Supra Hot

Star Star Star Star Star

Jeśli lubisz maszyny slotowe z grupy Hot Spot, to jesteśmy przekonani, że dziś mamy dla Ciebie nie lada gratkę. Mowa o grze zatytułowanej Supra Hot online, którą znajdziemy w portfolio firmy Greentube. Została ona wydana na rynek w 2015 roku i choć nie rzuca na kolana swoją oprawą graficzną, to jednak ma w sobie to „coś”, co przyciąga graczy przed ekrany komputerów lub telefonów i nie pozwala im się oderwać od rozgrywki. Dziś właśnie ten ciekawy tytuł chcemy dla Ciebie opisać, zatem zapraszamy do poświęcenia kilku minut na lekturę naszej recenzji.

Oczywiście zawsze uzupełniamy nasze artykuły o możliwość zagrania w opisywaną grę – dlatego też dziś także przygotowaliśmy dla Ciebie Supra Hot demo. Jest to specjalnie przygotowana wersja, która nie obsługuje żadnej prawdziwej waluty, a jedynie pieniądze wirtualne. Oznacza to, że po uruchomieniu gry dostajesz pewną liczbę żetonów do obstawiania, a wszystkie wygrane wypłacone zostaną w ten sam sposób – nie da się ich wymienić na pieniądze. Ale nie licząc tego, masz do czynienia z pełnoprawną wersją gry!

Jest to znakomity sposób na poznanie Supra Hot bez rejestracji, zrozumienie zasad automatu online, nabranie doświadczenia przed zagraniem już na prawdziwe pieniądze w dowolnie wybranym przez Ciebie kasynie online lub po prostu na zapewnienie sobie wielu godzin wspaniałej, zupełnie darmowej zabawy. Nie musisz spełniać żadnych warunków, podawać nam swoich danych, wpłacać pieniędzy itp. – uruchom Supra Hot na dowolnym urządzeniu i baw się dobrze kręcąc bębnami bez ograniczeń!

Funkcje specjalne dostępne w grze Supra Hot

Jako że Supra Hot automat jest prostą darmową grą hazardową z grupy Hot Spot lub nawet owocówek, to nie powinieneś spodziewać się tutaj wyjątkowo rozbudowanej funkcjonalności dodatkowej. Nie znajdziesz tutaj Wildów, czy Scatterów, nie mówiąc o innych opcjach. Jedynym rozwiązaniem odbiegającym od standardu „czystych” gier slotowych jest funkcja podwajania wygranej w momencie, gdy w oknie gry ujrzysz 12 jednakowych symboli owoców. Inaczej mówiąc – mamy tutaj 25 aktywnych linii wygranych, co oznacza, że jeśli zagrasz na maksymalną stawkę, to zamiast 5 tysięcy monet otrzymasz wygraną wynoszącą dwa razy więcej, czyli 10 tysięcy monet.

A tak przedstawia się sama tabela wygranych dla tego tytułu. Wartości w niej przedstawione wyrażone są w monetach dla najwyższej dopuszczalnej przez grę stawki zakładu wynoszącej 50 monet.

Nazwa symbolu 3 symbole 4 symbole
Pomarańcze, wiśnie, śliwki, cytryny 50 200
Gwiazdy 300 3 000
BAR 200 2 000
X 30 100
Czerwone siódemki 800 8 000

Podstawowe cechy automatu do gry Supra Hot

Supra Hot to maszyna slotowa, którą możemy zaliczyć do kategorii gry Hot Spot. Jest to ta grupa tytułów, które nie oferują jakość specjalnie rozbudowanej liczby dodatkowych opcji i funkcji. Ale za to możemy w nich znaleźć proste reguły, nieskomplikowaną tabelę wygranych, którą z łatwością zapamiętasz i co najważniejsze – wyjątkowo dynamicznie zmieniającą się sytuację w oknie gry. I właśnie tego rodzaj grą jest Supra Hot automat do gry.

