Royal Dynasty – Analiza Slotu

Star Star Star Star Star

Gra wydana przez popularne studio Novomatic w 2013 roku. Szanowany producent zawsze słynął z dopracowanych produkcji na wysokim poziomie. I chociaż minęło już trochę lat, Royal Dynasty automat prezentuje się całkiem nieźle na tle swoich młodszych konkurentów. Sloty tego producenta zwykle pozostają żywe na długi czas po premierze, dobrze radząc sobie w rywalizacji z innymi grami online. Cechują się dużą dbałością o szczegóły i dopracowaniem, dlatego pomimo, że Novomatic nie jest już na rynku tak aktywny jak parę lat temu, gracze nadal darzą tę firmę sympatią i zaufaniem, a przede wszystkim sentymentem.

Głównym tematem slotu jest motyw rodziny królewskiej. Postaci przedstawiają członków tytułowej Dynastii, która rządzi w nieznanej dla gracza krainie. Grafika nieco odstaje od dzisiejszych automatów, jednak jest świetna jak na swoje czasy. Mimo wszystko, sama gra jest spójna i przyjemna dla oka. Ścieżka dźwiękowa dodaje klimatu, a całość pozwala graczom poczuć się jak na prawdziwym królewskim dworze.

Jeśli ten opis Cię zachęca, możesz wypróbować Royal Dynasty bez rejestracji za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie gra jest dostępna za darmo. Warto wykorzystać wersję próbną i poświęcić nieco czasu na trening i poznanie tajników rozgrywki. Dzięki temu w przyszłości z pewnością będziesz mógł cieszyć się lepszymi wynikami w zabawie na prawdziwe pieniądze. W końcu nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać świetną zabawę i cenne doświadczenie w grze.

Opcje bonusowe i wypłaty w Royal Dynasty

Slot oferuje niewiele opcji bonusowych, lecz są one zadowalające. Znaleźć można w nim 2 rodzaje Scatter, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla graczy. Księżniczka i Książe to symbole pełniące tę funkcję w grze, a ich działanie polega na aktywacji darmowych spinów. Zależnie od ilości Scatterów na planszy, możesz zyskać 25, 30, 35, 40, 45 lub 50 free spinów.

Symbol Wild kryje się pod postacią Króla. Zastępuje on wszystkie podstawowe symbole w grze. Podczas darmowych gier jeden ze Scatterów zmienia się w symbol Króla. Jeśli jeden Scatter wywołał darmowe spiny, w darmowej grze drugi z nich będzie Królem. W takiej sytuacji wszystkie wygrane kombinacje, w których bierze on udział, zostają podwojone. Jest to świetna szansa na pomnożenie swojego sukcesu bez żadnych kosztów i ryzyka.

Royal Dynasty online posiada również popularną dla studia Novomatic opcję Gamble, dzięki której możesz ryzykować każdą swoją wygraną. To gra szczęścia i intuicji. Jeśli wygrasz w losowaniu karcianym, Twoja wygrana zostanie zwiększona. Jeśli jednak przegrasz, tracisz całość i zostajesz z niczym. Ta opcja może pozwolić Ci się wzbogacić, jednak musisz przygotować się na dreszcz adrenaliny.

W grze obecne jest łącznie 13 symboli. Część z nich to typowe litery i cyfry karciane, pozostałe stanowią osoby i atrybuty związane z królestwem i władzą. Poniżej przedstawiamy tabelę wypłat dla zakładu na 20 liniach, wynoszącego 100:

Symbol Wygrana
x3 x4 x5
9, 10, Q, J 25 125 500
A, K 100 500 1,500
Złote Monety, Tarcza Rycerska 75 300 1,000
Lew, Sokół 200 800 3,000
Księżniczka, Książe 500 2,500 50,000
Paź 250 1,000 5,000
Król 1,000 6,000 25,000

Dwa symbole Króla również przynoszą wygraną w grze, a dla powyższego przykładu wyniosłaby ona 50. To jedyny symbol w grze, który przynosi wygraną już przy dwóch trafieniach.

