Zorro

Star Star Star Star Star

Zorro – recenzja i opis gry

Zorro to gra wydana w październiku 2014. Jej autorem jest utalentowany, ale mało popularny dostawca Aristocrat. Slot wzorowany był na pierwszych jednorękich bandytach. Jego motyw został zainspirowany fikcyjną postacią, której wizerunek na pewno znasz z licznych seriali, filmów czy książek. Pojawiające się na ekranie symbole przedstawiają osoby, ale też przedmioty czy litery.

Zorro gra zbudowana jest ze standardowej planszy o wymiarach 5×3. Całość została wyposażona w kilka urozmaicających ją bonusów, w tym dodatkowych symboli czy alternatywnych trybów rozgrywki. Przed rozpoczęciem gry na pieniądze, warto zagrać w Zorro bez rejestracji. W ten sposób możesz sprawdzić, czym wyróżnia się dana gra hazardowa, bezpłatnie. Na naszej stronie dostępna jest gra Zorro demo, która pozwoli Ci przetestować poszczególne cechy bonusowe. Sprawdź naszą recenzję automatu Zorro.

Funkcje dodatkowe i cechy automatu Zorro

Aby dany układ był wygrany, na planszy muszą pojawić się co najmniej 3 identyczne symbole. Ikony w Zorro automat układają się w specjalne linie wypłat. Może się zdarzyć, że podczas jednego obrotu pojawi się więcej aniżeli jedna kombinacja. Poniżej lista wypłat dla wszystkich symboli, przy maksymalnym zakładzie:

Symbol x3 x4 x5
Wild 100 500 5,000
Scatter 5 20 50
Juliana 50 250 2,000
Monastario 50 100 1,000
Beczka 40 100 500
Złoto 40 100 400
A 40 100 300
K, Q 25 50 250
J, 10 10 40 150

Bonusowym symbolem gry jest Wild. Ikona przedstawiająca Zorro łączy się wraz ze wszystkimi ikonami tak, by utworzyć płatny układ zastępując pozostałe. Ponadto wypłaca nagrody zgodnie z tabelą wypłat. Podstawową funkcją bonusową jest tutaj Zorro Bonus. Ten może zostać włączony za pomocą umieszczonego z prawej strony ekranu przycisku. Gracz może uruchomić bonus na własną rękę, w każdym momencie gry. Aktywacja funkcji Zorro Bonus wiąże się z dodatkową opłatą, która zostaje pobrana przy każdym spinie.

Podczas funkcji Zorro Bonus na niektórych regularnych literach pojawiają się dodatkowe: Z, O i R. Każda z liter może znaleźć się tylko na określonych bębnach gry. „Z” pojawia się wyłącznie na 1 bębnie, „O” na 2 oraz 5 bębnie, natomiast „R” na 3 oraz 4 bębnie. Kiedy na planszy znajdzie się kombinacja liter tworząca napis Z, O, R, R, O, grający zostanie nagrodzony bonusem wylosowanym spośród pięciu: Tornado, Gold Coins, Wild Z, Barrels i Magic Door. Automat wyposażony jest w jeden, stały jackpot w postaci symbolu Zorro. Jeżeli ikona ta pojawi się na planszy pięciokrotnie, gra wypłaci Ci nagrodę w wysokości 5,000 żetonów.

Dane techniczne gry Zorro

Zorro online to pięciobębnowy automat do gry wyprodukowany przez artystę Aristocrat. Firma ta jest jak na razie mało popularna, choć możesz kojarzyć ją ze względu na takie tytuły, jak Flame of Olympus, Firelight czy Jaguar Mist. Plansza gry Zorro składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i maksymalnie 25 linii, na podstawie których wypłacane są wygrane. Slot cechuje się nieskomplikowaną grafiką i płaskim układem 2D. Współczynnik RTP gry wynosi tu 95,5%. Bonusami, jakie mogą zostać tu aktywowane, są symbole Wild oraz Scatter, ale też darmowe spiny.

Przed rozpoczęciem gry należy wybrać stawkę. Jej wysokość możesz zmieniać na podstawie liczby uczestniczących w grze linii (od 1 do 25) oraz wartości każdej z nich (od 1 do 20 żetonów). Przekłada się to na łączny zakład w wysokości minimalnie 1 i maksymalnie 500 żetonów. Obroty możesz wykonywać samodzielnie lub za pomocą opcji Autoplay, dzięki której bębny będą obracać się samoistnie. Funkcję tę znajdziesz w ustawieniach, gdzie można ustawić dokładną liczbę spinów lub wybrać limity wygranych bądź przegranych, po przekroczeniu których automatyczna rozgrywka zostanie przerwana. Gra występuje wyłącznie stacjonarnie. Nie zaprojektowano wersji przystosowanej do potrzeb urządzeń przenośnych. Chcąc zagrać w nią na telefonie, na ekranie zauważysz dokładnie taką samą siatkę symboli, jak w przypadku gry na komputerze.

Na czym polega automat Zorro?

Zorro automat do gry powstał prawie 10 lat temu, dlatego jego grafika znacznie odbiega od tej, jaką możemy podziwiać w przypadku współczesnych produkcji. Zarówno symbole, jak i cała otoczka gry, są typowo bajkowe i bardzo proste. Podczas gry nie słychać żadnej muzyki, tylko pojedyncze dźwięki podczas zakręceń. Z prawej strony ekranu znajduje się przycisk pojedynczego obrotu, aktywacji funkcji Zorro Bonus i zmiany stawki. W prawym górnym rogu umieszczone zostało menu, w którym znajdziesz wszystkie zasady gry oraz tabelę wypłat. Wszystkie te informacje znajdują się w zakładce z literą „i”. Warto zapoznać się z nimi na samym początku, by móc bezpiecznie rozpocząć grę na pieniądze.

Wszystkie niezbędne wartości pojawiają się powyżej ekranu gry właściwej. Sprawdzisz tu pozostały balans gotówki, aktualną stawkę zakładu i wysokość ostatniej wygranej. Konsola sterowania jest nad wyraz przejrzysta i intuicyjna.

Podsumowanie recenzji o grze Zorro

Zorro jest już bardzo wiekowym automatem, dlatego jego grafika może wydawać się staroświecka. Gra nawiązuje do pierwszych jednorękich bandytów, jednak zawiera kilka cech bonusowych, w tym stały jackpot w wysokości 5,000 żetonów. Zorro jest bardzo interesującą maszyną do gry, którą zdecydowanie powinieneś przetestować na naszej stronie, całkowicie za darmo i bez potrzeby rejestracji. Życzymy wysokich wygranych i świetnej zabawy.