Money Train 2

Star Star Star Star Star

Money Train 2 – recenzja gry online

Money Train 2 to gra, której premiera miała miejsce w 2019 roku. Jest to zarazem druga część modnego swojego czasu automatu Money Train. Twórcą obu tych gier jest firma Relax Gaming, która już od lat zajmuje się produkcją szeroko pojętego oprogramowania kasynowego. Gra hazardowa za darmo została zbudowana z siatki o wymiarach 5×4 symboli. Gracz ma tu do dyspozycji naprawdę wiele rozbudowanych funkcji dodatkowych i bonusowych symboli, pozwalających na zdobycie wygranej w wysokości maksymalnie 50,000x stawki.

Akcja slotu rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. W tle gry widoczne jest opuszczone miasto, którego architektura również nawiązuje do tamtych terenów oraz okresu. Na pierwszym planie widać ogromną, pordzewiałą lokomotywę tytułowego pociągu, na której wyświetla się plansza gry właściwej. Ikony gry przedstawiają wizerunki osób, a także symbole karciane. Na naszej stronie znajduje się gra Money Train 2 demo, w którą możesz zagrać bezpłatnie, za wirtualne monety. Dzięki grze Money Train 2 bez rejestracji możesz poznać wszystkie bonusowe funkcje i alternatywne tryby rozgrywki, bez potrzeby zakładania konta i wpłacania środków. Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji gry.

Bonusowe funkcje slotu Money Train 2

Automat do gry składa się z 8 regularnych symboli, które układają się w 40 ustalonych linii wypłat, liczonych zawsze od lewej do prawej strony. Każdy symbol gry może powtórzyć się od 3 do 5 razy. Poniżej przedstawiamy wysokości wypłat dla wszystkich symboli gry. Wartości te odnoszą się do maksymalnego zakładu:

Symbol x3 x4 x5
Mężczyzna z brodą 16 80 400
Mężczyzna z irokezem 12 60 200
Mężczyzna w masce 10 50 180
Kobieta z pistoletem 10 40 160
Czerwony symbol 4 20 100
Pomarańczowy symbol 4 20 80
Zielony symbol 4 14 70
Niebieski symbol 4 14 60
Symbol Wild 15 80 400

Money Train 2 automat do gry oferuje graczom szereg interesujących funkcji bonusowych. Podstawowym bonusem jest tu symbol Wild, który łączy się ze wszystkimi regularnymi ikonami gry tak, by utworzyć płatne kombinacje. Jeżeli na planszy pojawią się 2 symbole Bonus, aktywowana zostanie funkcja Re-spin. Oba symbole zawierają indywidualny mnożnik. Każdy przegrany obrót zwiększa mnożniki o 1. Pierwsza uzyskana wygrana zostaje pomnożona o sumę uzyskanych mnożników, natomiast re-spiny kontynuowane są do chwili, w której na planszy pojawi się zwycięska kombinacja.

Gdy na planszy pojawią się przynajmniej 3 symbole bonusowe lub 1 złoty symbol The Persistent, aktywowana zostanie Money Cart. Tryb ten można uruchomić również samodzielnie, za dodatkową opłatą. Gracz uzyska wówczas losową liczbę darmowych spinów. Kolejne symbole bonusowe zwiększają liczbę tych obrotów o 3. Podczas funkcji Money Cart zwiększa się liczba bębnów. W wyniku kolejnych obrotów na ekranie mogą znaleźć się kolejne bonusowe symbole:

  • Bonus Symbol/Golden Bonus Symbol – ujawnia mnożnik w wysokości od 1x do 10x stawki lub od 20x do 200x stawki
  • Payer – ujawnia wartość mnożnika w wysokości zakładu i aktywuje go we wszystkich ikonach
  • Collector – ujawnia wartość mnożnika w wysokości zakładu i sumuje wszystkie mnożniki
  • Collector/Payer – sumuje wcześniejsze wartości mnożnika i aktywuje je we wszystkich symbolach
  • Sniper – zwiększa dwukrotnie wartość wcześniejszych mnożników
  • Necromancer – wskrzesza od 1 do 6 użytych wcześniej symboli bonusowych
  • Reset Plus – zwiększa początkowe wartości spinów o 1
  • Persistent Payer/Sniper/Collector – dodają/zwiększają wartość wszystkich mnożników

Cechy charakterystyczne dla automatu Money Train 2

Money Train 2 automat dostarczany jest przez firmę Relax Gaming. Twórcę tego można z pewnością zaliczyć do bardziej popularnych. Stali klienci kasyn mogą kojarzyć go również z wielu innych niezwykłych automatów, w tym Money Cart 2, Sails of Fortune, Frequent Flyer czy La Fiesta. Gra składa się z siatki wielkości 5×4 symboli. Wszelkie regularne ikony układają się maksymalnie w 40 linii wypłat. W każdym obrocie zawsze biorą udział wszystkie ustalone kombinacje. Money Train 2 gra ma wysoką zmienność, a jej wskaźnik RTP wynosi od 96,39 do 98%.

Zagrasz tutaj za stawkę w wysokości od 10 do 200 żetonów. Mnogość dodatkowych funkcji i bonusowych ikon pozwala na maksymalną wygraną w wysokości 50,000x stawki. Podczas gry możesz włączyć funkcję Autoplay, dzięki której bębny gry będą obracały się bez potrzeby każdorazowego klikania przycisku Spin. Slot dostępny jest również w wersji mobilnej, która może zostać uruchomiona na dowolnym urządzeniu przenośnym, zarówno poziomo, jak i pionowo.

Jak wygląda rozgrywka w Money Train 2?

Na jakość rozgrywki wpływa realistycznie wyglądająca grafika. Otoczka wizualna gry odbiega pod względem stylu od klasycznych slotów, przez co całość prezentuje się bardzo nowocześnie i jeszcze przez długie lata będzie cieszyć nawet najbardziej wymagających graczy. W tle można usłyszeć muzykę, która tworzy spokojną atmosferę, jednak mimo wszystko nadal dość dobrze pasuje do całości.

Wszelkie przyciski, za pomocą których można sterować grą, umieszczone zostały w dolnej części ekranu. Na samym środku znajdują się 3 przyciski: pojedynczego obrotu, zmiany szybkości animacji oraz ustawień funkcji Autoplay. Z prawej strony wyświetlają się wartości, takie jak pozostała liczba monet czy aktualna wygrana. W lewym dolnym rogu są przyciski zmiany stawki oraz menu gry. Informacje o poszczególnych regułach można znaleźć pod przyciskiem „i” oraz „?”.

Podsumowanie

Money Train 2 online można zaliczyć do tych bardziej zaawansowanych i złożonych slotów. Gra zawiera mnóstwo dodatkowych trybów, dzięki którym gracz może znacznie zwiększyć ustawiony przez siebie zakład. Zanim rozpoczniesz grę na pieniądze, wypróbuj znajdującą się na naszej stronie wersję demo gry.