Reign of Dragons

Star Star Star Star Star

Reign of Dragons – szczegółowy opis automatu

Evoplay to renomowane studio, które działa na rynku iGamingu już dobre kilka lat i regularnie wydaje hity, które trafiają na szczytowe miejsca list przebojów. Ich gry cechują się różnorodnością, bardzo dobrą oprawą graficzną i innowacyjnym podejściem do funkcji specjalnych. Reign of Dragons gra, doskonale wpisuje się w ten schemat. To slot, zrealizowany w oryginalnym stylu, który powinien przypaść do gustu każdemu fanowi gier hazardowych.

Maszyna przenosi użytkownika do magicznego, kolorowego świata smoków, gdzie główne skrzypce odgrywają milusińskie, dopiero co wyklute gady i tajemnicze panie. Całość prezentuje się niczym żywcem wyjęte z popularnej animacji dla dzieci, co pozwala skutecznie się zrelaksować i cieszyć niczym nieskrępowaną zabawą.

Grę można do woli testować na naszej stronie internetowej. Nie wymagamy do tego ani rejestracji konta, ani pobierania żadnych plików. Wystarczy kliknąć ikonę gry, a ona samoczynnie przejdzie do wersji testowej. Reign of Dragons demo to swobodna wersja rozgrywki, która przyznaje solidny dodatek fikcyjnych środków pieniężnych. W ten sposób można grać na prawdziwe pieniądze, ale bez żadnego ryzyka, co pozwala na możliwość pełnego zapoznania się z możliwościami gry. Zawsze zalecamy najpierw uruchomić grę w ten sposób, żeby odpowiednio przygotować się do rozgrywki na poważnie.

Potencjalne wygrane oraz sekcja bonusów Reign of Dragons

To standardowy automat do gier, który działa na najpopularniejszym formacie rozgrywki w ostatnim czasie. Wygrane pojawiają się od lewej do prawej, na 20 zawsze aktywnych liniach. Nagrody za poszczególne kombinacje, w stosunku do zakładu, prezentują się następująco.

Symbol X3 X4 X5
Zielone jajo 0,2 0,7 2
Niebieskie jajo 0,2 0,8 2,5
Żółte jajo 0,3 1 3
Czerwone jajo 0,5 1,2 3,5
Zielony smok 0,7 3 9
Niebieski smok 0,8 3,5 10
Żółty smok 1 5 15
Czerwony smok 1,2 6 20
Fioletowy smok 2 10 25

Podczas rozgrywki można natrafić na kilka interesujących funkcji specjalnych, które znacząco zwiększą potencjał do wygrywania. Gracz powinien zawsze planować rozgrywkę w ten sposób, żeby móc przynajmniej raz trafić je wszystkie. Tylko wtedy można mówić o tym, że wykorzystało się pełen potencjał, jaki daje Reign of Dragons automat.

  • Wild – fioletowy smok przyjmuje na siebie wartość wszystkich symboli, więc może tworzyć z nimi kombinacje wygrywające. Wyjątkiem są symbole Scatter.
  • Scatter – postaci czterech pań w głównych kolorach gry (zielona, żółta, niebieska, czerwona), które odpowiadają za uruchomienie rundy bonusowej. Jednoczesne pojawienie się dwóch pań sprawia, że runda bonusowa przyjmuje konkretne cechy specjalne.
  • Runda darmowych spinów – uruchamia się po pojawieniu na ekranie dwóch pań i ma 5 obrotów. Funkcje, jakie otrzymuje się od pań to: czerwona – zamienia do 3 słabiej płatnych symboli w Wild, niebieska – trzy środkowe bębny są zsynchronizowane i zawsze pokazują te same symbole, żółta – dodaje dwa żółte smoki, które mają funkcję Wild, zielona – wszystkie zielone słabiej płatne symbole zamieniają się w Sticky Wild.

Jak widać, możliwości gry są naprawdę imponujące i warto je wszystkie przetestować, żeby odpowiednio się z nimi oswoić.

