Pink Elephants

Star Star Star Star Star

Pink Elephants – recenzja darmowego wideo slotu

Slot Pink Elephants ujrzał światło dziennie w 2017 roku. Twórcą gry jest studio Thunderkick, którego głównym produktem są właśnie automaty wideo. Pink Elephants automat charakteryzuje się uroczą, kreskówkową grafiką i jest niezwykle ekscytujący, jeżeli chodzi o mechanikę i gameplay. Rozgrywka odbywa się na siatce o 6 kolumnach i 4 rzędach. Ze względu na specyficzny układ planszy, symbole gry formują się łącznie w ponad 4 tysiące układów wypłat.

Akcja gry toczy się na bajkowym, afrykańskim safari. Symbole slotu przedstawiają różne zwierzęta, w tym rodzinę surykatek czy tytułowego różowego słonia. W tle gry hazardowej widoczne jest jedynie pustkowie i nieliczne drzewa. Słoń pojawia się również jako postać utożsamiana z bóstwem, do którego modlą się pozostali mieszkańcy terenów przedstawionych w fabule gry. Jeśli chcesz sprawdzić zasady gry za darmo, na naszej stronie znajdziesz slot Pink Elephants online bez rejestracji. Tymczasem zapraszamy do przeczytania naszej subiektywnej recenzji gry.

Bonusowe opcje gry Pink Elephants

Symbole gry dzielą się na regularne oraz te, za pomocą których można uruchamiać poszczególne tryby dodatkowe rozgrywki. Wszystkie zwykłe symbole gry mogą pojawić się na planszy 3, 4, 5 lub 6 razy, tworząc maksymalnie 4,096 układów. Zwycięskie układy tworzone są na podstawie identycznych ikon, które znajdują się na sąsiadujących względem siebie kolumnach. Oto wartości nagród przy wyborze maksymalnej stawki gry:

Symbol x3 x4 x5 x6
Różowy słoń 240 450 650 1,000
Czerwona surykatka 120 300 500 700
Żółta surykatka 120 300 450 650
Zielona surykatka 100 200 400 550
Niebieska surykatka 100 200 350 500
A 40 120 250 400
K 40 120 250 350
Q 30 80 200 320
J 30 80 200 300
10 30 60 170 250
9 30 60 170 220

Ikona przedstawiająca literę „W” pełni funkcję symbolu Wild, czyli takiego, który łączy się ze wszystkimi regularnymi symbolami tak, by utworzyć płatną kombinację. Symbol Scatter odpowiedzialny jest za aktywację gry bonusowej działającej na zasadzie trybu darmowych spinów. 3 lub więcej symboli Scatter znajdujących się na planszy podczas jednego spinu uruchamia odpowiednią liczbę bezpłatnych zakręceń:

  • 3 symbole Scatter – 7 darmowych spinów,
  • 4 symbole Scatter – 11 darmowych spinów,
  • 5 symboli Scatter – 15 darmowych spinów,
  • 6 symboli Scatter – 19 darmowych spinów.

Ponadto podczas darmowych obrotów gracz może zwiększać pozostałych rund. 2, 3, 4, 5 i 6 symboli Scatter dodaje kolejno 3, 5, 7, 9 i 11 spinów. Scatter może występować również w formie symbolu Mystery Scatter. W podstawowej grze na planszy może znaleźć się od 1 do 5 takich symboli. Im więcej, tym większa szansa na aktywację funkcji Bonus Game.

Podczas funkcji Bonus Game z lewej strony ekranu pojawiają się cztery ikony przedstawiające poszczególne symbole gry. Wokół każdego z nich znajduje się specjalna miarka, która napełnia się w momencie, gdy na planszy trafi się symbol odpowiadający temu, który podświetla się aktualnie w polu dodatkowym gry. Wraz z każdym wypełnieniem miarki gracz uzyskuje 1 spin extra.

Charakterystyka automatu Pink Elephants

Pink Elephants gra została wydana przez producenta Thunderkick. To popularne, szwedzkie studio istnieje na rynku już od wielu lat. Przez ten czas stworzonych przez niego zostało mnóstwo slotów, których mocnymi stronami są świetna grafika i zaawansowane technicznie mechanizmy rozgrywki. Przykładami innych gier zaprojektowanych przez Thunderkick mogą być Pyramyth, Baron Bloodmore and the Crimson Castle, Crystal Quest: Frostlands, Cosmic Voyager. Pink Elephants automat do gry składa się z siatki o dość nietypowych rozmiarach, czyli 6×4. Ze względu na taką budowę planszy, istnieje tu dokładnie 4,096 płatnych konfiguracji. Gra charakteryzuje się również średnią wariancją i współczynnikiem RTP wynoszącym około 96,1%.

Stawka gry może zostać wybrana z zakresu od 10 do 100 żetonów. Maksymalna wygrana, na jaką można tutaj liczyć, równa jest 8,200x stawka. Oczywiście wprowadzono tu również funkcję Autoplay. Dzięki niej gra wykona automatycznie wybraną liczbę spinów. Poza tym możesz wybrać opcję, w której automatyczna gra zakończy się w chwili aktywacji którejkolwiek z funkcji dodatkowych. Jeżeli jesteś fanem slotów mobilnych, możesz zagrać za pośrednictwem dowolnego urządzenia przenośnego. Gra występuje również w wersji, która została odpowiednio przystosowana do mniejszych ekranów telefonów i tabletów. Jej układ nie uległ zmianie, dlatego nie powinieneś mieć żadnych problemów, jeśli chodzi o sterowanie

Reguły gry Pink Elephants

Pod względem wizualnym, Pink Elephants jest grą o bajkowej, niezwykle pozytywnej grafice. Symbole gry stanowią upersonifikowane zwierzęta, które są graficznie dopasowane do reszty. Całość jest niebywale pozytywna i tworzy bardzo przyjemny klimat, zachęcający do gry. W tle słychać wolną muzykę i inne dźwięki nawiązujące do dzikiego stylu slotu.

W prawym dolnym rogu umieszczono przyciski odpowiedzialne za aktywację pojedynczego obrotu, funkcję Autoplay i zmianę stawki zakładu. Na samym środku ukazują się wartości, takie jak pozostała liczba monet i ostatnia zdobyta wygrana. Po lewej stronie, pod przyciskiem oznaczonym jako dziewięć kropek, umieszczone zostało menu, w którym można wyczytać wszystkie zasady gry czy sprawdzić tabelę wypłat. Obok niego znajduje się opcja wyciszenia dźwięku.

Ogólna ocena gry

Automat Pink Elephants bez rejestracji moglibyśmy polecić każdemu graczowi, bez względu na doświadczenie. Gra jest niezwykle przyjazna, a jej poszczególne zasady zostały sformułowane w bardzo przejrzysty sposób. Znajdziesz tu kilka ciekawych funkcji pozwalających na uzyskanie wysokich nagród. Przed rozpoczęciem gry na pieniądze, możesz przetestować automat do gry grając w Pink Elephants demo na naszej stronie.