Super Sevens and Fruits

Star Star Star Star Star

Super Sevens and Fruits – szczegółowa recenzja

Playson już ponad dekadę tworzy gry dla sektora iGamingu. W swoim portfolio ma już blisko 150 tytułów, wśród których można wyróżnić gry wpisujące się we wszystkie popularne kategorie. Od gier przygodowych, przez „Book of…”, po klasyczne gry owocówki. Wydana w 2020 roku gra Super Sevens and Fruits online wpisuje się w ostatnią z tych kategorii. Pomimo ogromnej powtarzalności owocówek, Playson znalazł sposób na przedstawienie swojej oryginalnej wizji i  pomysł okazał się sukcesem, ponieważ rok później pojawiła się nowa wersja tej samej gry, ale już z sześcioma bębnami.

Tematycznie automat hot spot raczej nie jest w stanie nikogo zaskoczyć. Zgodnie z ogólnymi założeniami tworzenia takich gier, twórcy nie silili się na wymuszone przedstawianie dodatkowych treści i zaprezentowali swoim odbiorcom dokładnie to, czego oczekuje się po produkcji tego typu – typową maszynę ze standardowym zestawem owoców o doskonale znanej hierarchii. Część odbiorców z pewnością uzna to za minus, ale doświadczeni gracze przymkną na to oko i uznają za zaletę. Tutaj po prostu uruchamia się grę i od razu przechodzi do losowania kolejnych kombinacji.

Jeżeli już mowa o grze, to pomimo tego, iż ta produkcja jest wyjątkowo łatwa w interpretacji i obsłudze, to gorąco zachęcamy do wypróbowania jej w wersji Super Sevens and Fruits Demo, która jest stale dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy kliknąć ikonę gry i można zacząć zabawę. Gracz otrzyma potężny zastrzyk fikcyjnych pieniędzy i może się bawić tak samo, jak tymi prawdziwymi. Jedyną różnicą jest to, że wygranych nie można wypłacać. Po wyłączeniu gry wszystko zostaje zresetowane do stanu początkowego. Dzięki temu można bez ryzyka dokładnie przetestować grę i zdecydować czy chce się przy niej bawić na poważnie.

Bonusy oraz potencjalne wygrane Super Sevens and Fruits

Wygrane, na które można natrafić, tworzą się na klasycznych zasadach. Slot ma pięć stale aktywnych linii, na których muszą pojawić się przynajmniej trzy lub dwa (wiśnie) takie same ikony. Przy zakładzie wynoszącym 1, potencjalne nagrody za trafienia wyglądają następująco.

Symbol X2 X3 X4 X5
Wiśnie 0,6 4 10 40
Śliwka, Cytryna, Pomarańcze 4 10 40
Winogrono, Arbuz 10 40 100
Siódemka 20 200 1 000
Gwiazdka 2 10 50

Jak widać, potencjalne nagrody mogą być naprawdę wysokie. To efekt klasycznej owocówki, w której twórcy skupiają swój potencjał przede wszystkim na kombinacjach wygrywających. Funkcje specjalne w Super Sevens and Fruits automat pełnią raczej drugoplanową rolę. Twórcy wprowadzili dwa udogodnienia, które ułatwiają trafianie wygranych.

  • Scatter – gwiazdka wypłaca wygrane bez względu na przebieg linii wypłacających. Wystarczy, że w dowolnym miejscu na ekranie pojawi się ich konkretna liczba i gracz ma pewność otrzymania stosownej nagrody.
  • Siódemki – wypłacają ponadprzeciętne nagrody za kombinacje tworzone z symboli, które ze sobą sąsiadują w dowolnym ułożeniu.

Gracz może także w dowolnej chwili uruchomić automatyczną rozgrywkę oraz ustawić przyspieszenie rozgrywki. Obydwie funkcje z pewnością przypadną do gustu bardziej doświadczonym graczom, którzy preferują szybką rozgrywkę, z większą liczbą obrotów.

