Sizzling 6

Star Star Star Star Star

Sizzling 6 – gra hazardowa w przeglądarce

Green Tube z Novomatic Interactive w niedalekiej przeszłości wypuścili na rynek nową odsłonę popularnej owocówki z serii Sizzling. Ten konkretny tytuł, tym razem wydany jako model Sizzling 6 gra online jest odświeżonym automatem retro ze wbudowanymi sześcioma liniami wygrywającymi. Nowoczesna grafika oraz nieco więcej możliwości na wygrywanie otworzyło przed graczami całkowicie nowe możliwości, z których skorzystały już setki tysięcy graczy na całym świecie.

Dokładną specyfikację gry oraz jej możliwości odkryjemy przy okazji dzisiejszego wpisu. Chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom pełną ofertę tej gry wraz z opisem najważniejszych kwestii mechaniki jak na przykład szczegółowe działanie bonusów.

Każdego chętnego zapraszamy do dokładnego przeczytania dzisiejszego wpisu oraz do uruchomienia gry Sizzling 6 bez rejestracji na swoim komputerze. Na tej stronie pozwalamy czytelnikom przetestować ofertę gry bez żadnych zobowiązań i limitów, oferując wszystkim aż 100 kredytów na darmowe granie.

Skorzystaj z okazji i przetestuj opisane funkcje na własnej skórze. Oceń grę i podejmij decyzję o jej dalszej przyszłości w Twoich rękach. Tymczasem rozpoczynamy zabawę i jeszcze raz zachęcamy do wspólnych eksperymentów.

Tabela wypłat w Sizzling 6

Informacje wzięte wprost z zakładki informacyjnej o tabeli wypłat w Sizzling 6 mówią o wysokości wygranych dla poszczególnych wartości zakładów. Poglądowo w ramach dzisiejszej recenzji omówimy tabelę wypłat dla najwyższej możliwej stawki w grze.

Powyższe wartości oznaczają gwarantowane nagrody za trafienia ikon w kombinacjach od trzech do sześciu symboli w dowolnej linii wygrywającej. Z racji 6 bębnów w grze, Sizzling 6 oferuje graczom znacznie więcej możliwości na wygrywanie, a potencjalne nagrody są naprawdę atrakcyjne.

Oczywiście wartości w tabeli ulegają zmianie wraz z wyborem innej stawki na rundę. Tak czy inaczej, potencjał stricte tych nagród w Sizzling 6 jest naprawdę bardzo dobry. W grze oprócz tej klasycznej metody rozliczania wygranych trafień, na nagrody zasługują losowania kombinacji BONUS. W ich skład wchodzą dowolne ikony owoców, o ile zdołają zapewnić ekran w większości jednakową ikoną.

Ściana ikon dowolnego owocu to gwarantowana nagroda w wysokości aż 100,000 żetonów, pięć zapełnionych bębnów w serii to już 10,00,0 a cztery pełne bębny tej samej ikony to premia w wysokości 4,000 żetonów.

Dodatkowo w ramach rozgrywki można spodziewać się wykręcenia dwóch ikon specjalnych, znanych jako legendarne funkcje bonusowe w popularnych grach owocowych.

  1. Scatter – kombinacje tego symbolu podlegają wypłacie bez względu na zasadę spójności linii wygrywających.
  2. Wild – ta ikona zdoła zastąpić każdą inną, a funkcja ta przydatna jest w niepełnych kombinacjach.

Na koniec każdej zwycięskiej rundy, gracz może skorzystać z dobrowolnej opcji walki o mnożnik wygranej do maksymalnej kwoty 50,000 żetonów. W tym celu wystarczy użyć trybu gry Gamble jako losowania, gdzie do zgarnięcia jest wygrana x2 lub jej utrata.

Cechy ogólne automatu Sizzling 6

Ta konkretna agra od Novomatic w wersji z sześcioma bębnami wciąż zalicza się do tradycyjnych gier wideo bębnowych. Jej sława zawdzięczana jest poprzednim wersjom slotów Sizzling, które swoją popularność zbudowały na prostym systemie rozgrywki i wysokim potencjałem wygrywania.

