Three Wishes

Star Star Star Star Star

Three Wishes – recenzja

Na automatach często spotkać się można z tematyką Egipską czy mitologiczną. O wiele jednak rzadziej można spotkać się z grami osadzonymi w klimatach orientalnych, a właśnie w nich osadzona jest Three Wishes gra. Automat wydany został przez firmę Betsoft – ekspertów, od gier automatowych łączących klasyczną rozgrywkę z nowoczesnymi funkcjami i urozmaiceniami rozgrywki. Nic więc dziwnego, że gra ta jest niezwykle wciągająca i każdego dnia przyciąga nowych fanów.

Dostępna jest też w wielu kasynach online, ale zanim zaczniesz grać o prawdziwe pieniądze, sprawdź Three Wishes demo na naszej stronie internetowej. Gra hazardowa za darmo i bez ograniczeń – nawet jeżeli nie posiadasz konta!

Wszystkie bonusy oraz promocje, dostępne w Three Wishes

By rozpocząć omawianie automatu, zacznijmy od najciekawszej jego strony – czyli od funkcji dodatkowych i bonusów, które możesz zdobyć w grze. Pierwszym z nich jest klasyczny symbol Wild, występujący w grze jako latający dywan. Jest on w stanie podmienić dowolny inny symbol, dzięki czemu twoje kombinacje staną się dłuższe – tym samym gwarantując większe wygrane! Nie jest to jednak jego jedyna funkcja – jeżeli pojawi się on na bębnie 1, przeleci przez inne pola gry i dostawi specjalne symbole z dodatkowymi wygranymi.

Kolejną funkcją jest Scatter, który w grze jest skrzynią złotą. Zdobycie co najmniej 3 takich symboli nagradza darmowymi obrotami. Tych najmniej otrzymać można 5 – następnie 4 oraz 5 symboli nagradza odpowiednio 10, oraz 20 darmowymi spinami. Podczas tych gier nie występuje jednak symbol Wild. Three Wishes automat do gry posiada też ikonkę z małpą – jeżeli ta pojawi się na 2 linii bębna 3, grający będzie miał możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy, poprzez naciskanie na zakryte karty, rozdane przez zwierzę.

Ostatnią funkcją bonusową jest lampa. Jeżeli wylosujesz 3 symbole na linii wygrywającej. Gdy ci się to uda, w grze pojawi się specjalny dżin, który nagrodzi cię jednym z 6 darów. Każda z nich to inna, bardzo hojna nagroda! Oprócz symboli specjalnych, w grze pojawiają się też zwykłe symbole – miecze, sztaby złota czy magiczne kule. Dodatkowo, jeżeli dywan nie zastępuje innego symbolu i układa się w linię wygrywającą, także wypłaca. Jak wyglądają wypłaty w tej grze? Jeżeli zdecydujesz się zagrać za 30 kredytów, będą one takie:

Symbol x3 x4 x5
Dywan 60 125 250
Księżniczka 50 100 200
Wielbłąd 40 80 160
Złoto 30 60 120
Miecze 25 50 100
Kula 20 40 80
Kryształ 15 30 60
Owoce 10 20 40
Kosz 5 10 20

Charakterystyka Three Wishes

Wiesz już, jakie pieniądze możesz wygrać na tym slocie, a także jakie są jego specjalne funkcje. Przejdźmy zatem do samej budowy gry. Ta nie odbiega mocno od standardów innych gier. Slot składa się z 5 bębnów, a każdy z nich posiada 3 linie. Zaletą gry jest zmienna liczba linii wygrywających, którą może ustawić gracz. Zmniejsza to szasnę na wygraną, ale obniża też koszt rozgrywki. Gra uruchamia się jednak z ich maksymalną liczbą – 30.

Powinieneś także wiedzieć, że linie wygrywającej brane są pod uwagę w dwóch kierunkach – klasycznym, od lewej do prawej, a także od prawej do lewej. W przypadku dwóch wygranych na tej samej linii brana jest wyłącznie większa wygrana.