Jeśli spojrzymy na stronę techniczną, to mamy tutaj do czynienia z układem 4×3 oznaczającym cztery bębny i trzy rzędy symboli, co jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Ten automat do gry dysponuje także 25 aktywnymi liniami wypłat wytyczonymi w oknie gry. Supra Hot pozwala na naprawdę sporą rozpiętość zakładów, bo można postawić tutaj od 0,01 monety na spin, do nawet 50 monet. Wszystko jednak zależy od tego, czy wersja, jaką znajdziesz w swoim kasynie, pozwala na ręczną zmianę liczby aktywnych linii wygranych. Uzupełniając informacje techniczne chcemy tylko dodać jeszcze, że współczynnik opłacalności (określany także jako RTP od angielskiego terminu Return to Player) wynosi tutaj 95,20%, a sama gra 777 ma zmienność średnią lub wysoką, w zależności od rozwoju wydarzeń na bębnach.

Supra Hot gra nie zawiera natomiast żadnych dodatkowych opcji. Nie znajdziemy tutaj choćby Scatterów, Wildów, darmowych spinów, progresywnych pul nagród (jackpotów), mnożników wygranych, czy też bonusowych gier. To jest po prostu nieskomplikowany automat owocowy, który nie zawiera zbędnych ozdobników.

Jak wygląda rozgrywka w grze Supra Hot?

Oprawa wizualna gry Supra Hot nie jest zbyt imponująca, z pewnością wiele innych gier wygląda po prostu lepiej. Nie oznacza to jednak, że mamy do czynienia z nieestetycznie wykonanym tytułem – to byłoby dość krzywdzące. Supra Hot została dobrze zaprojektowana i starannie wykonana, grafika jest bardzo prosta i przejrzysta, symbole owoców są duże i jeśli na przykład grasz na telefonie, to nie będziesz mieć żadnych problemów z ich odróżnieniem.  Tło dla okna gry ma przygaszoną kolorystykę w odcieniach żółci i czerwieni. Nie można powiedzieć, że tytuł ten wygląda źle, po prostu widać po nim upływ czasu. Co jednak nie wpływa na grywalność!

Aby rozpocząć grę, musisz najpierw ustawić wysokość zakładu na kolejny spin korzystając z prostego, przejrzystego i estetycznie wykonanego panelu sterowania. Zawiera on kilka typowych elementów, jak wartość salda i zakładu, informacje o wygranej, tryb gry automatycznej oraz oczywiście duży, zielony przycisk START służący, jak łatwo się domyślić, do rozpoczęcia kręcenia bębnami.

Jeśli pierwszy raz grasz w Supra Hot, to na pewno docenisz przycisk MENU. Znajduje się on na lewym końcu panelu sterowania, jest czarny i ma żółty napis oraz obwódkę tego samego koloru. Po jego kliknięciu rozwinie się kilka opcji do wyboru – wybierz PAYTABLE & INFO. Wtedy będziesz mógł zapoznać się ze streszczeniem podstawowych informacji o grze oraz poznać tabelę wypłat dla wybranej przez siebie stawki zakładu. A gdy już będziesz pewien tego, że wszystko zrozumiałeś – to pozostaje Ci tylko rzucić się w wir zabawy kręcąc bębnami i spędzając mile czas!

Supra Hot – ocena końcowa

Jak zapewne sam zdążyłeś się już przekonać, Supra Hot cechuje się niezbyt imponującą grafiką i praktycznie brakiem opcji dodatkowych. W teorii jest więc raczej miernym tytułem. Ale wystarczy zagrać tylko chwilę, by przekonać się, że tak naprawdę jest zupełnie inaczej. Tytuł ten cechuje się wyjątkową grywalnością, na bębnach ciągle coś się dzieje i ogólnie trudno się oderwać od gry – zawsze ma się ochotę ten jeszcze jeden, już naprawdę ostatni raz zakręcić bębnami i zobaczyć, co wypadnie w oknie gry. Zagraj sam, choćby w wersję demo i przekonaj się sam, że mamy rację! A jeśli zdecydujesz się na odmianę kasynową, to życzymy samych owocnych zakręceń i wielu wygranych!