Mystery Planet

Star Star Star Star Star

Mystery Planet Recenzja Slotu Online

Mystery Planet automat pojawił się na rynku kasynowym po raz pierwszy w 2017 roku i szybko zjednał fanów niezwykłej rozgrywki w kasynie online. Gra została wydana przez popularne studio Evoplay i opowiada o bliżej nieokreślonej, tajemniczej planecie.

Tajemniczość tego slota, w połączeniu z najbardziej popularnymi bonusami i prostymi zasadami gry jest tym, co szczególnie wpływa na popularność tego automatu wideo. Nie sposób, nie wspomnieć także o świetnej grafice, zaawansowanych animacjach i dobrze dopasowanych efektach dźwiękowych, które tworzą tajemniczą, ale spójną całość, wpisującą się w motyw automatu hazardowego.

Zagraj w Mystery Planet demo, żeby bliżej zapoznać się z tym automatem hazardowym, a jednocześnie poćwiczyć grę. Darmowa wersja pozwala zyskać niezwykle cenne doświadczenie, które zaprocentuje podczas późniejszej gry na prawdziwe pieniądze. Na naszej stronie możesz grać bez logowania, rejestracji, bez żadnych limitów oraz tak długo, jak masz na to ochotę. Także na telefonie.

Bonusy i wygrane w grze Mystery Planet

Z jednej strony można powiedzieć, że Mystery Planet automat do gry nie posiada niezliczonej ilości bonusów, a z drugiej, jego producent uwzględnił wszystkie najbardziej popularne opcje. Wszystkie z nich potęgują wartość wygranych.

 • Wild – dziki symbol może pojawić się na bębnach o numerach 2, 3 i 4. Pomaga tworzyć wygrywające kombinacje, zastępując wszystkie inne podstawowe symbole, dostępne w tej grze.
 • Scatter – symbol rozproszenia pojawia się na bębnach o numerach 1, 3 i 5. Kiedy trafisz trzy Scattery podczas jednego obrotu, wygrasz 20 darmowych spinów.
 • Darmowe spiny – runda bonusowa pozwala wygrywać bez pobierania stawki zakładu. Dodatkowe scattery potrafią przedłużać darmowe spiny na tych samych zasadach, na których następuje ich pierwsze wyzwolenie.
 • Mnożniki wygranej – w podstawowej grze możesz otrzymywać progresywne mnożniki wygranej: x1, x2, x3 oraz x5 za kolejne wygrane z rzędu. Podczas darmowych spinów wspomniane mnożniki rosną odpowiednio do x3, x6, x9 oraz x15, co jest najwyższym dostępnym mnożnikiem podczas gry w ten automat.

Idąc za ciosem, spójrzmy, jak prezentują się wygrane w grze Mystery Planet online. Symbolami w grze są różne tajemnicze żywioły, a należy trafić przynajmniej potrójną kombinację, żeby odebrać wygraną. Maksymalne wygrane przysługują zaś za pięć jednakowych symboli. Naturalnie, układy mogą być wzmocnione Wildem/ami.

Symbole w grze Maksymalna wygrana
Ogień x100
Burza x50
Tornado x25
A x15
K x7.5
Q x5
J x3.5
10 x2.5

Uzupełnieniem tabeli wypłat są najmniej płatne symbole karciane. Jednak i ich trafienie wywoła uśmiech na Twojej twarzy, bowiem nawet najsłabsze dziesiątki zagwarantują więcej, niż podwojenie wyjściowej stawki zakładu.

Cechy i charakterystyka automatu Mystery Planet

Automat został wyprodukowany przez studio Evoplay, które specjalizuje się w tego typu wideo slotach, z ciekawym zacięciem i oryginalnym podejściem do kwestii bonusowych. Gra bazuje na systemie 5 bębnów i 3 rzędów. Znajduje to swoje przełożenie w 20 wygrywających liniach. Spory rozstrzał stawek, a więc od minimalnej 0.01 żetonu do maksymalnej 300 żetonów powoduje, że gra przyciąga zarówno początkujących, jak i “grube ryby”.

