Treasure Jewels – recenzja automatu online

Star Star Star Star Star

Kolejnym popularnym w ostatnim czasie tytułem, który już teraz trafia w ręce naszych ekspertów, jest automat kasynowy Treasure Jewels wydawnictwa firmy Novobet. Ta tradycyjna maszyna z serii gier bębnowych dostępna jest w sieci już od dawna. Gra swoim klimatem zachęca graczy do rywalizacji w tradycyjnym schemacie 5×3 w walce o najlepiej wypłacalne kombinacje zgodnie z deklaracją ich wartości przez stół wypłat.

Treasure Jewels online jako prosty i dynamiczny slot przygotowany został w taki sposób, by dać graczom możliwość szybkiej rozgrywki w praktycznie bezobsługowym trybie mobilnym i desktopowym. Gra posiada wbudowane funkcje usprawniające rozgrywanie rund w taki sposób, by można było zaprogramować ilość automatycznych zakręceń z możliwością natychmiastowego rozliczania nagród bez ingerencji graczy.

Automat internetowy Treasure Jewels designem i stylem gry przypomina popularne maszyny owocowe. Oczywiście sam motyw gry został oparty o całkowicie inną tematykę. W tym przypadku akcja dzieje się na stałym ekranie wypełnionym po brzegi ikonami kamieni szlachetnych i biżuterią. Właśnie dzięki temu slot ma symulować bogactwo i duży potencjał losowań, które są praktycznie na wyciągnięcie ręki każdego użytkownika.

Chcesz poznać dokładne funkcje gry? Chciałbyś sprawdzić się w grze, lecz nie chcesz ryzykować własnych pieniędzy? W takim przypadku skorzystaj z funkcji gry za darmo na naszej stronie i włącz Treasure Jewels bez rejestracji za wirtualne żetony. Przetestuj możliwości gry od ręki bez rejestrowania konta i naucz się obsługi maszyny, która zaowocuje w realnej rozgrywce.

Treasure Jewels – nagrody i bonusy

W tej grze nagrody można zgarnąć na kilka podstawowych sposobów. Jednym z nich jest opcja aktywacji symboli specjalnych przez ich trafienie w dowolnym miejscu na bębnach. Z ikon specjalnych gra Treasure Jewels oferuje graczom symbol Wild w postaci skrzyni ze skarbem oraz dodatkowe mnożniki przy okazji jego wykręcenia.

Automat niestety nie jest w stanie zaoferować innych dodatkowych nagród, jak na przykład darmowych spinów czy Jackpotów. Dobra wygrywalność maszyny nastawiona jest na rozdawanie cennych nagród za losowanie kombinacji ikon już od 3 identycznych w linii wypłaty. Poniżej zamieszczamy tabelę nagród dla najwyższej stawki 18 kredytów dla wszystkich symboli z gry.

Ikony x3 x4 x5
Złoto i Banknoty 4,000 20,000 100,000
Korona 10,000 100,000 500,000
Czerwony i niebieski kamień 2,000 10,000 40,000
Zielony i fioletowy kamień 1,000 5,000 20,000

Treasure Jewels – mechanika gry

Treasure Jewels jako gra bębnowa została dostarczona do kasyn online przez producenta Novobet. Slot dostępny jest w wersji na prawdziwą gotówkę i działa na identycznych zasadach co testowa wersja gry Treasure Jewels demo.

Gra w obu wersjach działa na 5 obrotowych bębnach wśród trzech wierszy. Wygrane będą rozliczane przez mechanikę gry na podstawie 9 linii wypłaty dostepnych w grze bez opcji ich regulacji. Treasure Jewels automat do gry oferuje graczom możliwość zmiany wartości stawki na jedno zakręcenie w przedziale od 0.09 do 18 kredytów na spin. Automat posiada kilka opcji gry wśród wygodnych udogodnień, jak Max Bet i Auto Play.

