Syndicate

Star Star Star Star Star

Klimaty gangsterskie to coś, co na automatach hazardowych lubimy najbardziej – są one kreatywne, często korzystają ze świetnych, rozbudowanych i pomysłowych funkcji dodatkowych. Do tego dochodzi też kwestia grafiki i naprawdę pomysłowych symboli – w końcu z gangsterami kojarzy nam się sporo rzeczy.

Te wszystkie zalety zbiera w sobie Syndicate gra produkcji Evoplay. Automat podczas naszej recenzji wciągnął nas na długie godziny i jesteśmy pewni, że wciągnie także ciebie. Nie będziemy zatem przedłużać, bo do opisania jest sporo, ale chcemy jeszcze zachęcić cię do zagrania w demo automatu, które znajdziesz na naszej stronie! Wersja testowa nie wymaga rejestracji czy logowania do serwisu – wystarczy, że uruchomisz grę, by móc testować ją tak długo, jak tylko będziesz chciał.

Jakie opcje bonusowe ma automat Syndicate?

Naszą recenzję zaczniemy od niewątpliwie najbardziej rozbudowanej części tej gry – czyli od jej bonusów. By dobrze je opisać, musimy jednak zacząć od opisania symboli, jakie spotkasz na bębnach. Dzielą się one na 3 kategorie – Gangsterów, Złe Dziewczyny i Wściekłych Chłopaków. Wszystkie mają podobne kolory, a także specjalnych szefów – to właśnie z nimi związane są bonusy na slocie.

Trafienie odpowiedniej ilości tego samego szefa – Cesare, Bonity lub Franka – nagradza respinem lub darmowymi spinami. W przypadku 6 symboli otrzymamy pierwszą nagrodę, trafiając co najmniej 8 – zgarniemy taką ilość darmowych gier, jak ilość symboli Szefów. Pełnią oni funkcję Scatterów.

Podczas darmowych gier, tylko trafiony przez nas boss będzie pojawiał się w grze i dostanie on dodatkową funkcję symbolu Wild – zatem w Syndicate online będzie on mógł zastąpić każdy inny symbol, dając nam dodatkowe wygrane. Gdy uda nam się zdobyć wygraną, wszystkie symbole zostaną na swoim miejscu, a my zostaniemy nagrodzeni darmowym respinem. Proces ten będzie powtarzany tak długo, jak na bębnach pojawiać się będą dodatkowe symbole powiększające naszą kombinację.

W grze pojawia się też zwykły symbol Wild, przedstawiony jako sztabka złota. Może on zastąpić prawie każdy inny symbol – poza Scatterem – tym samym dając nam dodatkowe wygrane. Nie pojawia się on jednak na bębnie 1, a także podczas darmowych gier. To już wszystkie funkcje bonusowe gry, wróćmy teraz jednak do podstawowych symboli gry. Tych jest aż 15 – po 5 na każdą z grup – i wypłacają one następujące wygrane:

Symbol x3 x4 x5
Tonny 0,20 0,50 5
Johnny 0,20 0,40 2,50
Terry 0,10 0,30 2,50
Billy 0,20 0,30 2
Gleam 0,10 0,30 1,50
Pinkie 0,10 0,20 1,20
Wolf 0,10 0,30 2
Bob 0,10 0,30 1,20
Jason 0,10 0,20 1
Gotówka, Muszka 0,10 0,20 0,40
Bomba, Zapalniczka, Pistolet, Nóż 0,10 0,20 0,30

Wszystkie te wygrane będziesz musiał pomnożyć przez postawiony przez ciebie zakład, by otrzymać swoją wygraną. Zrobi to za ciebie także gra, podając ci informację o dokładnej wygranej po jej trafieniu!

Czym cechuje się Syndicate?

Wiesz już o wszystkich bonusach gry – a jak w ogóle zbudowany jest automat? Składa się on z 5 bębnów oraz 4 poziomych linii. To nieco rzadszy rodzaj budowy. W przypadku takich gier często brak klasycznych linii wygrywających i tak samo jest w Syndicate automat do gry – slot zamiast nich nagradza kombinacje symboli znajdujących się obok siebie na następnych bębnach. W ten sposób zyskujemy 1024 różne sposoby na wygraną!

