More Gold Diggin

Star Star Star Star Star

More Gold Diggin – recenzja automatu

Producenci internetowych automatów oferują coraz więcej funkcji w swoich grach – wszystko to ma na celu przyciągnąć do gier nowych graczy. Robią to na różne sposoby, czasami oferując lepszą grafikę niż u konkurencji, dając graczom więcej funkcji dodatkowych czy oferując wysokie wygrane. Rzadko kiedy jednak zdarza się, żeby gra łączyła w sobie wszystkie te cechy – a taką produkcją właśnie jest More Gold Diggin gry hazardowe.

To automat do gry firmy BetSoft, która na pewno znana jest wielu graczom. Stoją oni za rozbudowanymi produkcjami, które zawsze wyróżniają się dobrymi animacjami i wciągającą rozgrywką. Nic więc dziwnego, że ten automat pochłonął i nas na długie godziny. O tym, jak przyjemna jest rozgrywka możesz przekonać się sam, grając w More Gold Diggin demo na naszej stronie. By to zrobić, nie będziesz nawet potrzebować konta – wystarczy uruchomić automat i grać bez ograniczeń! W ten sposób z pewnością przygotujesz się na grę o realne stawki w internetowym kasynie.

Jakie bonusy zdobędziesz w More Gold Diggin?

Omawianie tego automatu warto zacząć od największej sekcji, czyli od bonusów, które można zdobyć podczas rozgrywki. More Gold Diggin gra posiada ich całkiem sporo – pierwszym z nich jest symbol Wild, przedstawiony w grze jako dynamit. Występuje wyłącznie na bębnach 2,3 oraz 4 i zastępuje wszystkie inne symbole – nawet kolejny symbol specjalny!

Ten występuje jako beczka dynamitu. Zdobycie przynajmniej 3 w wygrywającej kombinacji nagradza darmowymi obrotami. Warto jednak wiedzieć, że Scatter pojawia się wyłącznie na bębnach 1,2 i 3. Jednorazowo grający może zdobyć ich 10. Podczas zabawy do zdobycia są też respiny. Po każdej wygranej grze automat nagradza nas mnożnikiem, a następnie wykonuje kolejny obrót z nowymi symbolami. W ten sposób szybko można zdobyć naprawdę wysokie kwoty, a w trakcie gry bonusowej mnożniki są jeszcze wyższe!

Ostatnią ze specjalnych funkcji jest gra ryzyka, czyli tryb gamble. Działa on jednak na nieco innych zasadach niż na pozostałych slotach – tutaj grający nie wybiera koloru karty, a musi wylosować kartę o wyższej wartości, niż ta, która zostanie wylosowana przez komputer. Jeżeli uda się nam wybrać kartę o wyższej wartości, nasza wygrana zostanie podwojona. Jeżeli nie, tracimy ją całą! A jak w ogóle prezentują się wygrane, które można zdobyć z kolorowych kamieni znajdujących się na bębnach automatu? Grając za 1 kredyt są one następujące:

Symbol x3 x4 x5
Niebieski 2 10 100
Żółty 0,80 4 40
Biały 0,60 2 20
Czarny 0,40 1 8
Brązowy 0,20 0,80 4
Czerwony 0,16 0,60 3
Zielony 0,12 0,40 2

Czym cechuje się More Gold Diggin?

Wiesz już o bonusach, które możesz zdobyć podczas rozgrywki na automacie. A jak on sam jest zbudowany? More Gold Diggin automat składa się z 5 bębnów i 3 linii, co jest dosyć klasyczną kombinacją. Na plus na pewno należy zaliczyć ilość linii wygrywających – jest ich łącznie 25, co daje wiele szans na wygraną.

Niestety, jesteśmy nieco zawiedzeni RTP automatu, gdyż wynosi ono 94,53%. Nie jest to zły wynik, natomiast jest on nieco poniżej normy. Z drugiej strony pod uwagę wziąć należy możliwość zdobycia darmowych respinów, a także wiele innych opcji, które zwiększą nasze wygrane.

Grający na pewno będą za to zadowoleni z ceny rozgrywki – najtańszy zakład to 0,25 kredytów! Jeżeli jednak interesują cię najwyższe możliwe wygrane będziesz musiał grać za 125 kredytów – jest to najdroższy zakład możliwy do postawienia na automacie. Gra posiada też tryb automatyczny, który posiada kilka funkcji dodatkowych. Do tego na automacie można grać też na urządzeniach przenośnych, więc zwolennicy grania na telefonach czy tabletach także będą mogli zapoznać się More Gold Diggin online.

Przebieg rozgrywki w More Gold Diggin

By jeszcze bardziej ułatwić ci zabawę z tym automatem, chcemy nieco przybliżyć przebieg i podstawowe zasady gry na slocie. Wszystkiego możesz się także dowiedzieć z instrukcji, którą znajdziesz pod przyciskiem “?”. Przedstawi ci ona podstawowe zagadnienia związane z funkcjami specjalnymi czy bonusami. Gdy już skończysz czytać będziesz mógł dostosować stawkę rozgrywki.  Określisz ją korzystając z dwóch pól – Coin Value i Bet Per Line. Łączny koszt zakładu zobaczysz na środku wyświetlacza w polu Bet. Po dostosowaniu ceny rozgrywki będziesz mógł nacisnąć przycisk Spin i tym samym zacząć zabawę. W ustawieniach – umieszczonych po lewej, pod przyciskiem z kołem zębatym – będziesz mógł ustawić tryb szybkiego obrotu.

Sam automat jest bardzo czytelny, a najeżdżając kursorem na liczby umieszczone po bokach wyświetlacza będziesz mógł podświetlić linie wygrywające – nie ma zatem potrzeby wchodzenia do instrukcji, by się z nimi zapoznawać między spinami! Po każdej wygranej podświetli się także przycisk Double Up, który pozwoli ci wziąć udział we wspomnianej już grze ryzyka.

More Gold Diggin – na zakończenie

Na pewno po zapoznaniu się z naszą recenzją chcesz już grać na tym automacie o realne stawki. Zapoznaj się jednak najpierw z More Gold Diggin bez rejestracji na naszej stronie – pozwoli ci to dokładnie poznać zasady zabawy czy możliwości płynące z funkcji dodatkowych. Dzięki temu będziesz miał o wiele lepsze szanse wygrania dużych kwot bawiąc się w kasynie online. A jeżeli dalej nie jesteś przekonany do automatu, to funkcja demo z pewnością udowodni ci, że jest to gra warta twojego czasu!