Mega Joker

Star Star Star Star Star

Mega Joker – klasyk z dużą szansą na wygraną

Przychodzimy do Was dzisiaj z klasyczną grą typu 777 od jednego z najlepiej rozpoznawalnych producentów w świecie gamblingu – Netent. Przed wami typowy “fruit machine”, z dużymi szansami na atrakcyjną wygraną. Znajdziecie tutaj symbole owocowe takie jak; śliwki, cytryny i wiśnie, ale także inne symbole: skrzynie i siódemki.

Mega Joker automat do gry nawiązuje wizualnie do analogowych automatów i świetnie naśladuje ten typ rozgrywek. Gracz ma tutaj szanse na osiągniecie Jackpotu progresywnego, oraz odblokowania dodatkowej gry, w której stawki są powiększone. Przyjrzyjmy się zatem bliżej jednemu z najpopularniejszych “dzieci” szwedzkiego producenta gier hazardowych. Chcecie spróbować już swoich sił bez konieczności rozgrywki za pieniądze? Nic prostszego – przetestujcie Mega Joker online u nas na stronie!

Mega Joker – opcje wygranych

Chcemy w poniższej tabeli przedstawić Wam szczegółowe opcje wygranej w opcji standardowej oraz supermeter. Oprócz tego musicie wiedzieć, że po każdym kręceniu które przynosi zwycięstwo, slot oferuje wam możliwość podwójnego zysku w opcji gry super meter Brzmi świetnie, prawda? Zakład jest 10.

Symbol x3
Joker 200-400
Wiśnie,Cytryny 20
Dzwonki 200
Arbuzy 80
Skrzynie 2000

Opcja Super gry, przy podanych w tabeli zakładach.

Symbol Zakład podwojony: 100 joker/20 owoc Zakład podwojony: 200 joker/40 owoc
Joker (x1/x3) 100 – 2000/1000 100 – 2000/2000
7 800 2000
Dzwonek 600 1200
Arbuz 500 1000
Śliwka 200 500
Cytryna 200 400
Pomarańcza, Wiśnia 100 200

Co cechuje grę Mega Joker?

W przypadku Mega Joker gra slotowa, mówimy o klasycznej grze w kontekście grafiki. Slot jest przejrzysty i kolorowy. Dostawcą jego oprogramowania jest szwedzka firma Netent. Do dyspozycji gracza oddane jest 5 linii wygrywających i 3 bębny. Minimalnym zakładem jest 1 euro. Wybieramy z dwóch dostępnych poziomów zakładów: 1 albo 10. Poziom 1 zakładu, to wspomniane 10 centów za spin, co przy 10 spinach daje 1 euro. Maksymalny zakład, przy poziomie 10 to 1 euro za jednego spina, co przy 10 spinach daje 10 euro.

RTP gry jest więcej niż zadowalające, bo wynosi nawet o 99%, nie ma więc co się dziwić popularności slotu. W grze nie napotkamy na symbol scatter, za to symbolem wild jest powszechnie znany graczom, tytułowy joker. W grze nie znajdziemy opcji autoplay ani darmowych gier, za to istnieje możliwość zwiększania swoich szans na wygraną przy użyciu opcji super play, której wygrane opisaliśmy w tabeli powyżej. W grze mamy szansę na spory jackpot. Najwyższa wygrana, pomijając jackpota to 2,000 monet. Gra posiada też opcję mobilną, co pozwoli na cieszenie się tym klasykiem z dowolnego urządzenia mobilnego.

Jak wygląda gra Mega Joker?

W tym klasycznym slocie nie znajdziemy rozbudowanego paska nawigacji, co czyni grę przejrzystą. Tabela wypłat znajduje się zawsze w zasięgu wzroku, bo rozpisana jest po prostu w samej grze.

  • Na zupełnym dole strony, pod symbolem znaku zapytania producent umieścił szczegółowe zasady gry (“game rules”), gdzie skrupulatnie opisuje standardową wersję rozgrywki, jak i opcję super play.
  • Na dolnym pasku widzimy kwotę aktualnego zakładu, za jaką prowadzimy rozgrywkę, dostępne środki i ilość wygranej.
  • Nieco wyżej mamy przycisk BET, który odblokowuje się po pierwszym wygranym spinie w grze standardowej. Po jego odblokowaniu możemy wybrać którą opcję zakładu ( pojedynczą czy podwójną ) w opcji super play. Dalej mamy przycisk SPIN, którym rozpoczynamy kręcenie.
  • Przycisk COLLECT odpowiada za pobranie środków.

Pamiętajcie, aby skrupulatnie zapoznać się z treścią zamieszczonych przez producenta informacji odnośnie gry, aby nie dać się zaskoczyć. Możecie spróbować swoich sił w Mega Joker bez rejestracji i za darmo u nas na stronie!

Mega Joker Slot – nasze krótkie podsumowanie

Mega Joker Slot, to hołd dla klasycznych, analogowych automatów z kasyn. Gra zapewnia nam nostalgiczną podróż do przeszłości. Jej prostota przynosi ze sobą świeżość i łatwość rozgrywki. Jak widać na przykładzie tego slotu, klasyka jest niezawodna i sprawdza się zawsze.

Stopa zwrotu zdecydowanie kusi do spróbowania swoich sił, gra będzie odpowiednia szczególnie dla początkujących graczy, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie kasyn online. Na naszej stronie możecie zagrać w Mega Joker Slot online i ocenić swoje szanse na wygraną. Nie pozostało nam nic innego, jak tylko życzyć Wam ogromnych wygranych w Mega Joker Demo i powodzenia!