Who Wants to be a Millionaire

Star Star Star Star Star

Who Wants to be a Millionaire automat do gry

Who Wants to be a Millionaire to automat wyprodukowany w 2018 roku przez markę Big Time Gaming. Slot ten nawiązuje do popularnej gry Wygraj Milion i to nie tylko graficznie, ale także w grze bonusowej, która jest wyjątkowa na skalę wszystkich automatów maszynowych.

Zaintrygowany? Możesz za darmo zagrać w Who Wants to be a Millionaire demo na naszej stronie internetowej i przetestować grę. Pomoże ci to ocenić, czy rozgrywka i jej zasady ci odpowiadają, a jeżeli tak będzie, możesz zagrać w Who Wants to be a Millionaire w swoim kasynie online na prawdziwe pieniądze.

Who Wants to be a Millionaire: symbole i bonusy

Pierwszym bonusem rzucającym się od razu w oczy w Who Wants to be a Millionaire online jest dodatkowy, 7 bęben. Tak, dobrze czytacie – podstawowych bębnów jest 6 plus 7, który jest poziomy. Kolejnym aspektem jest kaskadowy opad symboli, po każdym wygranym zakładzie. Gdy trafiamy linię wygrywającą, zwycięskie symbole pękają niczym tafla szkła, a na ich miejsce opadają kolejne. Dzięki temu na pojedynczym zakładzie, możemy trafić kilka wygranych!

Gra Who Wants to be a Millionaire posiada oczywiście symbol Wild, który jest tęczowym pytajnikiem. Zastępuje on wszystkie symbole, poza symbolem Scatter. Symbol Scatter to z kolei logo gry. Gdy zdobędziemy 3 symbole Scatter, otrzymujemy 8 darmowych zakręceń i rozpoczynamy grę bonusową Gorące Krzesło.

Rozgrywka ta do złudzenia przypomina teleturniej Milionerzy. Możemy w niej wygrać kolejne darmowe spiny – ale możemy też zrezygnować z tej rundy i wykorzystać po prostu wygrane 8 free spinów. Jeżeli się zdecydujemy na grę, istnieje ryzyko przegrania wszystkich darmowych obrotów, ale także szansa na zdobycie aż 50 darmowych zakręceń. Podobnie jak w telewizyjnym teleturnieju, tutaj również mamy możliwość skorzystania z koła ratunkowego:

  • 50:50 – dwie nieprawidłowe odpowiedzi zostają usunięte.
  • Telefon do przyjaciela – wskazuje najbardziej prawdopodobną odpowiedź.
  • Pytanie do publiczności – pokazuje prawdopodobieństwo wszystkich odpowiedzi.

Podczas darmowych obrotów obowiązuje nieograniczony mnożnik wygranej, który zaczyna się od 1 i rośnie po każdej kolejnej reakcji z bębnem dodatkowym (czyli linią wygrywającą, która zalicza symbol z bębna 7).

W darmowych obrotach symbole Scatter pojawiają się tylko na bębnie dodatkowym. Jeżeli trafimy podczas rundy bonusowej 3 symbole Scatter dostaniemy 4 dodatkowe obroty, a jeżeli 4 symbole, to free spinów będzie 8. A jakie są pozostałe symbole w grze? To znane z klasycznych automatów litery i kamienie szlachetne, ale w nowoczesnej oprawie. Ich mnożnik przestawia się następująco.

Symbol 3x 4x 5x 6x
9 0.1 0.2 0.4 0.8
10 0.15 0.25 0.5 0.9
J 1
Q 0.2 0.6
K / A 0.4 1.75
Szmaragd 0.25 0.5 0.75 2
Szafir 1 1.5 2
Rubin 1 2 2.5 7.5
Diament 5 10 25 50

Who Wants to be a Millionaire – dane o grze

Who Wants to be a Millionaire automat został stworzony przez Big Time Gaming. Jest to nowoczesny video slot, który opiera się na systemie Megaways i posiada aż 117 649 możliwych kombinacji wygranych. Jest to możliwe, ponieważ symbole są różnej wielkości a jeden bęben może ich pomieścić aż 7. Bębnów z taką możliwością jest 6, plus 7, dodatkowy, na którym znajdują się zawsze 4 symbole.

Minimalny zakład, jaki możemy postawić wynosi 0.20 a maksymalny to 20.00. Procent zwrotu z gry hazardowej jest wysoki (zawdzięczamy to kaskadowym opadaniu symboli) i wynosi aż 96.24% – co jest naprawdę wysokim wynikiem RTP i bardzo korzystnym z punktu widzenia graczy.

Gra posiada symbol Wild, którym jest pytajnik na wirującym, tęczowym tle. Z kolei symbolem Scatter jest logo gry. Who Wants to be a Millionaire gra zapewnia aż dwie rundy bonusowe: kaskadowy opad symboli i Gorące Krzesło z darmowymi spinami. Slot ma możliwość odtwarzania automatycznego, ale nie da się w nim zagrać w trybie wieloosobowym. Gra jest dostępna na telefon, nie posiada jednak jackpota.

Zagraj w Who Wants to be a Millionaire – zasady gry

Grafika automatu jest dopracowana. W tle, za bębnami widzimy charakterystyczny design prosto z teleturnieju. Nawigacja również odpowiada współczesnej modzie na intuicyjność i minimalizm. Zmienia swój układ, w zależności od wielkości ekranu, poniższy opis jest od dołu (w przypadku ekranu pełnego) lub od prawej (w przypadku małego ekranu).

Spin Uruchamia grę i akceptuje postawiony zakład.
Autogra Pozwala na grę bez naszego udziału. Ustawiamy stawkę każdego zakładu, ilość obrotów oraz limit przegranej i wygranej – jeżeli do niego dotrzemy przed upływem ilości wybranych spinów, gra zatrzyma się sama.
Menu To od niego powinieneś zacząć. Znajdziesz tutaj dokładny opis każdej zasady, każdego symbolu i jego wartości oraz ustawienia gry. Nigdy nie graj w grę, której zasad nie znasz!
Stawka Informuje nas o wysokości pojedynczego zakładu, tutaj też możemy go zmieniać.
Stan konta Informuje, ile jeszcze mamy na koncie w kasynie.

Graj w Who Wants to be a Millionaire bez rejestracji

Who Wants to be a Millionaire to interesujący, nowoczesny video slot, który z pewnością zachwyci fanów ciekawych rozwiązań. Polecamy go przede wszystkim graczom doświadczonym, ponieważ ci, którzy jeszcze nigdy nie grali w gry typu teleturnieje lub automaty owocowe, mogą czuć się lekko przytłoczeni ilością możliwości i zasad. Zainteresowany? Demo gry znajdziesz na naszej stronie. Powodzenia!