Główne cechy rozgrywki na slocie Reign of Dragons

Twórcy z Evoplay zdecydowali się na standardowe rozwiązania, jeżeli chodzi o format rozgrywki. Zebrali wszystkie najpopularniejsze funkcje, a następnie połączyli je ze swoimi pomysłami i trzeba przyznać, że efekt jest imponujący.

Format maszyny to typowe pięć bębnów, z których każdy losuje po trzy symbole. Wygrane formują się na 20 zawsze aktywnych liniach, a RTP wynosi solidne, aczkolwiek standardowe 95,8%. Zakład ustawia się, określając stawkę od 0,1 do 500. To wszystko sprawia, że Reign of Dragons automat do gry jest pozornie typowym powtarzalnym automatem do gier, ale wszystkie pozostałe cechy wyróżniają go na tle konkurencji. W grze znajduje się bardzo ciekawie przedstawiony system Scatterów oraz bonusu darmowych spinów. Dodatkowo od czasu do czasu można natrafić na symbol Wild.

Jeżeli chodzi o obsługę gry, to można ją swobodnie uruchamiać na urządzeniach mobilnych, a ona automatycznie się do niego dopasuje. Twórcy umożliwili także opcję auto play, która z pewnością przypadnie do gustu osobom, które preferują dłuższą zabawę przy niższych stawkach.

Prezentacja rozgrywki i przebieg zabawy w Reign of Dragons

Wizualnie gra przedstawia się bardzo dobrze. Twórcy postarali się o całkowicie oryginalną oprawę graficzną. Nie ma tutaj miejsca na powtarzalne, znane z innych gier symbole czy grafiki. Wszystko zostało opracowane od zera, a transparentny interfejs idealnie to wszystko dopełnia. Wszystko jest kolorowe, przypomina popularne gry fantasy lub bajki dla dzieci, co sprawia, że rozgrywka jest przyjemna i pozwala się odpowiednio odprężyć.

Wspomniany interfejs Reign of Dragons online znajduje się w dolnej części ekranu i został zminimalizowany do granic możliwości, pozostawiając jedynie te opcje, które rzeczywiście mogą się przydać. Gracz może odczytać wartość zakładu, saldo konta oraz ewentualnej wygranej. Przyciski pozwalają na dostosowanie stawki, uruchomienie losowania lub automatycznej gry, przyspieszenie rozgrywki, włączenie/wyłączenie dźwięku oraz dostosowanie ustawień aplikacji.

Kluczowym przyciskiem, który zawsze należy sprawdzić, jest „i”. W ten sposób uruchamia się tabelę informacyjną, która zawiera wszystkie kluczowe informacje związane z rozgrywką na tym automacie. Dane zostały opracowane przez twórców, więc można mieć pewność, że slot rzeczywiście działa w sposób określony na tych kartach. To trzy podstawowe zakładki. Paytable, to klasyczna tabela wypłat, z wyróżnieniem potencjalnych wygranych, funkcji specjalnych wraz z ich działaniem oraz przebiegiem linii wypłacających. Rules to sekcja dokładnie opisująca zasady działania automatu. Settings pozwala na dostosowanie ustawień rozgrywki (dźwięk, sterowanie, ustawienia automatycznej gry).

Reign of Dragons – podsumowanie informacji o grze

Reign of Dragons to przyjemny, kolorowy automat do gier, który z pewnością zwróci na siebie uwagę odbiorców. Twórcy się o to bardzo dobrze postarali, tworząc przepiękne, pełne nasyconych barw, kolorowe logo z motywem fantastycznym. Co bardzo istotne, logo przedstawia rzeczywistą jakość tej gry. Pomimo tego, że slot ma bardzo prosty i powtarzalny format, to szybko udowadnia, że to jedynie jego powierzchowność, pod którą kryje się bardzo interesująca zawartość. Mowa oczywiście o symbolach Scatter, które zawsze sprawiają, że na ekranie dzieje się coś interesującego i kiedy tylko włączy się bonus z darmowymi spinami, rozwijają rozgrywkę na jeszcze wyższy poziom.

Gorąco zachęcamy do wypróbowania Reign of Dragons bez rejestracji już na naszej stronie. Dzięki temu można przetestować te wszystkie innowacyjne rozwiązania i odpowiednio przygotować się do zabawy na poważnie.