Stars Ablaze

Star Star Star Star Star

Recenzja automatu Stars Ablaze

Jeżeli jesteś fanem klasycznych owocówek to produkcja od Playtech czyli Stars Ablaze jest automatem który powinieneś sprawdzić. Mimo, że jest to slot hot spot deweloper wyposażył go w naprawdę sporo funkcji bonusowych takich jak „Blazing Bonus” który znacząco może podnieść naszą wygraną. W grze znajdziesz podstawowe symbole owoców oraz symbole bonusowe czy Wild. Z racji tego, że jest to klasyka, zarówno pod względem graficzny jak i animacji jest wierna tradycyjnemu wzorcowi gier owocowych.

Dobrym rozwiązaniem jest przetestowanie wszystkich dostępnych funkcji wykorzystując wersję Stars Ablaze demo. Znajdziesz ją na naszej stronie i całkowicie za darmo i bez rejestracji rozegrasz kilka rund i poznasz możliwości tego automatu. Nie musisz przejmować się z jakiego urządzenia korzystać ponieważ Playtech dostosował ten automat do praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych. Wszystko czego potrzebujesz to stały dostęp do internetu.

Funkcje bonusowe w automacie Stars Ablaze

Biorąc pod uwagę, że Stars Ablaze to automat klasyczny znajdziemy tutaj kilka naprawdę wyjątkowych funkcji bonusowych których zazwyczaj w tego typu grach ciężko uświadczyć. Na samym początku warto wspomnieć o symbolu Wild który może zastąpić wszystkie symbole w grze oprócz symbolu „Bonus” aby stworzyć zwycięską linię. Istnieje tutaj również gra bonusowa która jest aktywowana przez płonący symbol „Bonus” ułożony na bębnach 1, 3 i 5. Dodatkowa mini gra działa zupełnie inaczej niż zazwyczaj, nie ma tutaj darmowych spinów w zamian za to gracz wybiera owoce za którymi kryje się określona nagroda. W sumie wybieramy jeden owoc z każdego z 5 rzędów owoców. Poniżej przygotowaliśmy specjalną tabelę z wartością poszczególnych symboli w grze.

Symbole X2 X3 X4 X5
Wiśnie 5 15 40
Cytryna 10 25 100
Pomarańcza 15 50 200
Śliwka 25 100 400
Arbuz 30 150 800
Siódemka 5 60 300 2000
Płonąca Gwiazda 15 100 500 7500

Charakterystyka automatu Stars Ablaze

Stars Ablaze gra to klasyczny automat stworzony przez dewelopera Playtech. Posiada 5 bębnów, 3 rzędy i zaledwie 5 aktywnych linii, jednak mimo tak niewielkiej liczby linii dostępne funkcje zapewniają dobrą zabawę i atrakcyjne wygrane. Minimalny zakład na linię wynosi 0,01 natomiast maksymalnie możemy obstawić nawet 100 monet co w sumie gwarantuje maksymalną wygraną rzędy x7500 od stawki początkowej. Stars Ablaze to automat 777 o średniej zmienności, oznacza to, że możemy liczyć na dosyć częste wygrane.

Maksymalna stawka wynosząca nawet 500 monet na 5 linii sprawia, że możemy liczyć na kumulację praktycznie w każdym spinie. Tym bardziej, że zwrot dla gracza na poziomie 96,44% czyli więcej od większości automatów zapewnia sprawiedliwe zwroty i dużą szansę na wygraną. W grze występuje symbol Wild oraz symbol „Bonus” który w odpowiedniej konfiguracji przenosi nas do mini gry w której zawsze możemy liczyć na potężne wygrane. Jeżeli chcesz nieco bardziej przyspieszyć i zwiększyć swoje wrażenia z gry możesz również skorzystać z trybu automatycznego w którym komputer automatycznie dokonuje spinów przez określoną liczbę rund.

Co ważne Playtech dostosował ten automat do wszystkich urządzeń mobilnych. Dlatego nie ma znaczenia z jakiego urządzenia korzystasz. Stars Ablaze automat dostępny jest zarówno na urządzeniach z systemem iOS jak i Android.

W jaki sposób grać w Stars Ablaze?

Stars Ablaze automat do gry to klasyczna owocówka zbudowana w 100% na podstawie tradycyjnych automatów tego typu. Grafika jest żywa i przyciągająca uwagę. Dostępne są standardowe owoce takiej jak: arbuzy, wiśnie czy pomarańcze. Istnieje również gwiazda która jest najlepiej płatnym symbolem w grze. Playtech stworzył dosyć skromny automat który nie ma wielu przycisków na belce funkcyjne. Aby rozpocząć grę wystarczy dobrać stawkę od 0,01 do 100 monet. Po wybraniu stawki pozostaje użyć przycisku spin i rozpocząć zabawę. Poniżej przedstawiamy wszystkie przyciski dostępne w grze wraz z informacją o ich funkcji:

  • Zielony przycisk SPIN – rozpoczęcie gry i wprawienie w ruch bębnów.
  • „+” i „-” – Możliwość sterowania stawką w grze.
  • „i” – Przejście do zasad gry oraz tabeli płatności.
  • Symbol głośnika – możliwość sterowania dźwiękiem.

Pamiętaj aby zawsze zapoznać się z zasadami przypisanymi automatu. Znajdują się tam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące mechaniki gry które ułatwiają poruszanie się po grze w momencie gdy już zaczniemy zabawę. Wykluczy to również wszelkiego rodzaju błędy które mogą skutkować utratą gotówki.

Opinia o automacie Stars Ablaze

Gra Stars Ablaze online to przede wszystkim multum rozrywki dla fanów klasycznych gier owocowych. W grze znajduje się kilka funkcji bonusowych które w znaczący sposób poprawiają dynamikę gry i ogólną grywalność. Przede wszystkim twórca gry udostępnił dodatkową grę bonusową która polega po prostu na wybraniu symboli pod którymi ukryte są nagrody pieniężne. Największym jednak pozytywem tego automatu są duże wygrane i stawki które gwarantują dobrą zabawę.

Na śmiałków którzy zdecydują się zagrać czeka tutaj maksymalna wygrana na poziomie x7500 od zakładu. Tak dobra tabela wypłat połączona z RTP na poziomie 96,44% sprawia, że zarówno ilość nagród jak i ich wysokość jest na stosunkowo dobrym poziomie. Przed rozpoczęciem gry warto również skorzystać z darmowej wersji gry hazardowe Stars Ablaze bez rejestracji którą możesz odnaleźć na naszej stronie.