Mystery Planet gra cechuje się także RTP, a więc zwrotem dla gracza na poziomie 94.00%. W połączeniu z nisko-średnią zmiennością, a więc częstym pojawianiem się wygranych o różnej wartości, jest to dość satysfakcjonujący wynik. Oprócz symbolu Wild, gra posiada symbol Scatter, darmowe spiny oraz progresywne mnożniki wygranej za kolejne wygrane z rzędu. Urozmaiceniem jest także funkcja automatycznej gry, którą można wywołać za pośrednictwem jednego kliknięcia.

Ponad wszystko wybija się także dostępność automatu Mystery Plan na urządzeniach mobilnych. W tego slota zagrasz na dowolnym telefonie czy tablecie i to bez wymogu instalacji. Gra napisana w technologii HTML5 sama dopasuje się do Twojego urządzenia, ładując zoptymalizowany widok z najwyższej jakości grafiką.

Jak zagrać w Mystery Planet?

Granie w Mystery Planet bez rejestracji, podobnie jak w pełną wersję tego automatu do gry wcale nie jest trudne. Zadanie ułatwia instrukcja gry, którą producent zamieścił bezpośrednio w oknie z grą. Koniecznie zapoznaj się z nią, po kliknięciu w okrągły przycisk “i”, zanim zakręcisz bębnami tej maszyny hazardowej po raz pierwszy.

Okno z grą jest bardzo intuicyjne, a wszystkie przyciski nie dość, że dobrze opisane, to jeszcze umieszczone w miejscach, w których naturalnie w ich poszukiwaniu podąża wzrok.

 • Na dole okna w polu “balance” na bieżąco aktualizowany jest stan konta.
 • W polu “bet”, korzystając z przycisku plusa i minusa, możesz odpowiednio zwiększać bądź też zmniejszać stawkę zakładu.
 • Okrągły przycisk pośrodku służy do obracania bębnami. Możesz też korzystać ze spacji.
 • Przytrzymanie przycisku obrotu uruchomi automatyczną grę, gdzie nie ma możliwości definiowania jej szczegółowych parametrów.
 • Na prawo znalazł się przycisk skrótu do opisu zasad.
 • Dwiema strzałkami w prawo możesz aktywować szybki obrót.
 • Głośnikiem zarządzasz ustawieniami dźwięku.
 • Koło zębate służy do wywołania okienka ustawień gry, gdzie możesz zdefiniować wszystkie opisane wcześniej parametry plus dodatkowe opcje.
 • Z kolei cztery strzałki w różnych kierunkach pozwalają zagrać na pełnym ekranie.

W grze nie znalazła zastosowania funkcja gamble. Jest to o tyle istotne, że każda wygrana jest zbierana automatycznie, co wpływa na przyspieszenie procesu gry. Jednym to się podoba, a drugim nie. Z naszej strony, jak najbardziej doceniamy taki zamysł producenta.

Mystery Planet – opinia o slocie

Słowem podsumowania całej recenzji, warto jeszcze raz wspomnieć, że Mystery Planet jest wyjątkowym automatem hazardowym, który spełnił już oczekiwania dziesiątek tysięcy polskich graczy. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy trafi także w Twój gust, śmiało uruchom wersję za darmo na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony, a podstaw tego szukamy w charakterystyce tego darmowego automatu hazardowego.

Z naszej strony jak najbardziej polecamy  tego wideo slota, bazującego na tajemniczym motywie i wysokich wygranych. Urozmaiceniem podstawowej gry są popularne bonusy, a więc Wild, Scatter, free spins i progresywne mnożniki wygranej. Zdecydowany? Życzymy powodzenia i wysokich wygranych! Trzymamy kciuki!