Sevens High

Star Star Star Star Star

Zagraj w Sevens High automat

Sevens High online, to gra która zainteresuje wszystkich graczy lubiących innowacyjne bonusy. Sevens High zostało stworzone przez markę Quickspin w 2015 roku. Jeżeli jesteś fanem producenta NetEnt, to powinieneś się tą grą zainteresować – ponieważ założyciele QuickSpin uczyli się robić doskonałe gry hazardowe bez rejestracji jako pracownicy NetEnt.

Automat ten do złudzenia może przypominać automaty klasyczne, jednak nie nabierzcie się na te popularne symbole owoców i siódemek. To nowoczesny slot z ciekawym twistem. Zaintrygowany? Na naszej stronie możesz zagrać całkowicie za darmo w Sevens High demo. Dzięki temu przetestujesz Sevens High bez rejestracji i ryzyka, a jeżeli ci się spodoba, możesz zagrać w niego w swoim kasynie.

Sevens High i jego niezwykłe bonusy

Sevens High wniósł na wyższy poziom znane z innych gier bonusy. Z jednej strony korzysta on ze znanych rozwiązań, jak symbole Wild czy Scatter, a z drugiej robi to w całkowicie nowatorski sposób. Widać to już na pierwszy rzut oka, bowiem obok bębnów znajduje się specjalne miejsce, w którym ładują się trzy symbole 7 Wild.

Całość działa w ten sposób: po każdej wygranej, w pasek ładowania się zapełnia. Co dwa punkty jedna z trzech siódemek zamienia się na symbol Wild. Najpierw przemienia się siódemka niebieska, później zielona i na końcu czerwona. Oprócz tego, gra posiada także zwykły symbol Wild, który jest aktywny cały czas. Więc w kluczowym momencie gry można mieć na raz aż 4 symbole Wild! Które działają jak każdy symbol dziki, czyli zastępują wszystkie pozostałe symbole z wyjątkiem Scatter.

Ale to nie wszystko. Ponieważ po każdej wygranej nie tylko zyskujemy nowy symbol Wild, ale także następuje darmowy respin. Jeżeli znów wygramy, pasek Wild napełnia się o kolejne pole, a my znów otrzymujemy kolejny obrót. Pasek Wild pustoszeje, gdy nie trafimy na linię wygrywającą i zbieranie zaczynamy od nowa.

Prócz tego oczywiście jest jeszcze wspomniany symbol Scatter, a dokładniej Bonus Scatter. Jeżeli wylosujemy 3 takie symbole, nasz zakład pomnoży się 3x i uruchomione zostanie 10 free spinów. Podczas tej rundy możemy wygrać kolejne darmowe obroty i także uruchamiamy kolejne, dodatkowe symbole Wild. W tej rundzie każda siódemka zamieniona w symbol Wild dodaje nam po 2 dodatkowe free spiny. A jak przedstawiają się pozostałe symbole?

Symbol 3x 4x 5x
Śliwka / Cytryna / Pomarańcza / Wiśnia 0.12 0.40 1.00
Dzwonek / Gwiazda 0.40 0.80 1.60
Siódemka niebieska/ zielona/ czerwona 0.40 0.80 2.00
Wild/

Wild7 czerwona / zielona / niebieska

0.80 2.00 20.00

Sevens High automat do gry – podstawowe dane

Dostawcą oprogramowania Sevens High jest Quickspin, który stworzył nowoczesny i estetyczny video slot, odnoszący się w swoich symbolach to tradycji automatów klasycznych. Gra posiada 5 bębnów i 25 linii wygrywających.

Minimalny zakład, jaki możemy tutaj postawić wynosi 0.25 a maksymalny 100.00. Procent zwrotu, czyli RTP gry sięga aż 96.54% i jest to wynik bardzo korzystny dla graczy. Gra posiada symbol Wild oraz 4 dodatkowe symbole Wild do wygrania w rundach bonusowych gry. W grze mamy także symbol Scatter oraz darmowe obroty. Sevens High gra posiada odtwarzanie automatyczne, ale nie ma gry wieloosobowej. Pomimo wielu rund bonusowych, gra nie posiada jackpota. Sevens High jest dostosowane pod urządzenia mobilne.

Zasady gry w Sevens High online

Automat jest stworzony w bardzo nowoczesnym i przejrzystym stylu, z ciekawymi animacjami. Nawigacja jest bardzo prosta (od prawej).

Spin To przycisk uruchamiający grę, musimy go nacisnąć po każdym zakręceniu (nie licząc rund bonusowych, wtedy gra toczy się automatycznie).
Autogra To nieduży przycisk z zawracającymi strzałkami. Po jego uruchomieniu, pojawia się licznik obrotów oraz przycisk stop, którym możemy wcześniej przerwać grę. Możemy także ustawić dodatkowe zasady, jak ilość obrotów automatycznych, czy po jakiej przegranej/wygranej gra ma się zakończyć wcześniej.
Przyspieszenie Znajduje się pod przyciskiem Auto. Przyspiesza lub zwalnia grę.
Win Tutaj znajduje się wysokość naszej ostatniej wygranej. Okno resetuje się po każdym zakładzie.
Total Bet To całkowita wysokość postawionego zakładu. W Sevens High nie możemy decydować o ilości linii, na które stawiamy zakład, od razu stawiamy na wszystkie 25, dlatego wysokość zakładu od razu ustawiamy całkowitą.
Balance To wysokość naszego depozytu. Warto ją regularnie sprawdzać i wycofać się, gdy będzie niebezpiecznie niski i możemy wszystko przegrać lub po pokaźnej wygranej, gdy nasz depozyt nagle się powiększy. Największym ryzykiem w hazardzie nie są przegrane, a właśnie umiejętność wycofania się i przerwania gry.
Bet lines Pokazuje na ile linii stawiamy zakład, tej wartości nie możemy zmienić.
Menu Tutaj znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje, od rodzajów symboli i ich wartości po zasady gry. Pamiętaj, by zawsze się z nimi zapoznać!
Ustawienia Tutaj ustawiamy muzykę i inne detale gry.

Czy warto zagrać w Sevens High?

Sevens High to bardzo ciekawy i rozbudowany o interesujące bonusy slot. Jak na przykład często nadawane promocji na ten slot jako oferta powitalna lub bonus bez depozytu. Jeżeli lubisz nowoczesne video sloty, które mają bardzo dużo rund bonusowych, to Sevens High jest dla ciebie. Możesz w niego zagrać na naszej stronie internetowej, gdzie prezentujemy jego darmową wersję próbną. Powodzenia!