Wracając do kosztu rozgrywki, ten wylicza się z 3 różnych wartości. Pierwszą jest podstawowy zakład, który obstawia się na linię. Im mniej linii wygrywających, tym niższy jest. Dodatkową wartością jest jeszcze poziom zakładu, od 1 do 10. Mnoży on przez odpowiednią cyfrę nasz zakład. Przykładowo, jeżeli grasz z 25 liniami za zakład o wartości 5 kredytów i twój poziom zakładu wynosi 3, za grę ostatecznie zapłacisz 15 kredytów. Liczby te można dowolnie zmieniać podczas gry, by idealnie dostosować kwotę zabawy do naszego budżetu. Maksymalną kwotą zakładu jest 300 kredytów, a najniższą – 0,01.

Gra posiada także funkcję automatycznej rozgrywki. Ta może być dostosowana dzięki dostępnym opcjom – rozgrywka może zatrzymać się po odpowiednio wysokiej wygranej lub przegranej, a także po określonej liczbie obrotów. Może ona być jeszcze dodatkowo przyspieszona dzięki opcji quickspin.

RTP Three Wishes automat wynosi 95,61%, co jest dobrym wynikiem, szczególnie gdy pod uwagę weźmiemy wygrane oraz ilość dodatkowych funkcji, oraz trybów. Slot uruchomisz także na urządzeniu mobilnym – gra jest świetnie przystosowana do różnych urządzeń, niezależnie od ich rozdzielczości czy systemowi operacyjnemu.

Jak przebiega rozgrywka w Three Wishes?

Co powinieneś wiedzieć o grze na tym slocie? Przede wszystkim – tak jak na innych automatach – dobrze jest zacząć od przeczytania instrukcji. Ta jest stosunkowo krótka i znajduje się w menu. Uruchomisz je przyciskiem w górnej, lewej części ekranu. Klikając na paytable poznasz dokładne wypłaty, które odświeżają się zgodnie z twoim zakładem. W tej sekcji zobaczysz też dokładne objaśnienie funkcji dodatkowych, poznasz też wszystkie linie wygrywające i ich przebieg.

Gdy już skończysz czytać instrukcję, przejdź do zakładki bet. Tam dostosujesz zakład, korzystając z 3 suwaków, o których wspominaliśmy wcześniej. Po dostosowaniu wysokości zakładu możesz wyjść z menu i rozpocząć rozgrywkę.

Three Wishes online uruchamia się okrągłym przyciskiem, umieszczonym po lewej stronie. Obroty są dosyć szybkie, a symbole na bębnach – czytelne i łatwe do rozróżnienia. Gra w przypadku wygranej dokładnie oznaczy linię wygrywającą, pokaże też wygraną kwotę. Widzisz ją też w prawym górnym rogu, w sekcji Win. Obok znajduje się koszt twojej gry (bet), a także twoje saldo (balance).

Od strony audiowizualnej automat prezentuje się poprawnie. Grafika jest nieco przestarzała, ale nie przeszkadza w cieszeniu się rozgrywką. Na plus natomiast zasługuje muzyka oraz dźwięki automatu – w przypadku różnych wygranych uruchamia się specjalna muzyka, to samo dzieje się podczas trybów dodatkowych. Nadaje ona tego niezwykłego, orientalnego klimatu, więc zachęcamy do niewyłączania jej!

Three Wishes – co sądzimy o grze?

Przyszła pora na podsumowanie. Czy z czasu spędzonego z Three Wishes jesteśmy zadowoleni? Zdecydowanie tak! To bardzo dobra gra, która spodoba się początkującym, jak i doświadczonym graczom. Wysokie wygrane, unikatowe gry bonusowe i funkcje dodatkowe, umożliwiające zdobycie jeszcze większych pieniędzy – wydaje się, że automat ten ma same zalety!

I tak naprawdę jest – gra wciąga na długie godziny. Jeżeli sam chcesz się o tym przekonać, sprawdź Three Wishes bez rejestracji na naszej stronie. Gwarantujemy, że nie będziesz mógł oderwać się od rozgrywki – chyba że przerwiesz ją, by udać się do kasyna online i grać na prawdziwe pieniądze!