Money Mad Monkey

Star Star Star Star Star

Motywy zwierzęce czy dżungli to popularny, ale naszym zdaniem, niedoceniony temat w grach hazardowych. Wiele firm stara się przedstawić go w ciekawy, czasami nietypowy sposób, z różnymi skutkami. Firmą, której udał się to zrobić dobrze, jest Nextgen. Money Mad Monkey online to gra zabawna i wciągająca, a jednocześnie oferująca naprawdę dobre bonusy – przyciągnie ona zatem nie tylko zwolenników tej tematyki na automatach, ale także miłośników gry o wysokie wygrane i darmową zabawę.

O wszystkich zaletach gry dowiesz się z naszej recenzji – ale możesz też poznać je sam, grając w Money Mad Monkey bez rejestracji na naszej stronie. Wystarczy, że uruchomisz automat, by móc testować go bez ograniczeń!

Jakie bonusy zawarte są w Money Mad Monkey?

Jednak grafika czy gameplay to dla wielu dodatek, coś, co nie powoduje o wyborze gry. O tym za to decydują bonusy i funkcje dodatkowe. Jakie są na tym slocie? Przede wszystkim – naprawdę dobre! Gra, tak jak już pisaliśmy, umożliwia darmową zabawę. Jak ją zdobyć? Wystarczy trafić 3 symbole Scatter – prezentowane jako logo gry – gdziekolwiek na bębnach przyzna nam 10 darmowych zakręceń.

To jednak nie wszystko – każda z gier będzie miała mnożnik wygranej w wysokości x3, co umożliwi zdobycie naprawdę dużych nagród. Do tego w grach darmowych symbol banana – jednego z lepiej płacących na automacie – będzie stackował się na każdej linii. Znacząco zwiększy to nasze szanse na wygraną właśnie z tym symbolem!

Oprócz tego w grze występuje też symbol Wild, prezentowany jako małpa. Trafienie go pozwala na podmienienie innych symboli gry, poza Scatterem. W ten sposób nasze wygrane również mogą się rozwinąć. Wild w Money Mad Monkey automat gwarantuje też podwójną wypłatę wygranej, a do tego stackuje się na bębnach 2, 3 oraz 4.

Jak widzisz, nawet te klasyczne symbole specjalne mają ciekawe funkcje dodatkowe. To jednak nie wszystko – nawet zwykłe wygrane na slocie płacą całkiem dobrze. Tak jak pisaliśmy, symbol banana – wraz z papugą, wężem czy kokosem – wypłacają najlepsze kwoty. Nieco gorzej płacą takie symbole jak J, K czy 10. Wszystkie przypisane do nich kwoty zobaczyć możesz poniżej.

Symbol x3 x4 x5
Banan, Papuga 24 50 1,000
Wąż, Kokos 20 40 400
Fistaszki, A 10 30 300
K, Q 8 24 250
J, 10 6 20 200

Najważniejsze cechy Money Mad Monkey

Co oprócz bonusów ważne będzie podczas gry? Budowa automatu. Ta, tak samo jak bonusy, łączy klasyczne pomysły z nowoczesnymi rozwiązaniami. Gra ma 5 bębnów i 4 linie, ale tym, co naprawdę ją wyróżnia, jest ilość linii wygrywających – tych w grze jest aż 50! To naprawdę duża liczba, która wręcz gwarantuje regularne wygrywanie.

Tak duża ich liczba niestety wpływa na RTP gry, które plasuje się nieco poniżej średniej spotykanej w grach hazardowych i wynosi 95,40%. Wskaźnik ten oczywiście budowany jest na podstawie ogromnej liczby gier, a więc bawiąc się podczas popołudniowej sesji na pewno będziesz wygrywał częściej.