Jeśli chodzi o ofertę bonusów, jak wspominaliśmy już we wcześniejszym akapicie, gra posiada prosty zestaw funkcji i nie oferuje graczom żadnych rozbudowanych możliwości typu Jackpoty i darmowe spiny.

Pod względem zmienności, slot przez producenta został nastawiony na wygrywanie wysokich nagród, na przykład ze względu na średnią zmienność i wysoki wskaźniK RTP 95%. Automat oferuje graczom naprawdę wysokie nagrody i najcenniejszy symbol ikony Korony o wartości 500,000 kredytów za komplet 5 takich samych symboli.

Jedna z zalet tej gry jest możliwość korzystania z jej potencjału przez graczy na urządzeniach mobilnych. Każdy smartfon i tablet jest w stanie uruchomić grę w przeglądarce bez potrzeby instalacji apek i wtyczek.

Treasure Jewels – instrukcja do gry

Przygotowywując się do gry w Treasure Jewels bez rejestracji warto zapoznać się ze wszystkimi opcjami slota i sprawdzić jego wszystkie przyciski. W tym celu idealna będzie darmowa gra demo z naszego portalu, która bez żadnego ryzyka może zostać użyta w celach treningowych lub rozrywkowych dla każdego bez obowiązkowej rejestracji konta na naszej stronie.

W grze demo można sprawdzić działanie wszystkich opcji gry i ogólnego schematu zabawy. Warto w tym celu zaznajomić się z treścią regulaminu maszyny oraz postawić różne zakłady w celach edukacyjnych. Zmienność gry można sprawdzić przez opcję regulacji stawek i funkcji dodatkowych.

Automat Treasure Jewels gra online posiada wspomniany wyżej regulamin, z tym że w języku angielskim. Mimo wszystko jest on łatwy do zrozumienia, między innymi przez zastosowanie obrazkowych instrukcji i wizualizacji z gry.

Design gry został stworzony z myślą o grach retro. W dolnej części widoczny jest panel do sterowania grą, w którym przyciski Coin Value i Total bet odpowiedzialne są za ustalanie wartości zakręcenia. Rozkręcanie bębnów może być aktywowane przez przycisk strzałki ustawiony w centralnej części interfejsu.

Każdej rundzie towarzyszą efekty dźwiękowe i wizualne w postaci przyjemnych animacji. Co ciekawe gra pozwala na małe zmiany w kwestii ustawień audiowizualnych. Opcje takiej konfiguracji sprawiają, że slot można dostosować do swoich potrzeb pod najważniejszymi względami i korzystać z jego opcji w każdej sytuacji (z wyciszonymi dźwiękami lub na starszych urządzeniach).

Treasure Jewels – wniosek o grze

Opisane opcje gry hazardowe Treasure Jewels demo to wszystko, co warto wiedzieć, przygotowując się do rozgrywki na tej maszynie. W naszej recenzji przedstawiliśmy specyfikację gry, która w kasynach online działa na identycznych zasadach, lecz rozgrywa zakłady nie za żetony, a o prawdziwe stawki za wcześniej doładowaną gotówkę.

Cechy gry jasno wskazują, że ma ona potencjał. Gracze twierdzą podobnie, co można zauważyć przez wciąż narastająca popularność gry i szeroką jej dostępność nawet na najlepszych platformach hazardowych. W kasynach Treasure Jewels często notuje wysokie zainteresowanie, a historia zna kilka rekordowych nagród, które zostały wypłacone właśnie przy okazji gry na oprogramowaniu tej maszyny.

Nasze recenzje dostępne na portalu tworzone są przez ekspertów. Zawsze testujemy potencjał gry i przy okazji udostępniamy naszym czytelnikom opcję rozgrywki w maszyny za darmo i bez ryzyka. Jeśli szukasz podobnych gier lub masz upatrzony swój ulubiony tytuł, koniecznie sprawdź jego recenzję i zagraj za darmo na naszej stronie!