Season Sisters

Star Star Star Star Star

Season Sisters online to niesamowicie przyjemny automat do gry od firmy Evoplay. Twórcy działają na rynku już od wielu lat i zasłynęli z wydawania bardzo dobrze zrealizowanych produkcji. Gry te zawsze prezentują wyjątkową oprawę graficzną, ciekawą tematykę oraz interesujące, oryginalne funkcje bonusowe, które znacząco urozmaicają rozgrywkę. Oczywiście te wszystkie cechy można podpisać także do kolorowego automatu o czterech porach roku.

Najlepszym sposobem na zapoznanie się z tą produkcją, będzie przetestowanie jej w wersji Season Sisters demo. W ten sposób zawsze ma się pewność o odpowiednim przygotowaniu do zabawy na poważnie. Gracz otrzymuje solidny zastrzyk fikcyjnej gotówki i bawi się w ten sam sposób, jak gdyby grał w prawdziwym kasynie internetowym. Z tym doświadczeniem oraz przy okazji opracowaną strategią rozgrywki, można już przejść do zabawy na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Wygrane i funkcje bonusowe gry Season Sisters

Wygrane pojawiają się w standardowy sposób – na liniach wypłacających od lewej do prawej, z wykorzystaniem 20 linii wypłacających. Zmienność wyników waha się pomiędzy niską a średnią, co przy RTP na poziomie 96%, daje regularne, satysfakcjonujące trafienia. Symbole przedstawiają zwierzątka, owady, kwiaty liście i obrazki nawiązujące do pogody. Potencjalne mnożniki zakładów w przypadku wygranych prezentują się następująco:

Symbol X3 X4 X5
Symbol zimy 0,1 0,5 1
Symbol jesieni 0,2 0,7 1,2
Symbol lata 0,3 0,8 1,5
Symbol wiosny 0,5 1 2
Bałwan 0,7 1,5 3,5
Jeż 0,8 2 5
Motyl 1 2,5 7
Ptak 1,2 3 10

Niezwykle interesująco prezentują się funkcje bonusowe, które częściowo nawiązują do klasycznych, stosowanych od lat rozwiązań, ale umożliwiają również trafienie czegoś oryginalnego, niecodziennego. Bonusy, które Season Sisters gra pozwala uruchamiać, to między innymi:

  • Wild – symbol gwiazdy z czterema porami roku zamienia się ze wszystkimi standardowymi ikonami. Dzięki temu, kiedy tylko pojawi się na jednym z bębnów, to znacząco wzrasta prawdopodobieństwo trafienia wygranej.
  • Królowe pór roku – cztery postacie pojawiające się na trzecim bębnie. Kiedy tylko jedna z nich zostaje wylosowana, rozszerza się na cały bęben i zamienia ze wszystkimi standardowymi ikonami. Dodatkowo uruchamiają odpowiednie rundy bonusowe związane z konkretnymi porami roku.

Każdy bonus z porą roku prezentuje się nieco inaczej:

  • Zima: Wild Frost – kiedy na ekranie pojawi się Wild, zamienia wszystkie inne symbole na bębnie.
  • Wiosna: Wild Flower – każdy Wild zapewnia mnożnik wygranych, który zmienia się w zależności od rzędu (od 1X do 3X).
  • Lato: Wild Sun – każdy Wild staje się lepki i zostaje na swoim miejscu przez 1 do 3 darmowych spinów.
  • Jesień: Wild Leaves – każdy Wild tworzy po drugiej stronie bębna swoje lustrzane odbicie z mnożnikiem 2X.

Jak widać, możliwości są naprawdę rozbudowane i poznanie tego wszystkiego zajmie całkiem sporo, bardzo przyjemnie spędzonego czasu.

Charakterystyka maszyny Season Sisters

Season Sisters automat do gry został wyprodukowany przez Evoplay – jedną z najbardziej renomowanych firm w branży. Twórcy zdecydowali się na standardowy format rozgrywki, z pięcioma bębnami, trzema rzędami symboli oraz 20 liniami wypłacającymi. Minimalny i maksymalny zakład wynosi 0,1 i 500. Trzeba przyznać, że taki przedział z pewnością zapewni satysfakcjonującą rozgrywkę dla każdego fana gier losowych. Bez względu na to, czy chodzi o zabawę na niskie, czy bardzo wysokie stawki.

