Phoenix Sun

Star Star Star Star Star

Phoenix Sun slot online

Phoenix Sun automat do gry to wyjątkowa propozycja od firmy Quickspin. Przenieś się do starożytnego świata piramid i zobacz, jak feniks odradza się z popiołów zwiększając Twoje szanse na wygraną! Phoenix Sun gra na pewno spodoba się fanom egipskich video slotów z ciekawą szatą graficzną i egzotyczną muzyką w tle.

Gry hazardowe online zawsze warto przetestować zanim zdecydujemy się obstawić realne pieniądze. Właśnie dlatego, na początek proponujemy użytkownikom Phoenix Sun demo, które dostępne jest na naszej stronie całkowicie za darmo! W wersji demonstracyjnej możesz stawiać zakłady wykorzystując do tego fikcyjne żetony. Pozostałe zasady gry są identyczne, jak w pełnej wersji. U nas możesz wypróbować Phoenix Sun bez rejestracji i bez pobierania!

Symbole i bonusy w Phoenix Sun

Phoenix Sun online oferuje bardzo ciekawą formę bonusów. Gra podstawowa posiada 5 bębnów i 3 rzędy (15 pól), co daje 243 kombinacje wygranej. Jeśli jednak nam się poszczęści i zobaczymy na bębnie symbol golden wild z wizerunkiem płonącego feniksa, ekran naszej rozgrywki może powiększyć się aż do 30 pól dając nam tym samym aż 7776 kombinacji z możliwością wygranej!

Symbol płonącego feniksa działa w ten sposób, że może zastąpić dowolny symbol w wygranej konfiguracji, a także jednorazowo może zwiększyć ilość dostępnych pól o 3. Tym samym otrzymujemy jedną darmową bonusową rundę. Jeśli podczas niej ponownie pojawi się feniks – powiększy pole naszej rozgrywki o kolejne trzy komórki – i tak może dziać się aż do momentu, gdy odblokuje się wszystkie 30 okienek.

5 płonących feniksów na bębnach gwarantuje nam 8 darmowych obrotów, które rozgrywają się na wszystkich możliwych 30 polach! Podczas darmowych spinów nie ma możliwości wylosowania symbolu golden wild.

Poza bonusem golden wild, mamy do dyspozycji również tradycyjny symbol wild (złoty napis), którym zastąpimy każdy inny, standardowy symbol (litery, cyfry, postaci, kot, pies, skarabeusz). Poniżej zobaczysz, ile wynoszą wygrane dla określonych symboli, przy zakładzie o wartości 1 żetonu (1 fikcyjne euro).

Symbol x3 x4 x5
A,K,Q,J,10 0,40 0,60 0,80
pies, kot, skarabeusz 0,80 1,20 2,40
kleopatra 1,00 1,60 3,00
faraon 1,00 2,00 4,00

Dane techniczne Phoenix Sun

Phoenix Sun automat to slot video, za którego oprogramowanie odpowiedzialne jest studio Quickspin. W grze znajduje się 5 bębnów. Nie mamy tu typowych linii wygrywających. Kombinacja uznana jest za wygraną jeśli symbol pojawi się na co najmniej 3 kolejnych bębnach obok siebie, patrząc od lewej do prawej. Minimalny zakład wynosi 0,25 euro, a maksymalny 100,00 euro. RTP automatu jest całkiem dobre, wynosi 96,08%.

W slocie dostępne są symbole wild oraz golden wild, który jest jednocześnie scatter, rundy bonusowe, a także darmowe obroty. Istnieje także możliwość włączenia autogry. W Phoenix Sun nie znajdziemy natomiast jackpota. Gra nie posiada trybu wieloosobowego. Phoenix Sun to automat dostępny w wersji mobilnej. Grę możemy odtworzyć poprzez przeglądarkę na wybranym urządzeniu przenośnym, które posiada dostęp do internetu.

Reguły gry w Phoenix Sun

W pierwszym odczuciu Phoenix Sun może wydawać się skomplikowane, ale jeśli tylko poświęcisz chwilę na zapoznanie się z zasadami, przekonasz się, że w rzeczywistości gra jest zrozumiała i prosta w obsłudze.

Na dole ekranu, po lewej stronie znajdziesz przycisk menu, który obrazują 3 poziome linie. Po kliknięciu, wyświetli się ikona znaku zapytania oraz litera “i”. To właśnie tutaj przeczytasz, jakie są ogólne zasady maszyny, jak zdobyć bonusy oraz ile wynosi wypłata za określoną kombinację symboli. Koniecznie przeczytaj dokładnie wszystkie informacje, które tam znajdziesz zanim rozpoczniesz grę!

Pod menu znajduje się ikona zębatki, za pomocą której możesz zmienić podstawowe ustawienia, jak np. dźwięk. W kolejnych okienkach wyświetlają się informacje na temat: dostępnych środków (balance), możliwych kombinacji wygranej (bet ways), zakładu całkowitego (total bet) oraz wygranej (win). Zakład całkowity ustawia gracz za pomocą strzałek w górę lub dół.

Klikając w przycisk z dwoma półokrągłymi strzałkami uruchomisz auto grę. Możesz zdefiniować liczbę automatycznych obrotów oraz moment ich zatrzymania. Poniżej, znajdziesz guzik, którym możesz przyspieszyć auto grę. Ostatni przycisk po prawej stronie to spin – służy do wykonania pojedynczego obrotu.

Phoenix Sun – naszym zdaniem

Phoenix Sun to niezwykle interesujący automat z licznymi kombinacjami wygranych. Odkrywanie przez feniksa dodatkowych pól to wciągający element, na który z niecierpliwością czeka każdy gracz. Towarzyszące mu animacje i efekty dźwiękowe pozwalają wczuć się w klimat jeszcze bardziej. Nasza redakcja z czystym sumieniem poleca ten automat i życzy Wam wielkich wygranych!