Specyfikacja gry Super Sevens and Fruits

Pod względem mechaniki slot nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale dokładnie tego należy spodziewać się po takiej produkcji jak Super Sevens and Fruits gra. Automat ma pięć rolek i każda z nich losuje po trzy ikony. Wygrane formują się na pięciu stale aktywnych liniach. To wszystko tworzy sztandarowy format, który z pewnością jest doskonale znany praktycznie każdej osobie, która miała przynajmniej minimalną styczność z maszynami do gier. RTP to solidne 95,89%, czyli zawsze można liczyć na trafienie czegoś „dużego” i otrzymanie ponadprzeciętnej wygranej, która pozwoli na zakończenie rozgrywki na plusie.

Oprócz wysoko płatnych, standardowych kombinacji, gra urozmaica zabawę Scatterem oraz specjalnym sposobem formowania wygranych z siódemkami. Ponadto gracz może bawić się z funkcjami automatycznej rozgrywki lub przyspieszenia. Wszystko to zostało dostosowane do rozgrywki na urządzeniach mobilnych. Pomimo swojej prostoty, to nadal nowoczesny automat do gier, który spełnia wszelkie standardy i doskonale spisuje się na wszystkich urządzeniach przenośnych.

Jak wygląda rozgrywka w Super Sevens and Fruits?

Gra została opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej oprawy wizualnej. Niech nikogo nie zwiedzie tematyka rozgrywki, która często sprawia, że twórcy sobie folgują i stosują uproszczoną wersję gry 777. W tym przypadku jest wręcz odwrotnie. Wszystko ma bardzo wysoką rozdzielczość – nawet tło pomimo tego, że jest prostą czerwoną grafiką, wygląda ładnie. Do tego dochodzi złote wykończenie ekranu gry oraz niesamowicie dopracowane, soczyste obrazki z owocami. To sprawia, że aż chce się kręcić dalej, żeby móc trafiać kolejne wygrane z nimi związane. Animacje są płynne i standardowe – podczas kręcenia obrotów na tej grze, raczej nie należy liczyć na nic nadzwyczajnego związanego z tym aspektem.

W dolnej części i z prawej strony ekranu zamieszczono interfejs gracza. Pozwala on odczytywać saldo konta, wygraną oraz wartość stawki za obrót. Użytkownik może sobie zastosować zakład, włączyć losowanie, uruchomić automatyczną rozgrywkę oraz jej przyspieszenie. Dodatkowo w prawym dolnym rogu znajdują się trzy mniejsze ikony, które oznaczają: włączenie/wyłączenie dźwięku, przejście do tabeli wypłat oraz uruchomienie ustawień aplikacji.

Najistotniejszym krokiem dla nowego gracza – bez względu na to, czy bawi się na poważnie, czy w Super Sevens and Fruits bez rejestracji, będzie wspomniana tabela wypłat oznaczona ikoną „i”. Zapewnia ona wgląd we wszystkie symbole oraz potencjalne wygrane, które można z ich pomocą trafić. Twórcy dokładnie opisują zasady działania bonusów oraz przebieg wszystkich pięciu linii.

Super Sevens and Fruits – podsumowanie rozgrywki

Super Sevens and Fruits automat do gry to produkcja, która na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od innych owocówek. Ma ten sam format, podobną charakterystykę rozgrywki, tę samą hierarchię wartości symboli oraz praktycznie nie zawiera funkcji specjalnych. Czy to źle? Bynajmniej. Fani gier losowych, a zwłaszcza miłośnicy owocówek dokładnie tego oczekują od gier tego typu i w tym przypadku z pewnością się nie zawiodą. Zwłaszcza że Playson przyłożyło się do tej produkcji i stworzono grę o bardzo wysokiej jakości grafiki.

Dlatego, jeżeli ktoś lubi owocówki i ma już dość tych wszystkich archaicznych produkcji, to ten slot z 2020 roku z pewnością będzie dla niego idealną odskocznią. Zachęcamy do wypróbowania gry hazardowej za darmo na naszej stronie i przygotowania się do rozgrywki na poważnie, gdzie oczywiście życzymy jak największych wygranych!