Tetri Mania

Star Star Star Star Star

Tetri Mania online – nasza recenzja slotu

Kto z Was w dzieciństwie nie uwielbiał spędzać godzin na rozgrywki w tetrisa? Gra ta, to prawdziwa nostalgiczna podróż w świat przeszłości. Zaprasza nas w nią nie kto inny, a sam Wazdan, dobrze już znany producent gier slotowych. Producent ten słynie z produkcji typowych slotowych klasyków nawiązujących wyglądem do maszyn retro. Tym razem producent gier hazardowych połączył dwa światy: klasyczny, retro automat, nawiązujący tematycznie do znanego wszystkim tetrisa. Sprawia to, że do gry podchodzimy jak do dobrze znanego przyjaciela z dzieciństwa

Gra wita nas przyjemną kolorystyką. Nasz wzrok będzie podążał za karcianymi symbolami od asa, do 9. Spotkamy też ulubione symbole wszystkich graczy: Wild i Scatter. U nas na stronie możecie zagrać w Tetri Mania bez rejestracji. Dajcie się wciągnąć w magiczny świat tetrisa, poćwiczcie Tetri Mania automat do gry i sprawdźcie ile możecie zyskać!

Co uzyskacie w Tetri Mania gra?

Jak już wspomnieliśmy, Wazdan przygotował dla Was w tym slocie symbole Wild i Scatter. Symbolem Wild jest zadziorny Joker, z kolei symbolem scatter moneta. Te symbole są bardzo popularne wśród graczy kasyn online. Joker zastępuje wszystkie symbole oprócz monety (scatter) i tworzy on niezależne połączenia, dodatkowo podwaja każdą wygraną!

Symbol monety, czyli scatter, daje nam wygraną niezależnie od tego, czy znajduje się aktualnie na jakiejkolwiek obstawianej przez nas linii wygrywającej. Gdy wylosujemy od 4 symboli w górę, to mamy szansę na 15 a nawet 30 darmowych obrotów. To nie koniec bonusów, mamy tutaj też znak zapytania, jeżeli utworzy on ciąg trzech symboli pod rząd dostajemy rundę bonusową!

Symbol x3 x4
Joker 5 50
Moneta 15 darmowych spinów 30 darmowych spinów
Znak Zapytania 1 – 5 5 – 20
K 0,4 2
A 1 4
Q, J 0,3 0,6
9,10 0,2 0,4

Co cechuje Tetri Mania automat?

Za oprogramowanie tej wyjątkowej gry retro odpowiedzialny jest Wazdan, który znany jest z efektownie i prosto zaprojektowanych slotów, często nawiązujących tematycznie do przeszłości i klimatu lat 80’, tak samo jest w przypadku Tetri Mania, tetris to gra już kultowa i to właśnie do niej tym razem postanowił nawiązać Wazdan.

Mamy przed sobą klasyczny slot, w wesołej i przyjemnej kolorystyce. Gra zaoferuje Wam 9 linii wygrywających i 4 bębny. Minimalny zakład którego dokonacie, to 0,10 FUN na jedną linię, maksymalny to 100,00 FUN, również na jedną linię. Gracz może się spodziewać naprawdę uczciwego RTP, które w przypadku tej gry wynosi 96,43%. Jest też szansa na potężnego JackPota, który może wynieść nawet 1,400 za jeden zakład! Wazdan rozpieszcza nas bonusami, znajdziemy zarówno symbol Wild (joker), oraz Scatter (moneta), dodatkowo jest też znak zapytania, który także funduje dodatkowe kręcenia.

Gra posiada również opcję automatycznego kręcenia. W grze nie ma możliwości trybu wieloosobowego, musi wam wystarczyć gra solo. Grą możecie cieszyć się z każdego dowolnego urządzenia, ponieważ oczywiście dostępna jest w wersji mobilnej. Przetestujcie to na własnej skórze grając w Tetri Mania demo na naszej stronie.

Jak jest zbudowana Tetri Mania?

Wazdan dba o przejrzystość i prostotę budowy swoich slotów.

  • Pasek nawigacji znajdziemy jak zawsze na dole. Na jego środku skontrolujecie wysokość aktualnej stawki,
  • Po prawej stronie znajdziecie przycisk odpowiedzialny za ręczne uruchamianie gry złożony z dwóch strzałek tworzących okrąg, a także włączycie tryb gry automatycznej, przez kliknięcie przycisku play (strzałka).
  • Mały symbol żółwika również po tej stronie nawigacji uruchamia spowolnioną grę.
  • Po lewej stronie znajdziecie wasze aktualne saldo konta, a pod znakiem “i” tabelę wypłat.
  • Trzy kreski uruchomią menu z którego skontrolujecie grę na poziomie głośności muzyki, włączycie tryb oszczędzania energii, odblokujecie przycisk spacji, który posłuży wtedy przycisk uruchamiający grę. Wybierzecie tam także opcję gry standardowej lub karcianej gry ryzyka. Pod znakiem zapytania dowiecie się wszystkiego co niezbędne, aby zacząć bezpieczną i spokojną rozgrywkę. Pamiętajcie, że zapoznanie się z instrukcjami jest konieczne i niezbędne.!

Tetri Mania – co sądzimy?

Gra urzekła nas grafiką nawiązującą do klasycznej gry z lat 80’, która podbiła cały ówczesny świat. Poza oczywistymi walorami estetycznymi będziecie na pewno zaskoczeni ilością bonusów, darmowych spinów i szansami na wygraną. Gra naprawdę umila czas dając przy tym ciekawe korzyści. Wazdan zdecydowanie dba o swoich graczy, nic więc dziwnego, że na przestrzeni niemal 10 lat, od kiedy wszedł na rynek zdobył zaufanie graczy na całym świecie! Pozostało nam nic innego, jak zaprosić Was do zagrania w ten wyjątkowy slot na naszej stronie.