Zeus

Star Star Star Star Star

Zeus – gra bębnowa online

Automat do gry Zeus jest klasycznym slotem do gry wydawnictwa firmy WMS. To, co wyróżnia go na tle pozostałych automatów, to jego nietypowy klimat oraz styl i dopracowanie szczegółów. Gracze uwielbiający gry pełne emocji oraz rozbudowane ekrany główne powinni być najbardziej zaciekawieni. Zeus gra hazardowa oferuje użytkownikom dużo wrażeń oraz tematyczne funkcje specjalne, o których możesz dowiedzieć się z poniższej recenzji.

W tym przypadku główną rolę odgrywa tutaj tytułowy Zeus – bóg mitologiczny, a wokół jego tematyki toczy się tutaj cała zabawa. Już teraz wejdź do naszej recenzji i osobiście zagraj w automat Zeus bez rejestrowania i logowania. Kliknij w przycisk rozpoczynający grę i sprawdź wrażenia z rozgrywki za darmową kasę wprost na naszej stronie, bez żadnych przekierowań. Graj już teraz i podziel się opinią!

Atrakcje i promocje w slocie Zeus

Zeut to slot z kategorii tych, które są naszpikowane funkcjami specjalnymi. W tej grze znaleźć można praktycznie każdy klasyczny bonus stosowany w większości typowych gier hazardowych.

  1. Substitute Wild – ikona zastępująca dowolny inny symbol oprócz Scattera. Tytułowy Zeus jako Wild posiada również indywidualne propozycje wypłat za poszczególne trafienia.
  2. Scatter – ikona, która wypłaca nagrody niezależnie od lokalizacji i nie podlega linią wygrywającym. Dodatkowo wygrana Scatter mnożona jest przez wysokość zakładu.
  3. Free Games – gry bonusowe w postaci darmowych spinów za serię ikony Scattera. 3 takie same symbole Partenonu aktywują 5 FS, 4 ikony to aż 15 darmowych gier, zaś komplet 5 to nagroda w wysokości 50 darmowych rund bonusowych.

Dodatkowe nagrody pieniężne wypłacane są za kombinacje elementów od lewej do prawej zgodnie z aktywnymi liniami wygranych. Tabela wypłat z propozycją wygranych prezentuje się następująco:

Symbol x2 x3 x4 x5
Zeus (Wild) 75 750 7,500 75,000
Partenon (Scatter) 250 375 625 25,000
Bogini Hera 25 500 2,500 25,000
Tarcza 25 500 1,500 10,000
Ozdobny talerz 15 250 1,250 3,750
Figura 10 100 375 1,500
Symbole A i K 50 125 1,250
Symbole Q i J 25 100 1,000
Symbole 10 i 9 25 75 625

Konfiguracja automatu Zeus

Zeus automat do gry to klasyczna gra hazardowa na silniku znanym z innych slotów firmy WMS. Ta gra to nawiązanie do mitologicznych postaci i bogów. Klimat gry zawiera się w kolorowych ikonach i jasnej kolorystyce. Ekran do gry stworzony jest z 5 bębnów i 3 rzędów symboli, a każdy gracz ma do dyspozycji stałe 20 linii wygrywających.  Rozgrywka może toczyć się za dowolne stawki z przedziału od 0,25 do 125 żetonów na jedno zakręcenie bębnami. Podczas jednego spina można wygrać wiele nagród z tabeli wypłat, a każde kumulacje sumują się. Dodatkowo gracze mogą liczyć na bonusy w formie symboli Scatter i Wilda dla szczęśliwców czeka aż 50 darmowych spinów.

Wygrane w tej grze trafiają się bardzo często, a to za sprawą wysokiego współczynnika zwrotu, który wynosi równe 97%. Tak wysokie prawdopodobieństwo wygranej przyniosło tej grze dużą sławę. Od jakiegoś czasu Zeus online działa w wielu kasynach z opcją gry o prawdziwe pieniądze na identycznych zasadach, co gra demonstrowana na naszej stronie. Dzięki technologii programistycznej HTML5 gra współpracuje z wszystkimi urządzeniami mobilnymi,a  gracze mogą korzystać z pełnej oferty slota nawet przy słabym połączeniu internetowym. Zarówno na komputerze, jak i telefonie Zeus posiada wbudowane tryby gry na pełnym widoku oraz funkcję automatycznej gry.

Zasady gry Zeus

W maszynie hazardowej Zeus bez rejestracji obowiązują zasady podobne do klasycznych gier. Mimo wszystko zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, ponieważ jest to kluczowa kwestia przy rozpoczynaniu przygody z jakimkolwiek nowym slotem. Obsługa Zeus slot wcale nie jest skomplikowana. Wszystkie przyciski są jasno i czytelnie podpisane, co znacznie ułatwia wyznaczenie stawki i rozpoczęcie rozgrywki. Ważną cechą każdej gry jest szybka i prosta obsługa na każdym urządzeniu. Dzięki doświadczeniu producentów slot bez problemu można obsługiwać nawet na najmniejszych ekranach.

W widoku głównym znajdują się pola z symbolem, a tuż obok nich oznaczone są linie wygrywające. Każda ma przypisany indywidualny kolor, a trafienie kompletu sygnalizowane jest poprzez podświetlenie aktualnie używanej.  U dołu aktywne są przyciski do wybierania zakładu, rozpoczynania gry i nawigacyjny button do menu i tabeli wypłat. Do dyspozycji są również przyciski audio i wideo, a po drugiej stronie widoku cały czas widoczny jest podgląd na stan swojego konta.

Opinia i ocena gry Zeus

Całościowa opinia o grze wypada w naszych oczach naprawdę dobrze. Slot posiada niezbędne funkcje, a woczy naszych ekspertów nie wpadł żaden aspekt, który mógłby przyczynić się do pogorszenia jakości i rozgrywki. Zeus automat to typowy slot bębnowy z popularnymi rozwiązaniami i znanymi ikonami. Temat gry wymusił na producentach wprowadzenie nowych ikon, które mają przypisane bardzo cenne wartości w tabeli wypłat. Nie należy zapominać o atrakcyjnej ofercie na wiele darmowych spinów, a do długiej gry zachęca bardzo imponujące RTP. Już teraz zagraj na naszej stronie w slot Zeus demo i oddaj się w łaski mitologicznych bogów. Graj bez rejestracji i zupełnie za darmo!