Vegas Hot

Star Star Star Star Star

Vegas Hot automat do gry online – recenzja

Ten kolorowy automat wrzutowy to produkt jednego z największych dostawców oprogramowań na dzisiejszym rynku – studio Wazdan. Vegas Hot automat do gry pozwoli Ci na chwilę odprężenia, pełną owocowych symboli i przyciągających szczęście elementów. Ta trzy bębnowa maszyna z pewnością zakręci Ci w głowie. Przenieś się do jednego z kasyn Las Vegas bez opuszczania komfortu swojego mieszkania!

Na automacie od Wazdan zagrasz na naszej stronie internetowej, gdzie udostępniamy grę Vegas Hot bez rejestracji i kompletnie za darmo. Masz okazję na wypróbowanie slotu poprzez zagranie paru gier, aby następnie udać się do licencjonowanej strony kasyna online i spróbować swojego szczęścia w grze Vegas Hot na prawdziwe pieniądze!

Dodatki i bonusy w grze Vegas Hot

Aby wygrać, Vegas Hot gra wymaga wylosowania 3 takich samych symboli na jednej z 5 linii wygrywających, których przebieg znajdziesz w ustawieniach gry. Symbole takie jak cytryna, śliwka, pomarańcza i dzwonek, to mnożniki. Jeśli uda Ci się zapełnić wszystkie trzy rzędy tymi symbolami, każda kwota z tabeli wypłat będzie powiększona dwukrotnie! Tabela wypłat na slocie Vegas Hot, przy całkowitym zakładzie w wysokości 10 monet FUN:

Symbol Wygrana 
777 1500
Bar 400
Arbuz 120
Cytryna, Pomarańcza, Śliwka, Dzwonek 80
Czereśnie 10

Jeśli chcesz zwiększyć swoje nagrody, warto jest wybrać funkcję Gamble, która dostępna jest na automacie po każdej wygranej kombinacji. Gra ryzyka polega na wybraniu odpowiedniego koloru losowanej karty – czarny lub czerwony. Każda prawidłowa odpowiedź dwukrotnie podwaja twoją wygraną, natomiast odpowiedź nieprawidłowa całkowicie ją zeruje. Pamiętaj więc, że grając w grę ryzyka masz szanse 50/50 i możesz zaprzestać rozgrywkę w każdym momencie lub też ją kontynuować, aby zebrać jak największą kwotę.

Specyfikacje slotu Vegas Hot

Owocowy automat do gry Vegas Hot od studio Wazdan, to slot prosto z Las Vegas. Na tym klasycznym jednorękim bandycie, znajdziesz 3 bębny, o 3 miejscach na każdym z nich. Do tego 5 stałych linii wygrywających i 4 mnożniki, to coś na co warto zwrócić uwagę. Procent zwrotu tego video slotu to 96,05%, co nie jest wynikiem nadzwyczajnie wysokim, jednak mieści się jeszcze w standardzie tego typu maszyn. Vegas Hot gra nie posiada symboli Wild, ani Scatter. Stawka za jeden spin, jaką możesz ustawić, waha się od minimalnej 0,20 FUN, do maksymalnej 100,00 FUN. Dla ułatwienia rozgrywki, możesz wybrać opcje gry automatycznej, którą edytować możesz według własnych potrzeb, a dodatkowo gra Vegas Hot posiada aż trzy różne tryby szybkości (normalny, szybki, ultra szybki), które jeszcze bardziej usprawnią Twoją rozgrywkę na slocie..

W grę Vegas Hot zagrasz również na wszystkich urządzeniach mobilnych, niezależnie od producenta! Dzięki zaawansowanej technologii HTML5 automat z wielką łatwością dostosuje swój interfejs do ekranu twojego telefonu i nie tylko. Wystarczy, że odpalisz maszynę Vegas Hot w odpowiedniej przeglądarce internetowej i możesz próbować swojego szczęścia kręcąc kolorowymi bębnami Vegas Hot.

Interfejs slotu i zasady gry Vegas Hot

Vegas Hot automat jest niesamowicie prosty w użyciu. Przed pierwszym zakręceniem bębnami, ustaw odpowiednią dla siebie stawkę. Zrobisz to w centrum u dołu ekranu, gdzie za pomocą plusa i minusa odpowiednio zmienisz jej wartość. Możesz też kliknąć bezpośrednio w wybraną kwotę. Kiedy już ustawisz zakład, kliknij w okrągły przycisk znajdujący się po prawej, a ten uruchomi wszystkie 3 bębny.

Po prawej od przycisku Play, znajdziesz dwa kolejne elementy do edycji gry. Ten pierwszy to tryby szybkości, które również możesz zmieniać według swego upodobania. Poniżej znajduje się funkcja Automatycznych gier. W tych ustawieniach, oprócz ilości tych gier, możesz określić moment w którym bębny powinny się zatrzymać:

  • przy dowolnej wygranej,
  • jeśli wygrana przekroczy kwotę,
  • jeśli stan konta wzrośnie o kwotę,
  • jeśli stan konta zmaleje o kwotę.

Jeśli spojrzysz w lewy dolny róg ekranu darmowej gry hazardowej, to zauważysz tam 4 różne przyciski. Pierwszy z nich “i” to tabela wypłat Vegas Hot. Drugi to ustawienia gry (tryb pełnoekranowy, tryb oszczędzania energii, klawisz spacji jako play, itp.). Za pomocą głośniczka wyciszysz grę, a czwarty przycisk zabierze Cię do okna z wszelkimi informacjami dotyczącymi rozgrywki na automacie Vegas Hot, z którymi każdy nowy gracz powinien się zapoznać.

Szata graficzna Vegas Hot oddaje klimat kasyna prosto z Las Vegas. Każdy symbol w swojej prostocie odzwierciedla klasyczne elementy dwudziestowiecznych jednorękich bandytów typu 777. Animacje są płynne, a świecące neony Vegas Hot z pewnością przyciągną Twoją uwagę. Jeśli chodzi o dźwięki, są to standardowe odgłosy automatów wrzutowych, które możesz znaleźć na podobnych slotach od Wazdan.

Vegas Hot online – opinia

Jest to zdecydowanie jedna z tych maszyn, którą powinieneś wypróbować. Prostota i piękna tradycyjna grafika Vegas Hot online sprawiają, że slot jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Automat ma do zaoferowania naprawdę wiele, a każda spędzona na nim chwila to szansa na ogromne wygrane. Przekonaj się sam i zagraj maszynie Vegas Hot demo na naszej stronie internetowej, a my życzymy Ci wielu owocnych wygranych!