Sześciobębnowa gra Sizzling 6 to doskonała alternatywa dla prostych slotów z klasyczną ofertą. Gracze, którzy znudzili się grą na klasycznych ekranach 5×3, mogą zaznać innowacyjnej odmiany, w omawianej dziś grze.

Sizzling 6 automat do gry swoją nazwę zawdzięcza dostępności aż sześciu bębnów w popularnej konfiguracji 5 linii wygrywających. 18 pól do gry otwiera znacznie większe możliwości na wygrywanie, a tabela wypłat została poszerzona o jedno dodatkowe wartości dla trafień kompletu sześciu pełnych serii ikon.

Na szczęście producent zachował wypłaty nagród za trafienia już od 3 identycznych elementów, a cała rozgrywka została oceniona na zmienną z wynikiem RTP w wysokości 95,09%.

W ofercie Sizzling nie mogło zabraknąć popularnych rozwiązań bonusowych znanych z poprzednich wersji tej serii, a więc ikon Wild i Scatter, trybu Gamble i mnożników. Dodatkowo gracze tradycyjnie otrzymują od twórców możliwość gry automatycznej w pełnym ekranie, a atrakcyjnym dodatkiem jest również opcja bezpłatnej gry mobilnej na sprzętach opartych o system Android i iOS.

Design i sterowanie w Sizzling 6

Za kwestię sterowania i ustawień gry Sizzling 6 odpowiedzialny jest panel gracza zlokalizowany u dołu ekranu. To właśnie z jego pomocą odbywają się w grze wszelkie zmiany w ustawieniach oraz aktywowana jest rozgrywka.

Panel sterowania Sizzling 6 demo i oficjalnej wersji posiada szereg przydatnych przycisków. Wymieniając od lewej strony, dostępny jest klawisz MENU do sterowania całą grą, w tym dostępem do ustawień, pomocy, regulaminu. Następny w kolejności jest button TOTAL BET z przyciskami plusa i minusa jako manipulatorem do regulacji stawek. Z prawej strony natomiast widoczne są opcje specjalne jak MAXBET, AUTOPLAY i sam przycisk START.

Centralna część ekranu to nie tylko widok okna z symbolami, ale również panel informacyjny z wynikami i podstawowymi wskazówkami do gry. Pasek na samym dole w Sizzling 6 to już nawigacja z opcją szybkiego dostępu, zegar i numer seryjny okna gry.

Kwestia oprawy graficznej tej konkretnej gry od Novomatic stoi jak zwykle na wysokim poziomie. Slot wystylizowany jest na klasyczny widok okna gry Sizzling, czyli legendarnej gry owocowej. Oczywiście każda ikona jest odświeżona, a sam panel jest wyświetlany w bardzo dobrej rozdzielności. Rozgrywce towarzyszą subtelne animacje i efekty dźwiękowe.

Podsumowanie informacji i opinia o Sizzling 6

Biorąc pod uwagę szereg udogodnień zastosowanych w Sizzling 6 i porównując slot do jego poprzedników, gracze, którzy jeszcze nie testowali tej gry, a są fanami serii, powinni jak najszybciej sprawdzić się właśnie w tym automacie.

Sizzling 6 darmowa gra hazardowa spełnia wszystkie wymagania dobrej gry bębnowej, wzorowany był na prawdziwych legendach hazardowych, a dodatkowo doskonale sprawdza się wśród nowoczesnych produkcji. Za sprawą dobrej zmienności, wysokiego RTP i bardzo ciekawych bonusów, Sizzling 6 online plasuje się wysoko w rankingach gier owocowych.

Jeśli chcesz sprawdzić się w tej grze lub po prostu chciałbyś przetestować jej ofertę, nie czekaj i już teraz włącz slot za darmo na naszej stronie. Przetestuj wszelkie opcje i graj na wzór prawdziwych kasyn online. Sprawdź też inne recenzje i  wersje demo gier z naszej strony.