębate).

Szata graficzna slotu Mad Mechanic z pewnością przypadnie Ci do gustu. Każdy symbol jest świetnie dopracowany, a animacje wywierają na graczu dość duże wrażenie. Całość ma ciemny steampunkowy charakter z mechanicznymi elementami. Dźwięki wydawane przez tą ogromną maszynę parową, pozwalają Ci na przeniesienie się prosto do świata gry. Nie znajdziesz takich na żadnym innym slocie.

Mad Mechanic gra – podsumowanie

Jest to świetna maszyna z masą intrygujących dodatków, które przekonały już do siebie masę użytkowników na całym świecie. Gra pozwala Ci na relaks, jednocześnie trzymając w napięciu w oczekiwaniu na ogromne nagrody, jakie ma do zaoferowania. Grafika gry hazardowej oraz klimat panujący na maszynie, to coś czego z pewnością warto spróbować.

Mad Mechanic demo to okazja dla Ciebie, by zapoznać się ze slotem i samemu się przekonać, jakie wrażenie gra będzie wywierać na Tobie. Życzymy dobrej zabawy i wielu wygranych.