Mystery Joker

Star Star Star Star Star

Mystery Joker – recenzja bezpłatnego automatu

W ciągu kilku ostatnich miesięcy powstało wiele ekscytujących nowoczesnych automatów przeładowanych licznymi funkcjami bonusowymi i przeróżnymi dodatkami. W dzisiejszej recenzji opiszemy grę, która pozwoli Ci odpocząć od skomplikowanych maszyn do gry na rzecz relaksującej i niewymagającej rozgrywki. Mystery Joker automat do gry wprowadzony został do kasyn we wrześniu 2014 roku, a wyprodukowało go studio Play’n GO.

Play’n GO jest uwielbianym producentem gier kasynowych, które znane są chyba każdemu, kto gra w sieci. Producent tworzy przede wszystkim sloty, z których większość jest niezwykle oryginalnych i już na pierwszy rzut oka da się zauważyć, przez kogo zostały zaprojektowane. W firmie Play’n GO pracują utalentowani graficy i programiści, którzy w swojej karierze zdążyli już wyprodukować takie hity, jak Idol of Fortune, Def Leppard Hysteria, Octopus Treasure.

Pomijając całą prostotę slotu Mystery Joker, zawsze warto potrenować rozgrywkę w bezpłatnej wersji demo. Na naszej stronie zagrasz nie tylko w Mystery Joker demo, ale też w liczne inne automaty w darmowej wersji, oczywiście bez logowania ani rejestracji.

Bonusowe funkcje i wartości symboli w Mystery Joker

Po automacie Mystery Joker nie powinniśmy spodziewać się wiele, jeśli chodzi o wszelkie poboczne opcje. Automaty zbliżone do klasyki, czyli pierwotnych jednorękich bandytów mają jedną, wspólną i niezmienną funkcję, czyli niezłożoność zasad, wynikająca między innymi z braku bonusowych funkcji. Wygrane wypłacane są głównie w obrębie podstawowego trybu rozgrywki, który bezpośrednio łączy się z niską lub średnią zmiennością.

To samo można powiedzieć na temat automatu Mystery Joker online. Mamy tu jedynie dwa dodatki w postaci niewielkich bonusów, tylko nieznacznie wpływających na ogólny przebieg gry. Występuje w nim jeden symbol specjalny, czyli Scatter z obrazkiem przedstawiającym nakrycie głowy, które utożsamiane jest z postacią jokera. Nie ma tu klasycznych symboli Wild, re-spinów ani funkcji Gamble.

Symbol Scatter ma dwie funkcje. Jeśli pojawi się na bębnach gry trzykrotnie, uruchomimy funkcję Free Spins. Rozpoczynamy od 10 bezpłatnych spinów, jednak mamy możliwość powiększenia jej, dokładnie w ten sam sposób. Każde kolejne 3 symbole Scatter to kolejne 10 zakręceń. Łącznie, jednorazowo, możemy zainicjować maksymalnie do 50 spinów.

Druga funkcja została nazwana Mystery Win. Pojawia się tylko podczas darmowych spinów. Symbol Scatter ma podobne działanie do symboli Wild z innych gier, dlatego może połączyć się z pozostałymi dwiema odpowiadającymi sobie ikonami tak, by stworzyć wygrywającą kombinację. Kiedy otrzymamy taki układ, gra przyzna nam losową nagrodę w postaci wielokrotności aktualnego zakładu. Możemy uzyskać mnożnik od 1 do 100.

W automacie Mystery Joker znajduje się 5 regularnych ikon, które mogą ułożyć się w 5 kombinacji. W każdej z nich mogą wystąpić 3 identyczne ikony. Oto tabela wypłat przedstawiająca mnożniki do stawki:

Symbol x3
Gwiazdki 50
Dzwonki 40
Śliwki 30
Cytryny i wiśnie 10

Konstrukcja planszy i inne funkcje automatu Mystery Joker

Mystery Joker to klasyczny automat od Play’n GO, z prostą grafiką 2D. Darmowa gra hazardowa cechuje się budową, która często spotykana była w starych maszynach do gry, czyli 3 bębny i 3 rzędy. Wszystkie ikony, poza Scatter, powinny ustawić się w 5 ustalonych z góry liniach, bez możliwości wybrania ich liczby. Linie mogą być poziome i skośne. W Mystery Joker automat możesz zagrać za ogólną stawkę z przedziału od 0,50 do 100 monet.