Jedną z przyjemniejszych kwestii dotyczących tej gry, jest jej imponujący RTP na poziomie 96%, który jest swego rodzaju zapewnieniem możliwości trafiania interesujących kombinacji. Dlatego istnieje wysokie prawdopodobieństwo, żeby rozgrywka zakończyła się na plusie. Podczas zabawy zastosowano standardowe rozwiązania jak Wild, ale także całkiem sporo innowacyjnych rozwiązań, jak np. rundy bonusowe związane z czterema porami roku, zmienne mnożniki i wiele innych, interesujących atrakcji. Gra online hazardowa została oczywiście oczywiście dostosowana także do zabawy na urządzeniach przenośnych. Technologia HTML5 pozwala na umiejscowienie automatu na stronie internetowej, skąd bezpośrednio się ją uruchamia na dowolnym urządzeniu. Nie ma znaczenia, czy ktoś chce grać z poziomu laptopa, czy smartfonu – wystarczy, że ma aktywne łącze internetowe i może ją uruchomić. Maszyna wykryje rodzaj urządzenia i ekranu, a następnie dopasuje się do niego, żeby umożliwić jak najwygodniejszą rozgrywkę.

Przedstawienie zabawy na slocie Season Sisters

To, co przykuwa uwagę już od pierwszych chwil, kiedy uruchomi się Season Sisters automat, to bez wątpienia jego oprawa graficzna. Żywe, nasycone kolory sprawiają, że aż chce się patrzeć na te obrazki, a wykorzystanie uroczych grafik, przedstawiających roślinność, zwierzątka i owady, sprawiają, że ten efekt jeszcze bardziej się potęguje. Warto wspomnieć także o stronie technicznej, bo wszystko prezentuje oryginalny wygląd, specyficzną bajkową stylistykę i bardzo wysoką jakość wykonania. Dzięki takiej kompozycji można mieć pewność, że maszyna będzie się nadal podobać graczom jeszcze wiele lat po premierze.

Grą steruje się z wykorzystaniem typowego interfejsu Evoplay, który znajduje się w dolnej części ekranu i jest częściowo przezroczysty. Gracz może odczytać z niego takie informacje jak saldo konta i wartość zakładu. Przyciski funkcyjne pozwalają na uruchomienie automatycznej gry, standardowego rozlosowania ikon na bębnach oraz przyspieszenie rozgrywki, ustawienie dźwięku, opcje gry i przejście do tabeli wypłat.

Niezwykle istotnym miejscem dla nowego gracza, który pragnie jak najszybciej grać w optymalny sposób, jest tabela wypłat. Ta znajduje się pod przyciskiem „i”. Po kliknięciu w lewym dolnym rogu ekranu uruchamia się specjalna karta informacyjna, przedstawiająca potencjalne wygrane za każdą kombinację symboli oraz dokładny opis wszystkich funkcji specjalnych. Przy tak rozbudowanej produkcji warto dokładnie przestudiować te informacje, żeby upewnić się, że gra się w sposób optymalny.

Season Sisters maszyna do gier – ogólna opinia

Season Sisters to kompletny automat do gier, który oferuje uniwersalną rozgrywkę związaną z tego rodzaju zabawą. Twórcy zdecydowali się na standardowy format rozgrywki, który powinien być doskonale znany wszystkim weteranom i odpowiednio łatwy w opanowaniu dla nowicjuszy. Z kolei rozbudowane funkcje specjalne zapewniają innowacyjność, która będzie zapewniała nowe wrażenia nawet po wielogodzinnej rozgrywce. Nie można zapomnieć także o przepięknej, sympatyczne i kolorowej oprawie wizualnej, która po prostu cieszy oko podczas zabawy – szczególnie kiedy pogoda za oknem nie zachwyca.

Zachęcamy do wypróbowania wersji Season Sisters bez rejestracji – już na naszej stronie. W ten sposób można wszystko sprawdzić i upewnić się co do różnych kwestii związanych z rozgrywką i odpowiednio przygotować przed rozpoczęciem zabawy na poważnie. Pozostaje już tylko życzyć jak najwyższych wygranych, bo to, że będzie przyjemna, jest raczej pewne.