Mucha Mayana

Star Star Star Star Star

Opis gry Mucha Mayana

Najnowsze gry wideo to propozycje nowoczesnych i innowacyjnych pomysłów na urozmaicenie standardowej gry hazardowej opartej na zakręconych bębnach. Nowi gracze uwielbiają automaty naszpikowane nowoczesnymi technologiami. W dzisiejszej recenzji przeanalizujemy nową, ciekawą propozycję na przygodową grę tematyczną.

Przyjrzyjmy się bliżej znanej już szerszej publiczności grze Mucha Mayana. Jest to klasyczna hazardowa gra przygodowa oparta o tematykę cywilizacji Majów. Symbole i oprawa graficzna mocno nawiązują do klimatu gry. Poza ciekawym rozwiązaniem związanym z  wyborem tematu gra zaskakuje w pełni oryginalnym rozwiązaniem bonusowym. Rozpocznijmy grę w produkcję studia Quickspin, by dowiedzieć się więcej. Zaczynajmy.

Graj w grę Mucha Mayana razem z nami. Sprawdź wszystkie funkcje i zobacz, jak wygląda rozgrywka. Testuj grę za wirtualne żetony bez ryzyka. Mucha Mayana bez rejestracji dla każdego czytelnika już teraz!

Oferta bonusowa w Mucha Mayana

Podstawowa rozgrywka w tej maszynie online oparta jest o 9 pól, 3 rzędy symboli i 3 obrotowe bębny. Mucha Mayana gra na 27 podstawowych liniach wygrywających. Wraz z kolejnymi trafieniami dla poszczególnych elementów, w grze odblokowywane są kolejne pola i uaktywniają się dodatkowe bębny. W ostatniej fazie aktywowanych może zostać maksymalnie 15 pól z trzykrotnym mnożnikiem.

Podstawowe wygrane rozliczane są za trafienia poszczególnych symboli w określonych przez producenta liniach. Pełna tabela wypłat dla Mucha Mayana automat do gry dostępna jest poniżej. Lista przedstawia propozycje wypłat dla najmniejszej możliwej stawki w grze (0,25 żetonu):

Symbol x3 x4 x5
Czerwona postać 0.25 0.50 1.5
Żółty lampart 0.15 0.3 0.75
Różowa sowa i zielona żmija 0.1 0.25 0.5
Klejnot (zielony szary, różowy, błękitny) 0.04 0.06 0.08

Poza standardowymi wypłatami, podczas odblokowywania kolejnych bębnów aktywowane są mnożniki wygranych x2 i x3 w trybie Respins. Tak zwane symbole rozszerzające, to zwykłe trafienia pełnych linii. W przypadku kolejnego trafienia tego symbolu po rozszerzeniu bębnów gra postępuje dalej, udostępniając kolejne pola i dodatkowe mnożniki. W momencie wypełnienia całego ekranu jednakowym symbolem rozszerzającym gracz otrzymuje losowy mnożnik nawet do dwudziestokrotności wygranej.

W sytuacji, gdy gracz nie natrafi na kolejne symbole rozszerzające, gra wypłaca dotychczasową wygraną i wraca do początkowej konfiguracji 3×3. Tryb Respins aktywowany jest już od 3 takich samych symboli. Każda runda to szansa na dodatkowe mnożniki i wielkie wygrane.

Specyfikacja Mucha Mayana

Gra studia Quickspin opiera swoje działanie o łącznie 5 bębnów, 3 rzędy i z góry narzucone linie nagradzane. W początkowej fazie gry gracz do dyspozycji ma 27 linii wygrywających. Po odblokowaniu wszystkich pól liczba ta wzrasta do aż 243 możliwości. Minimalny bet na zakręcenie wynosi 0,25 żetonu, maksymalnie stawiać można 100 żetonów. Gra udostępniana jest na urządzenia przenośne, tablety i telefonu komorkwe. W grze wprowadzono tryb automatycznego zakręcenia z możliwością konfiguracji.

Ze względu na specjalne tryby Respins i darmowe zakręcenia, w grze nie funkcjonują Jackpoty, Scattery i Wild. Gra wieloosobowa również nie jest dostępna.  Przekonaj się sam, jakie zamieszanie powoduje tryb Respins. Zakręć za wirtualną stawkę i sprawdź swoje szczęście. Testuj Mucha Mayana za darmo na naszej stronie. Gra dostępna jest bez logowania i rejestracji oraz nie wymaga żadnego depozytu.

Rozgrywka i wskazówki w grze Mucha Mayana

Ekran w Mucha Mayana automat dostosowany jest do tematu gry. Motywem głównym tej gry jest plemię Majów i ich symbole. Okno rozgrywki prezentuje się dobrze, elementy są dobrze dopasowane, a efekty specjalne i podkład audio dobrze ze sobą współgrają. Symbole zawarte w Mucha Mayana to nawiązanie do kultury plemion Majów. Oprócz standardowych klejnotów w grze funkcjonują podobizny zwierząt w postaci różnokolorowych masek.

Przed rozpoczęciem zabawy z Mayana pamiętaj, by zapoznać się z regulaminem i tabelą wypłat od producentów. Szczegółowe informacje w tym temacie dostępne są w menu gry po prawej stronie ekranu. Pierwszy przycisk od dołu to wspomniane wyżej reguły gry. Otwiera on obszerne menu z podglądem tabeli wypłat oraz obszernymi zasadami dotyczącymi gry. Kolejne przyciski to opcje ustawiania stawki, rozpoczynanie gry, tryb automatyczny oraz szybka gra. U dołu ekranu widoczne są statystyki – łączny zakład, wygrana oraz saldo gracza.

Mucha Mayana opinia redakcji

Dla fanów kolorowych interfejsów, fikuśnych symboli i bajkowej tematyki automatu połączonej z niepowtarzalnymi funkcjami, Mucha Mayana demo będzie idealną propozycją na spędzenie nudnego wieczoru w towarzystwie niezapomnianych emocji. Maszyna proponuje wysokie wygrane i bardzo częsty tryb Respins. Ze względu na małą ilość pól w grze początkowej oraz wysoki współczynnik RTP, gra wypłaca bardzo wysokie wygrane dla cierpliwych graczy.

Programiści Quickspin stworzyli grę, która uwielbiana jest przez graczy z  całego świata. Początkowo tabela wypłat nie prezentuje spektakularnych wygranych. Dopiero po zagłębieniu się w grę i kilku odbytych rundach bonusowych można zauważyć, że prezentowane wygrane zwiększane są przez bonusowe mnożniki. Efektem takich kombinacji mogą być sumy rzędu kilkunastu tysięcy żetonów.

Wejdź do darmowej gry w Mucha Mayana online. Zagraj już teraz na każdym urządzeniu. Kliknij w przycisk i rozpocznij testy. Graj za wirtualną stawkę i podziel się swoją opinią. Daj znać, ile zdołasz wygrać. Życzymy wysokich wygranych!