Starburst

Star Star Star Star Star

Starburst – opis slotu

Firma NetEnt, która działa na rynku od 1996 roku, jest jednym z pionierów w dostarczaniu ekscytujących i kultowych gier hazardowych dla graczy w sieci. Prowadzą pod względem jakości kasyn na żywo, jak również zapewniają pomoc graczom stawiającym pierwsze kroki w świecie hazardu online. Jednym z ich klasyków, który zadebiutował w 2012 roku jest Starburst automat do gry. Jest to wideoslot z atrakcyjną, żywą grafiką, w której diamenty mają piękne kolory i kuszą swoją rozmaitością. Przyciski do gry są duże i wyraźne co ułatwia rozgrywkę, wszystko jest czytelne. Prawdziwa uczta dla oczu!

Żeby zagrać w Starburst bez rejestracji, wystarczy wejść na naszą stronę. Następnie w wyszukiwarce wpisać nazwę gry Starburst online, a następnie cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie, całkowicie za darmo! Dzięki temu, gracz ma możliwość nauczenia się gry od podstaw, zobaczenia w jaki sposób generowane są dodatkowe spiny i inne bonusy. Dopiero gdy gracz będzie wiedział co i jak, może zdecydować się na grę na prawdziwe pieniądze.

Dodatkowe rundy bonusowe w Starburst

Wild Symbole w Starburst gra pojawiają się na bębnach numer 2, 3 i 4. Jeśli nowy Wild symbol pojawi się podczas ponownego spinu (re-spinu), rozszerza się i utrzymuje na miejscu razem z wcześniej rozwiniętymi symbolami Wild, aby ponownie zakręcić. Funkcja Wild wygasa w momencie, gdy podczas ponownego spinu nie pojawiają się żadne nowe symbole Wild.

Maksymalnie 2 dodatkowe symbole Wild mogą pojawić się po tym, jak symbol Wild aktywuje ponowne obrócenie, wyzwalając dodatkowy ponowny obrót lub maksymalnie 3 powtórki. Ponowne spiny są rozgrywane po tym samym zakładzie, co runda aktywująca powtórki.

Ogólnie szczegóły gry Starburst

Jest to wideo slot z niską zmiennością i RTP sięgającym wartości 96,09%. Minimalna wartość zakładu, jaki można postawić w Starburst demo to 0,10, a maksymalna wartość mieści się na poziomie 100 EUR. Nie ma tu jackpota jako takiego, jednak wersja mobilna dostępna.

Starburst automat posiada 5 bębnów i 3 rzędy, na których może pojawić się symbol Wild, z ponownymi obrotami i wygraną w obie strony. Możesz grać na 10 stałych liniach zakładów, na różnych poziomach zakładów i wartościach monet. Max Bet – oznacza grę za najwyższą wartość zakładu i przy danym poziomie (Level). Automatycznie gra w ustawioną przez gracza liczbę spinów (albo po prostu wystarczy posłużyć się do tego przyciskiem Auto).

Zasady i funkcje slotu Starburst

Tabela wypłat określa, jaką kwotę wypłacić graczowi za osiągnięcie idealnego zestawienia symboli. Poziom zakładu to liczba monet postawionych na linię zakładu. Wypłaca się pieniądze poprzez mnożenie symboli z mnożników znajdujących się w tabeli wypłat.

x3 x4 x5
BAR 50 200 250
Siódemka 25 60 120
Żółty klejnot 10 25 60
Zielony klejnot 8 20 50
Czerwony klejnot 7 15 40
Niebieski klejnot 5 10 25
Fioletowy klejnot 5 10 25

Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na aktywnej linii zakładu z obu stron. Wygrane z linii zakładu są wypłacane w kolejności od lewej strony na prawą i na odwrót. Dodawane są symultanicznie wygrane na niezależnych liniach zakładowych. Historia gry nie jest dostępna podczas grania za darmo. Monety – wyświetla liczbę monet, które gracz może postawić.

Dostępne są zaawansowane ustawienia automatycznej gry. Żeby je włączyć, należy wcisnąć przycisk Autoplay. Po lewej stronie pojawi się małe okno z opcjami. Klikając na “Advanced Settings” można ustawić, zaznaczając biały kwadrat po lewej stronie, że automatyczna gra się zakończy:

  • przy każdej wygranej,
  • jeśli pojedyncza wygrana przekroczy (po prawej można wpisać wysokość wygranej),
  • w przypadku powiększenia gotówki o (też uzupełniamy wysokość),
  • w przypadku zmniejszenia gotówki o (i tutaj również wskazujemy wysokość).

Symbol “i” w zielonym kółku to skrót do spojrzenia na Wild symbole oraz do tabeli wygranej. Klucz narzędziowy w lewym dolnym rogu to szybkie ustawienia gry, takie jak szybki spin, wciskanie spacji, żeby zakręcić i włączanie/wyłączanie ekranu intro.  Auto – to włączenie automatycznej gry. Znak zapytania to opcje dodatkowe i regulamin gry, z którym należy się zapoznać, aby mieć pewność. Na środku, u dołu ekranu symbol strzałek uruchamia zakręcenie, po lewej auto play, czyli gra automatyczna, po prawej ustawienie maksymalnego zakładu. Poniżej największych guzików wyświetla się ilość gotówki, wartość zakładu i wartość wygranej.

Czy warto zagrać w Starburst? Nasza opinia

Gra Starburst demo to ciesząca się niesłabnącą popularnością od 2012 roku. Jej stylistyka nie zestarzała się ani grama, dzięki czemu cieszy oko każdego gracza. Display gry jest bardzo czytelny i przejrzysty, nie trzeba mrużyć oczu, żeby doczytać wszystkie niezbędne informacje. Nawigacja po grze jest bardzo przyjazna użytkownikowi. Fajną opcją jest również to, że można pograć za darmo w naszym serwisie.

Kolorowe klejnoty dają pozytywny oddźwięk, przyjemnie jest na nie patrzeć. Nie rażą swoimi kolorami, tylko są w sam raz dostosowane do gry zarówno w dzień, jak i w nocy, przy słabszym oświetleniu. Zdecydowanie opcja warta sprawdzenia.