Co jeszcze powinno mieć dla ciebie znaczenie? Poza udogodnieniami płynącymi z symboli specjalnych – czyli darmowych gier czy mnożników wygranej – automat umożliwia też uruchomienie trybu automatycznego i dostosowanie go prostymi opcjami dodatkowymi. W grze zabrakło nam za to trybu szybkiego – obrót bębnów jest nieco wolny, dlatego korzystanie z autogry może być dobrym pomysłem.

Decydując się na grę na gotówkę w Money Mad Monkey automat do gry ważne będą też stawki zakładów, jakie będziesz mógł postawić w grze. Te zaczynają się już od 0,50 kredytów. Oczywiście im więcej postawisz, tym lepsze będą twoje wygrane – jeżeli chcesz grać o te najwyższe wypłaty, konieczne będzie postawienie 25 monet – tyle właśnie wynosi zakład maksymalny.

Pochwalić warto grafikę slotu, która być może nie powala na kolana, ale jest bardzo estetyczna i przyjemna dla oka. Świetnie sprawdza się też na urządzeniach mobilnych, na których także uruchomisz ten automat. Symbole są łatwe do rozróżnienia a kontrolowanie gry proste jest nawet na mniejszych ekranach.

Jak przebiega rozgrywka w Money Mad Monkey?

Zanim ruszysz do gry, warto, byś wiedział, jak dokładnie przebiega rozgrywka na tym automacie. Nie jest ona niczym przesadnie trudnym, więc nawet jeżeli będzie to twój pierwszy automat hazardowy, powinieneś dać sobie radę. Zacznij od przeczytania instrukcji i zasad Money Mad Monkey gra – znajdziesz ją w menu, które otworzysz przyciskiem koła zębatego z prawego górnego rogu ekranu.

W tym samym menu będziesz mógł też dostosować stawkę zakładu automatu. Zrobisz to również naciskając przycisk monety obok okrągłego przycisku startu. Za pomocą suwaka dostosujesz zakład na 1 linię wygrywającą – a zatem będziesz musiał tę stawkę pomnożyć przez 50. Ostateczna cena zakładu widoczna będzie w sekcji Total Bet na górze ekranu.

Gdy już wybierzesz, za ile chcesz grać, możesz zakręcić bębnami wspomnianym przyciskiem startu. Jeżeli nie chcesz uruchamiać gry ręcznie po każdym spinie, włącz tryb automatyczny w menu gry. Tam ustalisz, ile spinów chcesz w ten sposób wykonać, a także czy gra ma zatrzymać się po odpowiedniej wygranej, lub przegranej.

Czy mamy jakieś rady do gry? Pamiętaj, by mądrze wybierać stawkę zakładu. Nie polecamy grania o maksymalne zakłady – to zawsze szybki sposób na utratę swoich pieniędzy. Lepiej stopniowo budować zasoby do kolejnych zakręceń. Z drugiej strony granie o najniższy zakład też nie jest rozważne – gdy trafisz na darmowe spiny, uruchomią się one z kwotą zakładu wybraną przez ciebie w momencie ich wygrania.

Money Mad Monkey – co myślimy o grze?

Przyszła pora by podsumować nasze przemyślenia o tym automacie do gry. Czy możemy polecić grę na nim? Jak najbardziej! Mimo tego, że gra nie posiada zaawansowanej grafiki czy tysiąca dodatkowych opcji, jest to automat dopracowany i wciągający. Na ogromny plus działają tutaj wszystkie dostępne bonusy, umożliwiające zdobycie naprawdę dużych wygranych, a także sporo darmowego grania.

O tym, czy jest to gra dla ciebie, najłatwiej jest przekonać się po prostu grając na slocie. Możesz to zrobić odpalając Money Mad Monkey demo na naszej stronie – jesteśmy pewni, że już po kilku spinach zobaczysz, jak dobry i interesujący automat to jest! Wersja demo będzie też świetną okazją, by potrenować przed poważną rozgrywką w kasynie online – zobaczysz, że będziesz sobie wdzięczny po takiej sesji treningowej!