Magic Fruits 4 Recenzja Automatu Online

Star Star Star Star Star

Magic Fruits 4 to klasyka stworzona przez dewelopera Wazdan, jest kontynuacją pierwszej wersji tej gry, czyli Magic Fruits, która okazała się olbrzymim sukcesem. Motyw gry hazardowe jest podobny do oryginału, ale na tyle różny i zmodyfikowany, aby był równie grywalny i ciekawy jak podstawowa wersja. Jako że jest to gra klasyczna, nie możemy się tutaj spodziewać wielu funkcji specjalnych, ponieważ najzwyczajniej ich tutaj nie ma. Automaty klasyczne rządzą się swoimi prawami i są ograniczone do minimum pod względem funkcji bonusowych.

Jeżeli chcesz poznać ten automat od środka skorzystaj z wersji Magic Fruits 4 demo która jest dostępna na naszej stronie całkowicie za darmo. Dzięki darmowej wersji możesz bez ryzyka przetestować wszystkie możliwości tej gry i przygotować się do rozgrywki na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Funkcje bonusowe w automacie Magic Fruits 4

Jedyną funkcją bonusową, jaką możemy wykorzystać podczas gry na automacie Magic Fruits 4 jest funkcja Gamble. Uaktywnia się ona zawsze, wtedy gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację. Polega ona na odgadnięciu koloru karty, która pojawi się na ekranie. Gracz może obstawić całość lub połowę swojej wygranej. Istnieją dwie możliwości, na ekranie może pojawić się kolor czarny lub czerwony, poprawna odpowiedź podwoi naszą wygraną, natomiast błędna sprawi, że utracimy wszystko.

Podobnie jak w przypadku oryginalnej wersji tak również i tutaj znajdziemy w sumie 9 różnych symboli. Dodatkowym urozmaiceniem jest symbol Jokera, który ma wpływ na wielkość naszych wygranych i może pojawiać się on wraz z innymi symbolami w grze na tym samym miejscu. Gdy to nastąpi, nasza wygrana zostanie zwiększona. Poniżej przedstawiamy tabelę z wartością wszystkich dostępnych symboli w grze:

Symbol X3 X4
Dzwonki, śliwki, gruszki i pomarańcze 400
Szczęśliwe siódemki, winogrona, arbuzy i maliny 800
Jokery 2,000 20,000

Cechy charakterystyczne automatu Magic Fruits 4

Magic Fruits 4 gra to klasyczna owocówka posiadająca 4 bebny, 3 rzędy i 10 stałych płatnych linii. Obstawiając zakłady, gracz ma do dyspozycji zakres stawek od 0,20 do maksymalnie 100 monet. Poziom RTP w tej grze wynosi 96,1%, a zmienność znajduje się raczej na średnim poziomie. Ponadto w mechanice gry zawarto dodatkową funkcję dającą możliwość zmiany tempa rozgrywki, można z niej skorzystać, używając specjalnego przycisku znajdującego się na dolnej belce funkcyjnej. Gracze lubiący automatyzację rozgrywki również będą zadowoleni ze względu na fakt, że deweloper wprowadził tutaj możliwość skorzystania z funkcji gry automatycznej na dowolną liczbę rund.

W grze nie znajdziemy symboli Wild czy też Scatter a symbolem o zwiększonej wartości jest symbol Joker, który zapewnia najwyższe wygrane, które mogą tutaj dochodzić do nawet 20,000 monet na jedno rozdanie. Warto wspomnieć, że bez znaczenia, z jakiego urządzenia korzystamy, Magic Fruits 4 online działać będzie na nim bez żadnego problemu. Deweloper wykorzystał tutaj technologią HTML 5 dzięki której, gra nie wymaga od nas dodatkowego oprogramowania a wszystko, czego potrzebujemy do gry to stałe połączenie z internetem oraz mobilną przeglądarkę internetową.

W jaki sposób grać na automacie Magic Fruits 4?

Uruchamiając Magic Fruits 4 automat do gry 777 naszym oczom ukazuje się olbrzymia tablica na niebieskim tle i malutkimi gwiazdkami błyskającymi co chwilę. Oprawa wizualna jest podstawowa, nie zawiera wielu animacji czy też wybitnych projektów graficznych. Muzyka jest nastrojowa i bardzo prosta, doskonale wpisuje się do całej produkcji. Tematyka gry skupiona jest na wielu owocach i jednym symbolu bonusowym w postaci Jokera. Tabela wypłat jest jedną z najbardziej minimalistycznych, jakie do tej pory widzieliśmy. Zasadniczo składa się z zaledwie 3 poziomów płatności, mimo że istnieje w sumie 9 różnych symboli. Ze względu na fakt, że w grze znajduje się 10 stałych płatnych linii wypłat, zadaniem gracza na samym początku jest wyłącznie dobranie stawki oraz zakręcenie bębnami. Główna belka funkcyjna zawiera zaledwie kilka przycisków, które warto poznać:

  • Przycisk Play – kliknięcie oznacza skorzystanie z funkcji gry automatycznej, którą możemy ustawić na dowolną liczbę rund.
  • Symbole zwierząt – przycisk określający tempo gry, istnieją 3 poziomy szybkości.
  • Główna belka ze stawkami – na samym środku znajdziemy belkę, na której znajdują się dostępne stawki od 0,20 do maksymalnie 100 monet.
  • „?” – kliknięcie spowoduje przejście do instrukcji i zasad obowiązujących w grze.
  • Głośnik – możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku w grze.
  • Trzy poziome kreski – przejście do podstawowych ustawień w grze.
  • „i” – po kliknięciu naszym oczom ukaże się tabela wypłat z wartością poszczególnych symboli.

Przed rozpoczęciem gry bardzo ważne jest, aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zasadami, jakie stworzył deweloper. W tym przypadku pełną instrukcję gry możemy znaleźć klikając w przycisk „?” gdzie znajdują się wszystkie reguły, które powinniśmy znać jeszcze przed przystąpieniem do zabawy.

Magic Fruits 4 slot – podsumowanie

Magic Fruits 4 automat to owocówka w pełnym wymiarze znaczenia tego słowa. Gra skoncentrowana jest na prostocie rozgrywki z bardzo niewielką ilością funkcji. Nie znajdziemy tutaj symboli Wild, Scatter czy też darmowych spinów. Rozgrywka ograniczona jest tylko do podstawowego ekranu bez dodatkowych mini gier czy też poziomów. To, co charakteryzuje ten automat to zdecydowanie wysokie nagrody oraz symbol Joker, który może solidnie powiększyć nasze wygrane w każdej rundzie. Jedynym urozmaiceniem, jakie znajdziemy podczas gry na tym automacie jest funkcja Gamble, za pomocą której w kilka sekund możemy pomnożyć naszą wygraną lub stracić wszystko. Jeżeli chcesz sprawdzić ten automat możemy to zrobić już teraz korzystając z wersji Magic Fruits 4 bez rejestracji, która jest dostępna na naszej stronie całkowicie za darmo.