Rick and Morty

Star Star Star Star Star

Przegląd automatu do gry Rick and Morty

Szalony naukowiec, który jest uzależniony od alkoholu Rick i jego wnuk Morty, to główne postacie, z jakimi będziesz miał przyjemność obcować, grając na tym automacie online. Maszyna została opracowana na bazie popularnego serialu, który jest dostępny na Netflixie dla polskich widzów. Rick and Morty automat to pozycja dla osób, które uwielbiają gry wypełnione po brzegi dodatkowymi funkcjami specjalnymi. Znajdziesz tutaj także podstawowe symbole bonusowe oraz bardzo przyjemną ścieżkę dźwiękową, przez co zabawa będzie jeszcze bardziej przyjemna.

Jeśli chcesz zagrać w grę Rick and Morty demo, zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. W swojej bibliotece mamy zarówno ten tytuł, jak i wiele innych gier hazardowych online, w które możesz zagrać dosłownie za darmo i to bez rejestracji. Nie marnuj swojego czasu i zacznij przygodę z bohaterami hitowego serialu, którzy tym razem występują na automacie. Z kolei, jeżeli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o specyfikacji tej gry, to zostań z nami. Miłej lektury!

Oferta bonusowa slotu Rick and Morty

Symbol Wild może wystąpić na bębnach nr 2, 3, 4 i 5. Jest to ikona, która zastępuje wszystkie inne, aby pomóc Ci spełnić warunki zwycięstwa z wyjątkiem Scatter. Jeśli z udziałem Dzikiego symbolu trafisz kilka kombinacji, wypłacona zostanie jedynie ta, która ma największą wartość. Ikona Scatter pojawia się na identycznych bębnach co Wild. Warty zauważenia jest także symbol Mystery. Może on wystąpić w dowolnym miejscu i zwiększa Twoje szanse na wygraną poprzez ujawnienie innego pasującego symbolu.

Wylosowanie przynajmniej 4. symbol Rozproszenia na bębnach powoduje uruchomienie funkcji Darmowych Spinów. W momencie aktywacji spinów będziesz miał do wyboru 4 opcje:

  • 12 Pickle Rick Free Spins — jest to runda z nieograniczonym Mnożnikiem wygranych, który rozpoczyna się od 1x i wzrasta o tę samą wartość wraz z każdą kaskadą.
  • 12 Federation Wild Spins — przy każdym obrocie na bębnach podświetlane są określone pola. Jeśli w tym samym bębnie poniżej znajduje się pasująca ikona, staje się ona dzika. W momencie, kiedy podświetlany jest cały bęben, oznacza to, że wszystkie symbole, które się w nim znajdują, są Wild i mogą otrzymać Mnożnik.
  • 12 Vindicator Free Spins — ta runda zawiera symbole z natychmiastową wartością nagród oraz symbole specjalne.
  • Mystery Free Spins — w tej opcji nagrody są przeogromne. Jeśli szczęśliwie zakręcisz kołem, będziesz mógł otrzymać od 5 do 50 darmowych spinów!

Teraz kiedy zapoznałeś się ze wszystkimi funkcjami specjalnymi, w jakie została wyposażona maszyna Rick and Morty online przedstawimy wartość każdej ikony przy zakładzie o wartości 1. kredytu.

Symbol x3 x4 x5 x6
Rick 2 10 25 50
Morty 1 2 2,5 5
2 kryształy 0,3 0,5 1 2,5
Zielona masa 0,3 0,5 0,8 2
A, K, Q 0,2 0,4 0,6 1,5
J, 10, 9 0,1 0,2 0,4 1

Detale techniczne gry Rick and Morty

Gra Rick and Morty bez rejestracji to automat wideo wyprodukowany przez dewelopera Blueprint Gaming oraz wyposażony w 6 bębnów i maksymalnie 117,649 możliwości na osiągnięcie wygranej. Minimalnym zakład, jaki będziesz mógł postawić, wynosi 0,10 kredytów, natomiast maksymalna stawka to 10,00 kredytów. Wskaźnik zwrotu dla gracza to 96,6%, biorąc pod uwagę niską zmienność, możesz być pewien, że nagrody nie będą pojawiać się często, natomiast gdy już je zdobędziesz, to ich wartość będzie ogromna. W grze obecny jest zarówno symbol Wild, jak i Scatter. Dla graczy, którzy nudzą się stałym klikaniem przycisku „Spin”, dostępny jest tryb Autoplay, dzięki czemu bębny kręcą się automatycznie.