Najważniejsze cechy automatu Royal Dynasty

Producent Novomatic słynie z prostych automatów, swoje czasy największej popularności ma już za sobą, ale mimo to nadal jest cenionym przez graczy dostawcą gier. Royal Dynasty automat online składa się z 5 bębnów i 20 linii wygrywających, których ilość można zmieniać w trakcie gry. RTP slotu wynosi 94%, co nie jest najlepszym wynikiem na rynku, ale wciąż zadowalającym dla tego typu slotu.

Minimalny zakład na 20 aktywnych linach w Royal Dynasty demo wynosi 20, maksymalny natomiast 2000. Gra posiada opcję Autoplay, która sprawia, że rozgrywka płynie szybciej i znacznie sprawniej. Dodatkowo, slot spełnia wszystkie kryteria potrzebne do gry na urządzeniach mobilnych, więc bez przeszkód można go odpalić na telefonie lub tablecie.

Bonusy w grze stanowią symbole Scatter aktywujące darmowe spiny, Wild oraz opcja Gamble.

W jaki sposób gra się w Royal Dynasty?

Slot jest bardzo nieskomplikowany, jeśli chodzi o obsługę. Interfejs nie powinien sprawiać problemów, a zasady są klasyczne. Warto jednak poświęcić chwilę na dokładne poznanie wszystkich tajników gry, ponieważ to właśnie dzięki temu możesz liczyć na lepsze wyniki w przyszłości. W tym celu najlepiej skorzystać z możliwości wypróbowania trgo slotu w wersji darmowej

Royal Dynasty gra jest w języku angielskim, dlatego warto wytłumaczyć niektóre kwestie. Dolny panel sterowania zawiera w sobie wszystkie potrzebne elementy, dzięki której prowadzi się całą rozgrywkę. Składa się on z kilku sekcji:

  • Credit – pod tą nazwą kryje się suma Twoich aktualnie dostępnych środków, które możesz wykorzystać na obstawianie zakładów
  • Lines – w tym miejscu widzisz ilość aktywnych linii wygrywających, możesz również ją zmienić za pomocą strzałek, zakres ich ilości wynosi od 1 do 20 linii
  • Bet/Line – ta sekcja pozwala na ustawienie wysokości zakładu przypisanego do jednej linii wygrywającej
  • Bet – tutaj widzisz całkowitą wartość zakładu przypisanego do danej gry
  • Paytable – w to miejsce powinieneś udać się, aby przeczytać o symbolach i ich wartościach, jak również bonusach oraz zasadach ich działania
  • Autoplay – ten przycisk służy do włączania trybu automatycznej rozgrywki
  • Start – jak możesz się domyślić, za pomocą tego przycisku rozpoczynasz grę

Na górze ekranu również znajdują się przyciski, dzięki którym możesz wyłączyć dźwięki oraz muzykę z gry hazardowe, włączyć tryb pełnoekranowy lub opuścić grę.

Royal Dynasty – ocena slotu

Novomatic nie bez powodu jest jedną z popularniejszych i bardziej szanowanych firm w świecie gier online. Po raz kolejny slot tej marki prezentuje wysoki poziom, chociaż producent powoli się starzeje, to robi to z wielką klasą. Grafika mimo swoich lat trzyma jakość, a temat przewodni jest niezwykle ciekawy. Cała estetyka jest spójna, nieprzesadzona. Opcje bonusowe, mimo że nie są nad wyraz liczne, spełniają swoją rolę i pozwalają na zadowalające wygrane. Zdecydowanie powinieneś wypróbować Royal Dynasty online i poczuć na własnej skórze, jak wiele zabawy może przynieść z pozoru oldschoolowy automat. Nie czekaj, rozpocznij darmowy trening przed rozgrywką o wysoką stawkę. Życzymy powodzenia w grze i wielkich wygranych!