Polar Fox

Star Star Star Star Star

Polar Fox – recenzja automatu do gry

Polar Fox został stworzony przez producenta Novomatic i nawiązuje swoim klimatem dokładnie to tego, co sugeruje nazwa: Arktyki, polarnych lisów i zimnych klimatów. Ra powstała w 2011 roku i ma swoich wiernych fanów na całym świecie. Jest także dobrym wyborem dla nowych graczy, ponieważ Polar Fox automat ma proste zasady, które łatwo wprowadzą w świat maszyn hazardowych. Ciekawy? Na naszej stronie znajdziesz Polar Fox demo, w który zagrasz całkowicie za darmo! Ponieważ jest to gra testowa, nie wymaga wpłacenia depozytu i można sprawdzić jej możliwości oraz zobaczyć, czy przypadnie nam do gustu. Co więcej, udostępniamy Polar Fox bez rejestracji!

Polar Fox i dostępne bonusy

Polar Fox to nieskomplikowana darmowa gra hazardowa, ale nie znaczy to, że nie znajdziemy tutaj rund czy symboli bonusowych:

  • Symbol Wild (Lis polarny) – zastępuje wszystkie symbole poza symbolami Scatter. Jeżeli symbol Wild pojawi się w zwycięskiej kombinacji, podwaja on wygraną.
  • Symbol Scatter (Zorza polarna) – trafienie 3 takich symboli uruchamia 15 darmowych obrotów. Nie może być zastąpiony przez symbol Wild.
  • Darmowe Obroty – podczas tych rund, każda wygrana powiększana jest x3. Podczas darmowych obrotów, możemy wygrać kolejne free spiny.
  • Gra Ryzyko – po każdej wygranej możemy spróbować powiększyć uzyskaną stawkę, poprzez odgadywanie koloru karty (czerwony / czarny). Stawką jest ostatnia wygrana, dlatego zawsze opłaca się stawiać tylko przy niskich wygranych, których nie szkoda nam przegrać.

Jakie symbole znajdziemy w Polar Fox online? Wszystkie one odnoszą się do życia na Arktyce. Warto pamiętać, że ich wartości zmieniają się w zależności od wysokości stawianego zakładu. Poniższa tabela opisana jest na podstawie zakładu o wysokości 10.

Symbol 2x 3x 4x 5x
9 2 5 25 100
10 / J / Q
A / K 10 50 125
Zając 20 100 400
Jeż / Kot 15 75 250
Rudy Lis / Sowa 2 25 125 750
Lis Polarny (Wild) 10 250 2 500 9 000
Zorza Polarna (Scatter) 20 50 200 5 000

Polar Fox gra i zasady

Polar Fox automat do gry został zaprojektowany przez Novomatic jako video slot. Posiada on 5 bębnów oraz 10 linii wygrywających, jest to więc bardzo standardowy układ. Minimalny zakład w Polar Fox wynosi 0,10 a maksymalny 100. RTP gry jest niestety nieznane, należy więc ją uważnie przetestować w wersji demo, czy odpowiada nam częstotliwości wysokość wygranych w porównaniu do wysokości stawianych zakładów. Zawsze warto sięgnąć także opinii innych graczy. Gra jednak od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, więc ma swoje zagorzałe grono fanów.

Znajdziemy tutaj także symbole Wild, Scatter, rundy bonusowe z darmowymi spinami oraz grę Ryzyko. Jest to więc doskonałe połączenie gry prostej, a równocześnie urozmaicającej klasyczną slotowa rozgrywkę. Gra nie posiada Jackpota. Mamy tutaj funkcję gry automatycznej, jednak nie posiada ona dodatkowej kontroli przebiegu gry. Należy więc sprawdzać, co się dzieje i nie zostawiać gry bez nadzoru. Nie ma tu opcji gry wieloosobowej. Polar Fox gra jest dostosowana pod urządzenia mobilne w kasynie internetowym.

Polar Fox i nawigacja gry

Polar Fox pomimo że jest grą, która ma już 10 lat, został zaktualizowany i ma bardzo nowoczesny typ nawigacji (od prawej).

Menu Znajdziemy tutaj dokładny opis gry, jej symboli, rund bonusowych itd. Zawsze sprawdź tu zasady gry, ponieważ to właśnie tutaj są one zawsze opisane zgodnie z prawdą i zawsze aktualne. Nigdy nie zakładaj, że z góry wiesz, jak będzie się grało, ponieważ sloty lubią zaskakiwać. Jeżeli nie znasz gry, sprawdź jej zasady. To także w menu zmieniamy wysokość zakładów, ilość linii na jeden zakład, ustawiamy najważniejsze opcje gry.
Spin / Auto Spin Obsługuje je jeden przycisk. Aby grać „normalnie”, czyli uruchamiać bębny za każdym razem ręcznie i móc zmieniać wysokości zakładów, wystarczy naciskać przycisk krótko. Jeżeli chcemy uruchomić grę automatyczną, należy też przycisk przytrzymać – wtedy zaczyna się ob. Ładować w charakterystyczny sposób i gra zaczyna się toczyć sama.
Bet Znajduje się bezpośrednio pod bębnami i mówi o wysokości obecnego zakładu. Aby go zmienić należy wejść do menu gry.
Credit To wysokość naszego depozytu.
Last Win Informuje o naszej ostatniej wygranej.

Polar Fox: Co sądzimy o tym slocie?

Polar Fox łączy w sobie innowacyjne video sloty z niecodzienną tematyką, znane i lubiane rundy bonusowe oraz klasyczną prostotę. Jest więc idealną kombinacją zarówno dla doświadczonych jak i niedoświadczonych graczy. To bardzo interesująca maszyna, w która możesz zagrać na naszej stronie, za darmo i bez ryzyka sprawdzić możliwości gry. Powodzenia!