Magic Target

Star Star Star Star Star

Magic Target – wyjątkowo rozbudowany slot 777

To propozycja klasycznego slotu 777, typu fruit machine od znanego już Wam producenta Wazdan. Przed wami kolejna klasyka klasyki, moc owocowych symboli i oczywiście szans na wygranie dużych pieniędzy. Magic Target oferuje nam 10 linii wygrywających i 5 bębnów. Zobaczycie tutaj legendarne slotowe symbole: owoce, dzwonki, siódemki, korony, a także bombę będącą symbolem scatter, który oprócz sporej wygranej funduje nam darmowe spiny – (który gracz ich nie lubi?). Darmowych spinów jest aż 10.

Magic Target automat do gry dysponuje symbolem wild jest popularny joker, który zastępuje każdy inny możliwy w grze symbol z wyjątkiem scattera. Brzmi obiecująco i przejrzyście, przejdźmy zatem do tabeli wypłat! Możecie zagrać w Magic Target demo u nas zupełnie bez rejestracji i sprawdzić swoje siły.

Jakie zyski możecie osiągnąć w Magic Target?

Magic Target wyróżnia się bonusami na tle pokrewnych, legendarnych online wersji gier typu 777 i fruit machine. Poniższa tabela wypłat przedstawia możliwości wygranych dostępne dla Was przy minimalnym zakładzie na wszystkich 10 linii wygrywających, a wynosi on 0,20. Jak zauważycie mamy do czynienia zarówno z symbolem wild jak i scatterem, który gwarantuje nam darmowe kręcenia. Przejdźmy zatem do tabeli!

Symbol x2 x3 x4 x5
Bomba (scatter) 0,40 + 10 DS 3,00 + 10 DS 100 + 10 DS
Joker (wild) zastępuje wszystkie inne symbole oprócz scattera 0,10 0,80 10 50
Korona 0,05 0,30 2,00 10,00
Dzwonek 0,05 0,25 1,00 5,00
7 0,05 0,25 0,65 2,50
Arbuz i winogrona 0,10 0,40 2,00
Gruszka, śliwka, truskawka 0,05 0,20 1,00

Szczegóły gry Magic Target

Dostawcą oprogramowania jest powszechnie rozpoznawalny Wazdan, podjął się on w tym wypadku realizacji klasyka w świecie slotów. Magic Target automat zaprasza nas w świat klasycznego gamblingu dostępnego bliżej niż Wam się wydaje, bo we własnym domu. Producent zapewnia bowiem także wersję mobilną gry. Wystarczy zatem dostęp do internetu, i możecie z łatwością oddać się niezobowiązującej zabawie. Gra, to typowy, klasyczny slot typu 2D.

Do dyspozycji gracza jest 10 linii wygrywających i 5 bębnów, co jest zdecydowanie większą ilością niż w większości standardowych fruit machines. Minimalny zakład plasuje się na poziomie 0,20, a maksymalny na poziomie 100. Na pewno interesuje Was RTP gry, jest ono naprawdę więcej niż zadowalające, bo aż 96,63% – nie pozostało więc nic innego niż próbować, aż do skutku, praktyka czyni mistrza!

Wazdan rozpieszcza swoich użytkowników, w przeciwieństwie do większości fruit machines, mamy dostępne oba symbole wild i scatter. Wildem jest klasyczny joker, a scatterem bomba – daje ona ułożona 3x aż 10 darmowych spinów – warto próbować! Możemy też oczywiście skorzystać z odtwarzania automatycznego, warto oszczędzać swoje palce podczas wielogodzinnych rozgrywek, znajdziecie tę opcję pod symbolem autoplay. Gra nie ma opcji gry wieloosobowej, nie posiada także jackpot – ale nie ma się czym martwić. Powyższe profity na pewno zrekompensują jego brak.

Magic Target – jak poruszać się po grze?

Jeżeli chodzi o przejrzystość interfejsu, to Wazdan jest zdecydowanie na czele listy wśród licznych producentów gier hazardowych. Magic Target gra zbudowana jest w sposób prosty, odpowiedni dla początkujących graczy, ale na pewno może spełnić oczekiwania bardziej doświadczonych i wymagających graczy.

  • Panel nawigacyjny znajduje się jak to zazwyczaj bywa na dolnym pasku gry.
  • W lewym dolnym rogu znajdziemy informację o dostępnych środkach, pod literką “i” deweloper prezentuje nam tabele wypłat, szczegółowo i prosto skonstruowaną – trudno o jakiekolwiek pomyłki i niedopowiedzenia.
  • Symbol trzech kreseczek ułożonych poziomo prezentuje nam ustawienia, gdzie możemy między innymi przejść w tryb pełnoekranowy, włączyć tryb oszczędzania energii czy wybrać grę z ryzykiem lub standardową.
  • Na środku mamy do wyboru kwoty, za jakie obstawiamy (od 0,20 do 100,00.)
  • Dwie strzałki tworzące okrąg, to przycisk gry manualnej, możemy zacząć lub zatrzymać grę w dowolnej chwili.
  • Mniejszy przycisk ze strzałką uruchamia grę automatyczną, gdzie możemy wybrać ilość automatycznych spinów pod rząd.

Pamiętajcie, aby przed rozpoczęciem rozgrywek zapoznać się szczegółowo z zasadami gry i informacjami zapewnionymi przez producenta.

Magic Target slot – nasze krótkie podsumowanie

Podsumowując  – Magic Target online, to pozycja naprawdę dopieszczona i rozbudowana jak na klasyka 777. Wazdan zadbał zarówno o ciekawą i zaspokajająca podstawowe potrzeby grafikę, jak i o duże szanse na wygraną.

Dużym plusem jest obecność scattera zarówno jak i symbolu wild, co jest rzadkością w wypadku fruit machines innych producentów. U nas na stronie macie opcję przekonać się o tym już dziś grając w Magic Target bez rejestracji. Życzymy wam potężnych wygranych w niesamowitym świecie legendarnego automatu rodem z największych, światowych kasyn.