W automacie tym możesz uzyskać wygraną do 6,020x zakładu. Jest to zarazem gra o wskaźniku RTP równym 93,99%, co jest dość niską wartością, dość dużo poniżej średniej. Z racji obecności dodatkowego trybu rozgrywki, czyli darmowych spinów, wariancja automatu jest średnia. Wygrane rozkładają się mniej więcej po równo, w podstawowym i bonusowym trybie. Znajdziesz tu jeden dodatkowy symbol, czyli Scatter.

W Mystery Joker można zagrać na wszelkich urządzeniach stacjonarnych i przenośnych. Gra wyświetla się na małych urządzeniach, w pomniejszonej wersji mobilnej. Możesz też grać przy użyciu funkcji Autoplay. Klikając w przycisk możesz włączyć zaawansowane ustawienia, w tym określoną liczbę automatycznych spinów i limity, przed przekroczeniem których funkcja samodzielnie się wyłączy.

Przebieg rozgrywki i nawigacja w Mystery Joker

Mystery Joker jest prostą maszyną wrzutową, której temat przewodni powiązany jest z tradycyjnym motywem Jokera. Inne symbole to owoce, które również wskazują na klasyczny styl gry. Główną postacią gry jest tytułowy Joker, który stanowi zarazem najważniejszy symbol gry. Grafika jest niezłożona, jednak żywa kolorystyka sprawia, że otoczka wizualna nie powinna być męcząca. Na pierwszym planie widać złotą ramkę i planszę gry właściwej, a na niej symbole, czyli owoce i gwiazdy. Ikony pasują stylem do całości, są kolorowe i ponadczasowe.

Animacje gry owocowej także nie są wybitne, ale plusem jest to, że nigdy się nie zacinają. Ich szybkość możesz w każdej chwili przyspieszyć, co dodaje nieco dynamiki. Po kilku minutach braku aktywności wymagane jest odświeżenie strony i ponowne wejście do gry. Dźwięki towarzyszą zakręceniom planszy, ale nie są obecne przez cały czas trwania gry.

W dolnej części strony jest konsola, za pomocą której wykonasz wszystkie akcje. Na samym jej środku dostrzeżesz strzałki i przyciski pozwalające na szybkie przełączanie się pomiędzy stawkami. Ponad nimi wyświetlają się najważniejsze liczby, czyli pozostałe kredyty, aktualny zakład i ostatnia wygrana. W prawym rogu ekranu, znajduje się zielony przycisk SPIN, do pojedynczego zakręcenia.

Zawsze należy zapoznać się z regułami gry, jeszcze przed rozpoczęciem. W tym wypadku zasady możesz przeczytać po wejściu w menu Paytable. Pod nim znajdziesz przycisk służący do aktywacji funkcji automatycznych spinów.

Wnioski na temat automatu Mystery Joker

Wśród naszych czytelników znajdują się osoby, które mają już swoje ulubione automaty do gry i rzadko grają w inne, ale też osoby, które stale testują nowe gry. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, prędzej czy później trafisz na Mystery Joker. Gra nie jest żadną nowością i nie wykorzystuje żadnych zaawansowanych technologii, ale potrafi być urokliwa i wciągająca. Rozgrywka jest spokojna i luźna, a od czasu do czasu mogą zostać w niej zainicjowane darmowe spiny, nawet łącznie do 50 za jednym razem. Jeżeli podejdziesz do Mystery Joker jako do relaksującej gry, z pewnością się nie zawiedziesz.

Mystery Joker gra oferuje dosyć wysoką maksymalną wygraną, czyli 6,020x stawki. Grając w nią nowi gracze mogą nauczyć się podstaw wszystkich automatów, dlatego szczególnie do nich chcielibyśmy skierować tę recenzję. Na naszej stronie możesz wypróbować Mystery Joker bez rejestracji i za darmo. Życzymy wielu wygranych!