Czy rozbudowane opcje symboli Scatter i Wild powodują, że gra ma gorsze RTP? Niestety tak – wynosi ono 95.2%. To wynik nieco poniżej średniej, ale nie powinien on też sprawić, że zrezygnujesz z zabawy na automacie – wskaźnik zawsze budowany jest na podstawie tysięcy gier, więc grając ich kilkanaście na pewno będziesz mógł liczyć na częstsze wygrane.

Jeżeli grałeś w inne automaty firmy Evoplay to na pewno nie zdziwi cię dobór stawek na automacie. Minimalny zakład to tutaj 0,10 kredytów, a stawka maksymalna wynosi 500. Im więcej postawisz, tym więcej możesz wygrać, chociaż warto wybierać stawkę rozgrywki rozważnie i nie ryzykować zbyt mocno. Gdy będziesz grać na automacie, pamiętaj by rozważnie dysponować swoją gotówką i nie ryzykować jej całej na jeden czy dwa spiny – o wiele lepiej wyjdziesz na stopniowym zdobywaniu nowych środków do gry poprzez granie za mniejsze zakłady!

Zaletą automatu jest także jego tryb mobilny – na automacie zagrasz na telefonie czy tablecie, nawet o starszym systemie operacyjnym, gdyż do zabawy niepotrzebne jest pobieranie dodatkowych aplikacji. Plusem Syndicate demo jest również grafika slotu – bardzo przyjemna dla oka, z bohaterami czy tekstami przywodzącym na myśl popularne gry wideo o gangsterach. Poza tym w grze, bez względu na to, gdzie grasz, możesz skorzystać z trybu automatycznego, a także z trybu turbo, który przyspieszy slot.

W jaki sposób gra się na automacie Syndicate?

Pomówmy teraz o tym, jak w ogóle grać na slocie. Jeżeli grasz na nim po raz pierwszy, lub wracasz do niego po pewnym czasie, koniecznie zacznij od przeczytania instrukcji gry. Znajdziesz ją w menu, które otworzysz przyciskiem z lewego dolnego rogu ekranu. Instrukcja dokładnie opisze działanie funkcji bonusowych, przedstawi też graficznie działanie wygrywających kombinacji gry.

Po krótkiej lekturze możesz już zabierać się do zabawy – slot uruchomisz okrągłym przyciskiem na jego środku. Dłuższe naciśnięcie pozwoli na uruchomienie wspomnianego już trybu auto. Dostosować go możesz w menu gry, wchodząc do niego przyciskiem koła zębatego z prawego rogu.

Jeżeli nie chcesz grać za domyślną stawkę, która w Syndicate automat wynosi 10 kredytów, naciśnij na przyciski + i – umieszczone obok napisu Bet. Możesz też nacisnąć na tę sekcję, by otworzyć suwak, którym dokładnie dostosujesz stawkę, za jaką chcesz grać. Po prawej stronie zobaczysz swoją ostatnią wygraną, a po lewej – obecny bilans konta. Po każdej wygranej, tak jak pisaliśmy, automat pokaże ci także wygraną na bębnach.

Syndicate – co myślimy o grze?

Czas spędzony z tym automatem – nawet grając w Syndicate bez rejestracji w wersję demo – był czasem świetnie spędzonym. Gra naprawdę zachwyca swoimi bonusami i ich złożonością, ale podoba się także oku – stylizowana na komiks grafika zapada w pamięć i wyróżnia się na tle konkurencji.

Dlatego nie możemy zakończyć tej recenzji w żaden inny sposób jak zachęć do zabawy w ten automat do gry. Bez względu na to, czy już planujesz granie na nim w kasynie online na gotówkę, czy wyłącznie darmową zabawę w wersję testową, gra zapewni ci naprawdę dużo godzin rozrywki, od której trudno będzie ci się oderwać!