Sweet Bonanza

Star Star Star Star Star

Sweet Bonanza recenzja online

Sweet Bonanza to propozycja nowoczesnej gry w klimacie slotów online, lecz z nieco odmiennym systemem rozliczania wygrywających kompletów. W tym automacie do gry zastosowane zostały funkcje losowania i nagradzania trafień w systemie Cluster Pays, co oznacza, że klasyczne linie wygrywające nie znalazły tutaj zastosowania. Każda wygrana w Sweet Bonanza automat to seria sąsiadujących ikon, a szczegółowy opis działania i mechaniki tej gry zostanie opisany w dalszych częściach recenzji.

Sweet Bonanza automat do gry to kolorowy i cukierkowy slot, w którym znaleźć można popularne ikony owocowe oraz rzadko spotykane dodatki. Na graczy poszukujących nietypowych wrażeń czeka tutaj kilka ciekawych bonusów, a sama obsługa i klimat gry naprawdę potrafią zaciekawić i wciągnąć. Już teraz sprawdź nową propozycję Pragmatic Play i przetestuj wszystkie funkcje bez dodatkowych opłat. Graj w dowolnym miejscu i z każdego urządzenia bez rejestracji. Uruchom Sweet Bonanza demo i ciesz się pełną wersją gry. Włącz automat do gry już teraz!

Dodatki i oferta bonusowa Sweet Bonanza

Z oferty dodatkowej w grze Sweet Bonanza dostępnych jest kilka ciekawych rozwiązań dla ułatwienia i urozmaicenia rozgrywki. Funkcje specjalne w tej grze dzielą się na tryby:

  1. Zakład Ante – ten dodatek pozwala graczom na zwiększenie szansy wygranej o x25 poprzez aktywację mnożnika 25% dla losowania. Dodatkowo podczas gry z tym trybem rośnie szansa na trafienie symbolu specjalnego Scatter.
  2. Funkcja opadania – ta funkcja to odpowiednik klasycznego respina. Każda trafiona kombinacja zostaje aktywowana, zlicza sumę wygranych i znika, a na jej miejsce spadają kolejne ikony. W przypadku trafienia kolejnych kombinacji gra ponawia cały proces. Tryb opadania trwa do momentu pojawiania się kolejnych zwycięskich kombinacji, a slot nie ma ograniczeń dotyczących reaktywacji tego trybu.
  3. Darmowe Obroty – 10 darmowych obrotów przysługuje każdemu, kto wypisuje na ekranie minimum 4 symbole Scattera. Trafienia tej ikony nie podlegają kombinacji i są zaliczane ze wszystkich pól w dowolnej lokalizacji na ekranie gry. Losowanie 3 Scatterów podczas rozgrywania darmowych rund aktywuje kolejne 5 free spinów. Ciekawą opcją dodatkową w tym trybie jest odblokowanie nowego symbolu, który aktywuje losowe mnożniki łącznej wygranej do nawet x100.
  4. Gry Ryzyka – istnieje 5 poziomów ryzyka, w których gracz może wybierać podczas klasycznej gry.

Zwykła rozgrywka przewiduje trafienia symboli na klasycznych zasadach ogólnodostępnej tabeli wypłat. Każda kombinacja ma zadeklarowane wartości, które decydują o wysokości ostatecznej wygranej, a ich suma zależy od aktualnej stawki na grę. Poniżej zamieszczamy przykładowe wartości dla połowy najwyższego beta w Sweet Bonanza gra online.

Symbol 8 – 9 symboli 10 – 11 12 +
Czerwone Serce 400 1,000 2,000
Fioletowy Kwadrat 100 400 1,000
Zielony Sześciokąt 80 200 600
Niebieski Owal 60 80 480
Jabłko 40 60 400
Śliwka 32 48 320
Arbuz 20 40 200
Winogrono 16 36 160
Banan 10 30 80

Lizak jako Scatter wypłacalny jest za trafienia w konkretnych ilościach. W przypadku stawki 50 żetonów na spin komplety tej ikony mają równowartość:

  • 4 – 120 żetonów.
  • 5 – 200 żetonów.
  • 6 – 2,000 żetonów.

Specyfikacja slota Sweet Bonanza

Producentem oprogramowania w Sweet Bonanza online jest znana firma Pragmatic Play. Programiście tego studia zdecydowali się na wydanie gry o nietypowym systemie rozliczania trafień.Ekran gry w Sweet Bonanza to widok 6×5. 6 bębnów zrzuca losowe ikony, a mechanika gry wyszukuje komplety trafień na podstawie sąsiadujących elementów. Użytkownicy tej gry mogą wybierać zakłady z zakresu od 0,25 do nawet 125 żetonów na jeden obrót. Na graczy czekają tutaj liczne systemy bonusowe, w tym darmowe gry i ikona Scatter. Dodatkowo aktywne są tryby ryzyka i funkcja autoplay. Gra działa na urządzeniach mobilnych bez instalacji dodatków i zewnętrznych aplikacji. Stosunkowo wysoki wskaźnik RTP w wysokości 95,51 % to kolejny atut tej nietypowej gry.

Zasady gry w Sweet Bonanza

Głównym zadaniem gracza w tym automacie jest obstawanie spinów poprzez wybór swojej stawki. Do wyboru pozostaje wiele różnych zakładów oraz dodatkowy tryb zwiększającym szansę na wygraną – zakład podwójnej szansy. Do dyspozycji graczy pozostaje darmowa wersja mobilna i opcja gry automatycznej z szerokim zakresem indywidualnych ustawień. Przydatna podczas zabawy może być opcja gry na pełnym ekranie. Widok okna gry utrzymany jest w cukierkowym stylu. Widok przedstawia duży ekran do gry i minimalistyczne menu u dołu screenu. Animacje i podkład dźwiękowy w Sweet Bonanza nadają grze oryginalnego klimatu i zachęcają do dalszej gry, a zmiana tempa audio i ożywienie otoczenia przy trafieniach nadaje grze klimatu.

Sweet Bonanza – ostateczna opinia

Gracze preferujący nietypowe rozwiązania i dobrą jakość z pewnością będą zachwyceni tym automatem. Gra Sweet Bonanza bez rejestracji jest prosta w obsłudze i bardzo przyjemna w użytkowaniu. Zautomatyzowane mechanizmy rozliczania wygranych i bonusów mają duży wpływ na wygodę i ergonomię rozgrywki. Wysoki współczynnik RTP i darmowa wersja mobilna to główne atuty tego slota. Koniecznie przetestuj, jak wygląda gra i zobacz jak wygrywać. Uruchom darmową grę hazardową Sweet Bonanza demo z naszej strony i aktywuj darmowe żetony na nielimitowane testy przed rozgrywką na prawdziwe pieniądze. Życzymy powodzenia!