W Rick and Morty automat do gry możesz zagrać na swoim urządzeniu mobilnym. Tytuł wspierany jest na systemach operacyjnych Android, iOS oraz Windows Phone, natomiast do gry konieczne jest połączenie z Internetem. Nie musisz pobierać gry, ponieważ wszystko dostępne jest z perspektywy mobilnej przeglądarki. Rozgrywka na urządzeniu przenośnym jest tak samo przyjemna, jak gra na komputerze stacjonarnym, a jedyna różnica to rozmiar ekranu.

Jak obsługiwać grę Rick and Morty?

Grafika maszyny została wykonana z najwyższą starannością, a każda z ikon jest doskonale dopracowana. Obsługa tego slotu jest bardzo łatwa, a wynika to z intuicyjnych przycisków, których funkcje za chwilę wyjaśnimy.

Twoje saldo znajduje się w kafelku oznaczonym jako „Balance”. Tuż obok po prawej stronie znajdziesz napis „Bet”, obok którego wyświetlana jest aktualna stawka zakładu. Możesz ja zmieniać, klikając na symbol „Banknotu” znajdującego się po lewej stronie od bębnów. Tuż nad nim znajduje się ikona Koła Bonusowego, które możesz zakupić i dać sobie szansę na wygranie dużej liczby dodatkowych spinów. W okienku „Megaways” wyświetlana jest aktualna liczba sposobów, w jakie możesz zdobyć nagrodę.

Klikając „Menu”, wyświetlisz dodatkowy panel z przyciskami. „Podium” skrywa pod sobą najlepsze wyniki uzyskane przez graczy podczas gry na tej maszynie. Symbol „?” prezentuje dokładną instrukcję gry. Ikona „Głośnika” umożliwia włączenie lub wyłączenie dźwięku. Z kolei „Tabela” wyświetla stół wypłat. Chcąc włączyć tryb autoodtwarzania kliknij symbol „Autoplay”, natomiast jeśli zamierzasz zakręcić bębnami wykorzystać największy zielony przycisk „Spin”.

Przed rozpoczęciem gry, zwłaszcza gdy jesteś początkującym graczem, zalecane jest dokładne zapoznanie się z instrukcją tej gry. Dzięki temu zdobędziesz podstawową wiedzę na temat funkcjonowania maszyny, co sprawi, że gra będzie o wiele bardziej efektywna i być może zyskowna.

Rick and Morty nasze wnioski o grze

Rick and Morty gra to prawdziwy hit od Blueprint Gaming, dewelopera, który zapewnia najwyższa jakość rozrywki już od wielu lat. Obecność symboli bonusowych Wild i Scatter sprawia, że ułożenie zwycięskiej kombinacji będzie łatwiejsze. Zastosowanie wielu funkcji specjalnych sprzyja graczom, a gdy aktywujesz Darmowe Spiny, możesz kręcić bębnem za darmo, przez określoną ilość razy z dodatkowym Mnożnikiem!

Podsumowując, począwszy od grafiki, jaką znajdziesz w tym slocie po wskaźnik RTP, wszystko jest tutaj na odpowiednio wysokim poziomie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje wrażenia podczas gry będą tylko pozytywne. Jeżeli chcesz zagrać na tej maszynie całkowicie za darmo, to już teraz wejdź na naszą stronę internetową, wyszukaj tę grę i ciesz się wersją demonstracyjną. Jest to doskonały sposób, aby poćwiczyć przed rozgrywką na prawdziwe pieniądze, która jest oferowana wyłącznie przez legalne kasyna. Powodzenia!