Reactoonz

Star Star Star Star Star

Reactoonz – nasza recenzja

Mało jest tak niezwykłych automatów, jak Reactoonz. Slot osadzonych w kosmicznych klimatach, na którego bębnach zobaczysz kolorowych kosmitów w galaretowatej formie… to zdanie zapewne zachęciło wiele osób do sprawdzenia czym ten automat jest. Jeżeli jednak po tym krótkim opisie nie jesteś jeszcze pewny co do Reactoonz online, bez obaw – slot posiada znacznie więcej cech niż tylko kosmiczne gluty na wyświetlaczu.

Automat wyszedł spod skrzydeł firmy Play’n Go, która znana jest z tego, że lubi eksperymentować i bawić się konwencją automatów online. Nie inaczej jest w tym przypadku, gdyż slot już na pierwszy rzut oka wyróżnia się i przyciąga uwagę. Zachęcamy do przeczytania całej naszej recenzji, ale jeżeli już teraz chciałbyś zagrać na tym automacie, to możesz to zrobić na naszej stronie. Zagrasz tutaj w Reactoonz demo – gra dostępna jest bez rejestracji i wpłaty pieniędzy. Po prostu uruchom slot i ciesz się nieograniczoną rozgrywką! Pozwoli ci to nie tylko przekonać się na własnej skórze, czy jest to gra dla ciebie, a także potrenować nieco przed grą o realne pieniądze.

Funkcje specjalne Reactoonz

Grając w wersję demo, jak i o pieniądze, będziesz miał dostęp do kilku ciekawych bonusów i funkcji automatu. Pierwszą jest Instability – funkcja ta może uruchomić się po każdym obrocie, który nie jest zwycięski. Za jej sprawą na planszy pojawi się od 4 do 8 symboli Wild, które zastępują każdy dowolny symbol.

Niektóre z symboli automatu mogą zostać też naznaczone specjalną poświatą – gdy będą one częścią wygrywającej kombinacji, po ich zniknięciu pojawi się symbol Wild. Każda wygrana gra powoduje, że zwycięskie symbole znikają z planszy i zastępowane są nowymi. Te wygrywające przemieniają się w zasilanie dla kolejnej specjalnej funkcji gry hazardowe, która ma 4 różne formy i uruchamia się po zdobyciu 24 symboli. Pierwsza z nich to Implosion, która zamienia od 3 do 6 symboli w symbole Wild i kasuje pozostałe symbole wokół nich. Drugą jest Incision, która umieszcza symbol Wild na środku automatu i tworzy dwie linie na automacie z takimi samymi symbolami.

Kolejne dwie to Demolition – która niszczy wszystkie symbole z 1 okiem – oraz Alteration, która zamienia wszystkie symbole z 1 okiem na losowo wybrany symbol. W trakcie jednej gry można uzyskać maksymalnie 4 takie bonusy, a 5 jest kolejną specjalną funkcją. Zdobywając ją, kosmita widoczny po prawej stronie zeskoczy na plansze i będzie zastępować pozostałe symbole.

Oprócz tego symbole mogą się też ze sobą łączyć, powiększając się i oferując podwojone wygrane, jeżeli będą częścią kombinacji. Jak wypłacają kombinacje? Minimalna ilość symboli to 5, a kombinacje mogą sięgać nawet 15 takich samych symboli. Poniżej prezentujemy wygrane za 2 kredyty dla niższych kombinacji:

Symbol x5 x6 x7
Różowy 2 4 6
Zielony 1,60 2 4
Pomarańczowy 1,20 1,60 2
Niebieski 1 1,40 2
Fioletowy, Czerwony 0,30 0,40 0,80
Jednooki Zielony, Żółty 0,20 0,30 0,40

Design slotu Reactoonz

Pora powiedzieć coś więcej o samej budowie tej gry. Tak jak wspominaliśmy, minimalna liczba symboli do wygrywającej kombinacji to 5 – natomiast gra nie posiada twardo określonych linii wygrywających. By zgarnąć kasę, wystarczy ułożyć odpowiednią ilość symboli obok siebie – tak długo, jak się one dotykają kombinacja będzie się liczyć. Reactoonz automat zbudowany jest z 7 bębnów takiej samej ilości linii.

Gra nie uraczy nas symbolami Scatter, a sam symbol Wild jest dosyć losowy i nie zawsze oznaczać będzie dodatkowe wygrane. RTP tego automatu to 96.51%, co jest wysokim wynikiem, szczególnie biorąc pod uwagę wszystkie dodatkowe funkcje i respiny dostępne na automacie.

Sama zabawa nie jest też przesadnie droga. Oczywiście, im niższy zakład, tym niższe wygrane, ale dzięki bonusom możliwym do zdobycia nawet niższe kwoty mogą nagrodzić nas wysokimi wygranymi. Najtańszy zakład to 0,20 kredytów. Najdroższy wyniesie z kolei 100 kredytów. Mimo swojej kolorowej i mocno animowanej oprawy Reactoonz gra świetnie sprawdza się też na urządzeniach przenośnych. Miłośnicy grania na telefonach będą mogli zatem zapoznać się z automatem na swoim ulubionym sprzęcie!

Jak można grać w Reactoonz?

By twoja rozgrywka przebiegała pomyślnie najpierw zapoznaj się z instrukcją slotu – znajdziesz ją pod przyciskiem “i”. Opisuje ona dokładnie wszystkie bonusy i specjalne funkcje gry. Po tej lekturze możesz wybrać, o jaką stawkę zagrasz na Reactoonz automat do gry. Na start polecamy nieco niższe kwoty – pozwoli ci to stopniowo budować środki do dalszej gry.

Po wybraniu kwoty z paska na środku ekranu możesz uruchomić automat zielonym przyciskiem. Obok niego znajduje się także przycisk autogry – pozwoli ci on rozsiąść się przed wyświetlaczem i obserwować coraz to kolejne wygrane! Wszystkie pieniądze, jakie wygrasz pojawiać się będą na liście po lewej stronie ekranu – sprawdzisz na niej wszystkie zdobycze z obrotu, gdyż listę można przesuwać do starszych wygranych.

Reactoonz – podsumowując

Gotowy do kosmicznej zabawy na tym niezwykłym slocie? Na pewno, dlatego nie będziemy cię dłużej zatrzymywać. Tak interesujący slot zdarza się rzadko, dlatego tym bardziej sprawdź Reactoonz bez rejestracji na naszej stronie i przekonaj się, dlaczego warto grać na tym automacie – bez wydawania pieniędzy!