Moby Dick

Star Star Star Star Star

Moby Dick – bezpłatny automat online

Automat Moby Dick powstał w 2017 roku. Jego twórcą jest niewielkie, austriackie studio Rabcat. Moby Dick gra cechuje się nowoczesną otoczką wizualną, ale też ciekawą fabułą i rozgrywką. Gra rozgrywa się na planszy wielkości 5×3. Na gracza czekają tu liczne bonusy w postaci symboli specjalnych, bezpłatnych zakręceń czy re-spinów po każdej wygranej.

Tematyka slotu nawiązuje do amerykańskiej powieści Moby Dick or the Whale, wydanej w połowie XIX wieku. Książka opowiada o losach mężczyzny, który wyrusza w niebezpieczną podróż po to, by zemścić się na tytułowym Moby Dicku, legendarnym wielorybie, który przed laty dotkliwie go okaleczył. Na naszej stronie znajdziesz darmową grę hazardową w wersji Moby Dick demo. Automat jest dostępny za darmo. Możesz wypróbować go bez rejestracji, używając wirtualnych pieniędzy. Zanim jednak przejdziesz do gry, przeczytaj naszą recenzję automatu Moby Dick online.

Symbole i dodatkowe funkcje automatu Moby Dick

W grze występuje 9 regularnych ikon oraz symbol Wild. Każda z nich może powtórzyć się od 3 do 5 razy, tworząc jedną lub kilka zwycięskich kombinacji, liczonych zawsze od lewej do prawej strony. Ikony mogą ułożyć się w 25 ustalonych z góry układów. W każdym spinie zawsze uczestniczą wszystkie linie. Poniżej przedstawiamy wartości wypłat dla wszystkich symboli, przy maksymalnej stawce:

Symbol x3 x4 x5
Moby Dick 400 2,000 10,000
Izmael 100 200 2,000
Kotwica 40 100 400
Kubek z herbatą 30 60 300
A 20 60 200
K 10 40 150
Q 8 20 60
J 6 16 50
10 4 10 20

Jeżeli na planszy pojawi się zwycięska konfiguracja symboli albo 3 lub więcej symboli specjalnych Scatter, gra aktywuje funkcję Win Freezing Feature. Wówczas wszystkie wspomniane symbole pozostaną na swoich miejscach, natomiast pozostałe wykonają re-spin. Funkcja zostaje zakończona w chwili, gdy na planszy nie pojawi się kolejna dopasowana ikona.

Symbol Wild łączy się ze wszystkimi zwykłymi ikonami tak, by zastąpić brakujące i utworzyć płatną kombinację. Jeżeli powtórzy się pięciokrotnie tworząc jedną z linii wypłat, wypłacona zostanie wygrana w wysokości maksymalnie 10,000 żetonów, w zależności od stawki. Drugim symbolem specjalnym gry jest Scatter. Jeśli uda Ci się zdobyć przynajmniej 4 tego typu symbole, główny bohater gry przeniesie się wewnątrz ciała wieloryba, gdzie rozegrają się rundy darmowych spinów:

  • 4 symbole Scatter – 10 darmowych spinów,
  • 5 symboli Scatter – 12 darmowych spinów,
  • 6 symboli Scatter – 15 darmowych spinów,
  • 7 lub więcej symboli Scatter – 20 darmowych spinów.

Podczas funkcji Free Spins gracz może uzyskiwać kolejne spiny. Ponadto na środkowym bębnie mogą pojawiać się symbole Wild. Każdą nagrodę można zwiększyć dwukrotnie, przy użyciu funkcji Gamble Chance. Na ekranie ukażą się dwa kubki w różnych kolorach. Zadaniem gracza jest wybranie jednego z nich. Jeśli gra wylosuje ten sam kubek, który został wskazany przez gracza, wygrana zostanie pomnożona x2. Czynność tę można powtórzyć maksymalnie 5 razy po każdej wygranej.

Cechy techniczne automatu Moby Dick

Moby Dick automat do gry jest dziełem niewielkiej firmy Rabcat. Studio powstało w 2001 roku i nieustannie pracuje nad ulepszaniem jakości swoich gier. Rabcat współpracuje z większymi przedsiębiorstwami, na przykład Quickfire. Automatami, jakie zostały w wyniku tej współpracy wyprodukowane, są między innymi Castle Builder II, Falco czy Kitchen Samurai.

Plansza gry składa się z 5 bębnów i 3 rzędów. Poszczególne symbole układają się w 25 linii. Wskaźnik RTP slotu wynosi około 96 – 96,15%. Jest to gra o średniej zmienności, dlatego wygrane pojawiają się tu z umiarkowaną częstotliwością. Całość wyposażona została w kilka bonusowych cech, dzięki którym maksymalna potencjalna wygrana to 20,000x stawki. Na początku gry gracz wybiera jedynie całkowity zakład, natomiast nie ma wpływu na liczbę linii. Stawka może zostać zatem wybrana z zakresu od 10 do 200 żetonów.

W razie potrzeby grający może ustawić funkcję Autoplay. Po aktywacji tej opcji kolejne obroty będą wykonywane samoistnie. Funkcja Autoplay pozwala na ustawienie maksymalnie 100 automatycznych spinów, jednak nie daje możliwości wybrania dokładnego limitu przegranej bądź wygranej kwoty. Gra dostępna jest także w wersji mobilnej, która może zostać uruchomiona na wszelkiego rodzaju urządzeniach przenośnych.

Grafika i sterowanie w Moby Dick

Moby Dick automat cechuje się bajkową, ale bardzo estetyczną i przyjemną dla oka grafiką. Gra wygląda nowocześnie i z pewnością jeszcze przez wiele lat będzie sprawiała wrażenie niezwykle świeżej. Dodatkowego uroku dodają jej dynamiczne i oryginalnie wyglądające animacje. Całe sterowanie gry zostało zamieszczone w znajdującej się na dole ekranu konsoli. Na jej środku znajduje się przycisk pojedynczego obrotu i ustawienia funkcji Autoplay. Z lewej strony mieści się menu zmiany stawki. Powyżej wyświetla się pozostała liczba żetonów, stawka i ostatnia wygrana. W prawym dolnym rogu znajdują się ustawienia dźwięku i skrótów klawiatury, ale również tabela wypłat wraz ze wszystkimi zasadami gry. Wszystkie te funkcje znajdziesz pod przyciskami oznaczonymi poprzez literę „i” oraz trzy poziome kreski.

Wnioski na temat automatu Moby Dick

Moby Dick to z pewnością jeden z bardziej oryginalnych automatów do gier, przynajmniej pod względem tematyki. Gracz ma szansę uzyskać tu kilka ciekawych bonusów, dzięki którym całość wydaje się jeszcze bardziej ekscytująca. Zachęcamy do zagrania w Moby Dick bez rejestracji na naszej stronie.